Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    papatya34 Avatarı

Son Giriş
    22.08-2010
    Saat
    00:56
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Mrb arkadaşlar
    bu foruma yeni katıldım. ben de skolyoz hastasıyım 14 senedir.
    14 yaşımdayken bana ameliyat dediler ama riskliymiş sakat kalma ihtimalı çok yüksek olduğu için olmadım.
    şuan 28 yaşındayım tekrar hastaneye gittim baltalimanına. doktorum bana yine ameliyat dedi. riski çok düşükmüş bu sefer binde 10 muş
    . baltalimanı hastanesinde skolyoz ameliyatı olan var mı?

Üye
    DİLEK KEREM KAYA Avatarı

Son Giriş
    26.01-2016
    Saat
    12:37
    Yaşadığı Yer
    İSTANUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

4 yasında oğlum Baltalimanı Kemik Hastanesi'nde skolyoz ameliyatı olacak. Tecrübeli olanlar var mı?

Üye
    Fail-i Mechul Avatarı

Gerçek Adı
    Yasin
    Son Giriş
    22.05-2013
    Saat
    13:11
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar merhaba,
    ben baltalimanında ameliyat oldum 2010 yılında.
    Öncelikle şunu söylemeliyim gözünüzü bile kırpmadan ameliyatınızı burda olabilirsiniz.
    Ben Çapa'da 3 yıl sıra bekledim sonra baltalimanına başvurdum ve 8. ayda ameliyat işlemlerine geçildi.
    Doktorum Temel TACAL'dı.Kendisinden Allah razı olsun çok zor bir ameliyatı çok iyi bir şekilde bitirdi.

Üye
    ZERYAM Avatarı

Gerçek Adı
    songül
    Son Giriş
    14.07-2016
    Saat
    01:07
    Yaşadığı Yer
    urfa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bende 1998 de balta limanında ameliyat oldum öteki doktorlara lafım yok ama benim doktorum bülent dilaveroğlu
    sadece beni deney olarak kulandı..çok acılar çektim orda.ayağımda yara vardı 2 yıl çekmediğim kalmadı.en son git ölümünu bekle bu yara sen ölene kadar seninle olacak dedı..200 de başka yerde ameliyat oldum git ölümünü bekle dediği yara 12 günde geçtı.çok şükür şimdi hiç bişeyim yok..rabbim vicdanlı işini bilen doktorlarla karşılaştırsın.....

Üye
    ugurdogan Avatarı

Son Giriş
    29.07-2014
    Saat
    02:46
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

DİLEK KEREM KAYA;

Ben balta limanınada gittim görüştüm skolyoz ve kifozum için ama sonra marmara universitesinde olmaya karar verdim . ikiside istanbulda iyi hastaneler ve ssk nın karşıladığı hastaneler sıra beklemeden 1 ay içinde ameliyat olabiliceğin yerler .. İstersen birde mar uni murat bezere görünün derim

Üye
    DİLEK KEREM KAYA Avatarı

Son Giriş
    26.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürler
    murat bezer e gittim ama oglumun ameliyatını yapamayacagını söyledi ve diger doktorlardan farklı teşhis koydu kafam daha cok karıştı.Baltalimanından vazgeçtik çünkü tam teşekküllü hastahane değil.

Üye
    ugurdogan Avatarı

Son Giriş
    29.07-2014
    Saat
    02:46
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

DİLEK KEREM KAYA;

Ozaman çapada unsal dominic e görün diyicem ama 2 seneye gün veriyor . onun harici istanbulda ssk nın karşıladığı pek bir hastane doktor yok ha son noktada Azmi hamzaoğlu var ama sınırların da üstünde bir doktor onu söyleyim.

Üye
    DİLEK KEREM KAYA Avatarı

Son Giriş
    26.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Azmi beye ilk önce gittik agzımızın payını aldık adını bile agzıma almak istemiyorum.Ünsal bey capadan ayrılmış özelde ,fiyatının yüksek oldugunu düşünüyorum ama bu konuda bilgisi olan varsa ögrenmek isterim kendisi hakkında iyi şeyler duydum

Üye
    AsiLce Avatarı

Gerçek Adı
    Ömer
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    22:20
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ya Çok Geçmiş Olsun Bende Skolyoz Hastasıyım, 26 Yaşındayım Şu An Baltalimanında Sol Bacak Uzatma Ve Sol Ayak Bileğine Tendom Transferi Yapıldı, Ve Şu Anda Baltalimanına Kontrollere Gidiyorum, Sol yak Bİleği İçinde Fizik Tedaviye Başlanacak, Baltalimanında Yunus Atıcı Diye Bir Skolyoz Doktoru Var Ve Ameliyat Kesin Şart Dedi Skolyozum Heralde %70-80'lerde Tam Olarak Derecesini Bilmiyorum.. Doktor Ameliyat Kesin Şart Diyor Ama Tereddütlerim Var Benim, Çünkü Sol Diz Hiç Bükülmüyor Bacak Düz Bir Şekilde Ne Sağa Nede Sola Kırabiliyorum Anadan Doğma Böyleyim, Şimdi Ben Skolyoz Ameliyatı Olursam Ayakkabı Giydiğimde Bu Ayakkabıyı Bağlamaya Çalıştığımda Ya Skolyoz İçin Çaktıkları Vidalar Yerinden Kopup Fırlarsa Sonucta Dizi Büküp Düzenli Bir Sekilde Eğilemiyorum, Rabbim Tüm Hastaların Şifasını Yardımcısı Olsun Ne Diyebilirim ki..

Acaba Ameliyat Olan Kimse Var mı Skolyozdan Arkadaslar Ameliyat Olanlar Varsa Görüşlerinizi Yazın Lütfen Bİzlerde Ona Göre Hareket Edelim..

Üye
    hasan ertekin Avatarı

Son Giriş
    19.03-2016
    Saat
    15:18
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Selam arkadaşlar benim oğlum 11 yaşında oda skolyoz ameliyatı oldu doktorun adı Yunus atici Biz çok memnun kaldık o doktordan Allah razı olsun ondan oğlumun durumu çok iyi şu an Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi'nde ameliyat oldum