Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    simsim Avatarı

Son Giriş
    19.01-2009
    Saat
    02:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    alcheraaa senle işimiz var vallahi.sen hele bir ilerde ben ameliyat oluyorum arkadaşlar de vallahi gelicem hastanene .bu gençlik hep böyle alemmm yaaa.neyse umarım dediğin gibi iyi olur herşey.ben hiç senin gibi yapıp da iyi olan görmedim ama sen belki iyi olursunn.aaa dur vardı bir kız evet ama o yüzme takımına girdi.karete de yaptı yendi skolyozunu.şu anda ne durumda bilmiyorum ama ilerlemeyi durdurdu.durdurdu diyorum bak ameliyat olmadan eğrilik düzelmesi diye bişey henüz duyulmadı.ya da benim görüştüğüm hiçbir doktorun bundan haberi yoktu.neyse senden haber alıcaz nasılsa.ben bu siteye üye olduktan sonra ameliyata karar verdim.benden sonrada iki kişiyi ikna ettim.hepimiz iyiyiz şu anda.seni ikna edemedim ama umarım seninde sonun bizim gibi iyi olur.
    yazın benim için de bol bol yüz.ben herhalde bu yaz tatile gidemem.henüz kendimi o kadar iyi hissetmiyorum.biliyosun ameliyat olalı 4 ay oldu.riske girmeye gerek yok.bu arada havamı atıyım eğriliğim 20ye düştü ameliyatla))

Üye
    AlcHeRa Avatarı

Son Giriş
    20.06-2009
    Saat
    14:13
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

vay anasını yha bu ameliyatı olsam neye yarar doktor ameliyat demediki egzersiz yap bol bol yüz dedi...hoş ameliyat dese bizimlkiler ne der bilmiyom anam şimdiden su koyverdi bile üfff yha nerden buldu bu skolyoz beni anlamıomyhaa

Üye
    simsim Avatarı

Son Giriş
    19.01-2009
    Saat
    02:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sen ne istiyosan onu yaşarsın alchera .ameliyat olman şart değil.ben sadece skolyozu ciddiye almanı istedim ve artık görüyorum ki sen ciddiye alıyosun.dediğim gibi skolyozun ilerlemesine sebep olacak şeylerden uzak dur.kilo alma,skolyozla ilgili fizik tedavi hareketleri yap.dediğin gibi bir korse bende duydum evet onu bir araştır sonucunu bize de yaz ama olur mu.ameliyat zor bir aşama gerçektende eğer ilerlemiyosa bence 40 derece için değmez de zaten .ama ilerlemiyosa diyorum bak.benimki ilerledi herkesinki ilerleyecek diye bişey yok .
    kendi yaşadıklarım sana örnek olur belki.benim skolyozum 25ten sonra kötüleşti .28 e kadar direndim ve sonunda yeter deyip 28 de ameliyat oldum.sende çok takma gittiğim bütün doktorlar bana bir süre takip edelim bakalım ilerliyo mu demişti.azmi hamzaoğlu da dahil olmak üzere hem de.biliyosun kendisi türkiye de bir numara.ama ben ona ameliyat olmadım.tamamen duygusal )ben daha babacan bir doktor buldum )
    sende sabret,allaha dua et ilerlemesin diye.bol bol yüz .anneni de üzme moralini yüksek tut.hem sen erkeksin bizim gibi fiziğim bozulur derdin de yok nasılsa değil mi)
    her yıl ya da 6 ayda bir röntgen çektir iyi bir doktora röntgenlerini göster .ilerlerse bakarsın artık çaresine olur mu .üzülme artık.annen haklı skolyoz ameliyatı berbat bişiyyyyy(( mecbur olmasam asla ameliyat olmazdım.

Üye
    AlcHeRa Avatarı

Son Giriş
    20.06-2009
    Saat
    14:13
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bakalım artık ilerisi neyi gözterecek bende ameliyat taraftarı degilim ama bu aralar sırtım kötü agrıyo neolcak bilmiyom..anlamışta degilim..ablacım eger uygunsa msn adresini verirmisin özel mesaj olarak..bu konu hakkında konuşuruz..uygunsa tabii

Üye
    PINAR Avatarı

Son Giriş
    14.10-2017
    Saat
    17:54
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ameliyat olmazsan egrilik artabilir doktorunla gorus ameliyat derse caren yok ister 1 sene ister 2 sene yat

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12