Toplam 15 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    CANSUKAYA Avatarı

Son Giriş
    27.05-2008
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Prof.dr.serdar akalına skolyoz amelıyatı olan var mı?

Üye
    CANSUKAYA Avatarı

Son Giriş
    27.05-2008
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaslar ben cansu kaya nın annesıyım . cansu skolyoz amelıyatı oldu ve cok basarılı gectı 3 .gunde yurumeye bıle basladı.doktorumuza cok tesekkürler edıyorum allah razı olsun ondan.ssk dıskapı ortopedı bolumu doc.dr.serdar akalın amelıyatımızı yapan doktor. ameliyat olmaya karar verenlere tavsıye ederım. allah hepınızın sıfaya kavusmanıza yardımcı olur. tek guvencenız once allah sonra doktorunuz.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Gözünüz aydın. Çok çok sevindim.
    Ve bu güzel haberi bizlerle paylaştığınız için teşekkrüler.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    bilecikli26 Avatarı

Son Giriş
    02.06-2008
    Saat
    23:30
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben de skolyoz hastasıyım.yıllar önce (1983) hacattepede olmak istedim ama olamadım.kardeşimize geçmiş olsun diyorum.ve ona bundan sonraki yaşantısında mutluluklar dilerim.

Üye
    İdyopatik Skolyoz Avatarı

Son Giriş
    08.08-2009
    Saat
    14:47
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cansu cok gecmıs olsun canım..bende amelıyat olmak üzere olan bı skolyozum...dua et de bende iilesıyım senın gıbı canım....bende edokuz eylül de olcam kısmetse...

Allah herkse acıl sıfalar wersın arkadaslar...
    ii gunler :wink:

Üye
    CANSUKAYA Avatarı

Son Giriş
    27.05-2008
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cok tesekkur ederim. hıc korkulacak gibi degilmiş arkadaşlar ama erken teshış cok önemli .kızım sımdı rahat rahat yuruyo kendı basına yatıp kalkabılıyo dıkıslerınıde estetık yaptılar sırtı iplik kalınlıgında dıkıslerı sadece belınde 6 adet. dun bı arkadasın amelıyat ızlerını gordum kanca atmıslar ve sok oldum doktorunuza rıca edersenız estetık yapıyolar. skolyoz amelıyatı olacak arkadaslara beklemeyın bır an once amelıyat olun dıyorum zaman cok onemlı allah hepınızın yardımcısı olsun. kızım ameliyatın 3 günü yürümeye başladı. omırılıgı %99 duzeldı. kanı dusunce 3 gun 2 unıte kan aldı baska bı problemı olmadı. sımdı cok ıyı kendı yatıp kalkabılıyo artık her gun daha ıyı oluyor. hepınıze gecmıs olasun dıyorum

Üye
    HOROZKENTLİ Avatarı

Son Giriş
    28.10-2014
    Saat
    14:17
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Geçmiş olsun.
    çook sevindim.Allah hep yüzünüzü güldürsün...

Üye
    CANSUKAYA Avatarı

Son Giriş
    27.05-2008
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hepinize çok teşekkür ederim ben cansu ameliyat oldum 1 hafta oldu şimdi ama her şeyimi kendim yapabiliyorum allah razı olsun serdar bey benimle çok iyi ilgilendi skolyoz alnında çok başarılı bir doktor tavsiye edrim ameliyat olacaklara annemler kendine dikkat et yavaş hareket et diyo ben şimdi dans bile yapabiliyorum bilgisayara kendim bakıyorum herşeyimi kendim yapıyorum çok mutluyum ameliyat olanlara geçmiş olsun olacaklarada korkmamalarını söylüyorum korkulcak bişi yok

Üye
    simsim Avatarı

Son Giriş
    19.01-2009
    Saat
    02:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@CANSUKAYA

geçmiş olsun .iyi olduğuna sevindim.tabi sende yaş çok küçük olduğu için iyileşmen çok rahat olur .sende kendine çok dikkat et ki bir daha skolyozla ilgili bir rahatsızlığın olmasın olur mu?aman haaaa...
    sana sağlıklı günler,sağlıklı bir ömür diliyorum....darısı diğer skolyozların başına

Üye
    CANSUKAYA Avatarı

Son Giriş
    27.05-2008
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

allahdan tüm skolyoz hastalarına acıl sifalar vermesini diliyoru ve simsim sana çok teşekkür ederim sen ameliyat olmuşmuydun ben onu öğrenmek istiyorum

Üye
    simsim Avatarı

Son Giriş
    19.01-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tekrar geçmiş olsun cansu.evet bende ameliyat oldum.altı ay önce ama ben hala tam olarak iyileşemedim.yaş ve derece farkı tabi.sanırım annenle yaşıtımdır.ben 29 yaşındayımda)
    ben bugün biraz geziyim dedim ama şu anda ağrıdan yataktan kalkamıyorum.ölücem yaaa) keşke bende senin yaşındayken olsaymışım da çabucak iyileşseymişim ama ne bileyim o zaman korktum sanırım.
    sende dikkat et olur mu bak soğuk havalarda ağrım oluyo bide hareketlerine dikkate et.ağır bişey taşıma.ters hareketler yapma.valla ben skolyozdan dolayı çok hassas biri olduğum için bana ailemde prensesimiz diyolar sana da tavsiye ederim .prenses edasıyla gez amaaaan haaaa.....

Üye
    CANSUKAYA Avatarı

Son Giriş
    27.05-2008
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim hiç ağrım olmuyo diye bilirim ama biraz kaburga bölgemde oluyo oda cok acı vermiyo hatta bugün doktora gittik biraz yamuk gibi duruyodum onu farkettik ameliyattan sonra doktor bi baktı bişi yok dedi ama kendini dimdik tutucaksın dedi röntgen çektirdik baktı normal dedi sorunum yok allaha şükürler olsun bişeyim yok dikişlerimede iyi çok güzel diyolar allah herkezin ameliyatının başarılı geçmesini sağlasın

Üye
    bilecikli26 Avatarı

Son Giriş
    02.06-2008
    Saat
    23:30
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Geçmiş olsun cansukaya bir skolyoz hastası olarak çok sevindim senin adına.

Üye
    simsim Avatarı

Son Giriş
    19.01-2009
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dik duramıyosan eğer korse neden vermediler sana.istersen bir sor doktoruna ben takıyorum ve hiç rahatsız etmiyo.
    amerikada da kullanılıyo ben ii bir araştırma yaptım ve orda da aynı korsenin kullanıldığını gördüm.istersen sende bir araştır .en azından bi süre dik durmanı sağlar ve sonra da zaten korsesiz dik durmaya alışırsın.
    bi araştır olur mu canım.sakın korkma senin yaşın çok genç hemencecik iyileşiceksin.benimde az kaldı doktorum hazirana kadar normale döner dedi ve gerçekten de yavaş yavaş normal halime dönmeye başlıyorum.ağrımın olma sebebi de benim eğriliğim çoktu ve yaşımda tabi)
    ama çok şükür iyiyim inşallah hazirandaki kontrolümde iyi geçerse benden mutlusu olamaz)

Üye
    fatihkrcan Avatarı

Son Giriş
    23.07-2016
    Saat
    08:07
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Selam arkadaslar dr serdar akalın a skolyoz ameliyati olan kimse varmi var ise görüş bildirirseniz mutlu olurum herkese tesekkurler.