Sayfa 1 / 4 1234 SonSon
Toplam 46 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    papatya34 Avatarı

Son Giriş
    22.08-2010
    Saat
    00:56
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ünsal hocaya çapada skolyoz ameliyat olan varmı..nasıl geçti çapanın ortamı nasıll...ve sağlık sigortanız olduğu halde sizden bi ücret talep edildimii..yada siz bir ücret talep ettinizmi...

ben de skolyoz hastasıyım Baltalimanından geliyorum ameliyat için bana gün verdiler 7 ay sonrasına fakat ben beklemek istemiyorum. çapa'ya gitmek istiyorum şimdi. ünsal hocayı çok iyi diyorlar onun için oraya gitmek istiyorum. yalnız ameliyat kararı alırsak en kısa sürede ameliyat olabilir miyim orda? 7-8 ay beklemek istemiyorum...

Pepee
    Misafir Üye
    Pepee Avatarı

ünsal hocaya 8 ay beklersen yine iyi...yada özelde olcan ona yaklaşık 20 bin lirayı gözden çıkarcan...

Üye
    papatya34 Avatarı

Son Giriş
    22.08-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bugün çapa'dan randevu almaya çalıştım özel muayene için. malesef ünsal hoca özel muayeneye bakmıyormuş. genel muayeneden randevu alsam kendisine ulaşmam mümkün mü acaba? gerekirse özel muayenesine giderim orda muayene olurum; ama çapa'da ameliyat olmak isterim. 20 bin TL yi veremeyeceğime göre bizi ancak çapa paklar

Pepee
    Misafir Üye
    Pepee Avatarı

malesef ünsal hocanın çapadaki son günleri...ona çapada ameliyat olmanız mümkün değil...

Üye
    papatya34 Avatarı

Son Giriş
    22.08-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ünsal hoca'ya çapa'da pazartesi günleri ulaşmak mümkünmüş. ne yazıkki randevu alamadım dolu olduğu için( cüneyt hoca özel muayeneye bakıyormuş .

Yasaklı Üye
    zehirliyaprak Avatarı

Gerçek Adı
    yaprak
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar;
    Ünsal Bey'e Ameliyat olan varsa lütfen ameliyat sürecini ve kaç derece skolyu olduğunu, ameliyattan sonra kaç derece skolyoz kaldığını açıklar mısınız?

Benim 120 derece skolyozum var ve acil ameliyat olmam gerekiyor...

Üye
    papatya34 Avatarı

Son Giriş
    22.08-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim de acil ameliyat olmam gerekiyor 14 senedir bekledim 14 senedir bu rahatsızlığımla yaşadım. Artık düzelmek istiyorum. bir kaç doktora gittim kimisi bana ameliyat önermiyor (yaşım 28) bu yaştan sonra kemiklerin eğilmez dedi. Kimisi de ameliyat olmalısın; çünkü menopoz döneminde derecen artar daha kötü olursun. Bu yüzden ameliyat olmak istiyorum düzelip sağlığıma kavuşmak istiyorum.

Pepee
    Misafir Üye
    Pepee Avatarı

eğer ameliyat olacaksanız bu işte en iyi doktorlara gitmelisiniz...25-28 li yaşlarda ameliyat olupta gayet iyi duruma gelenler var...

Yasaklı Üye
    zehirliyaprak Avatarı

Gerçek Adı
    yaprak
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aLaimisema;

yaşım 23 ama sırtta ağrı çok var. Omirilikteki bir sinir gerilmiş bundan dolayı çok ağrıyor. Yaşımda geçiyor bu arada

Üye
    Duslerinprensi Avatarı

Gerçek Adı
    Cem Çetin GÜNAÇAR
    Son Giriş
    20.12-2016
    Saat
    03:33
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

ünsal domaniç 10 numara 1987 yılında 9 saatlik bir skolyoz ameliyatı geçirdim beni düzeltti kesinlikle tavsiyemdir... kaliteli bir doktordur hiç korkmadan girin ameliyata başarı oranı yüksek ... bedeninizdeki değişikliğin farkına vardığınızda doğru adrese gittiğinizin farkına varacaksınız...

Üye
    papatya34 Avatarı

Son Giriş
    22.08-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aLaimisema;

derecem 70 c şeklinde sırt kısımda... Bugün cerrahpaşa'dan geldim ameliyat önermiyorlar bana yaşımdan dolayı kemik gelişimi tamamlandığı için ameliyat riskliymiş ben olmak istiyorum dedim ameliyat yapmıyorlar( ömrümün sonuna kadar böyle mi yaşayacam... yaşlandığım zaman kemikler çıtrı çıtır kırılırsa daha mı iyi olur onlar için.

Duslerinprensi;

Bencede 10 numara muayene olmak için çapadan randevu alamadım özel muayenehanesinden aldım randevuyu 3 ağustosta muayene olacağım... inşallah çapa'da ameliyat olurum. Artık hastane hastaen dolanmaktan bıktım. bazı doktorlar ameliyat olamazsın riskli diyorlar bazıları ise ümit veriyorlar. İnsanın kafası karışıyor ne yapacağını bilemez oluyor.

Üye
    melis098 Avatarı

Gerçek Adı
    melis
    Son Giriş
    28.08-2010
    Saat
    15:01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ünsal hocayla görüştüğümüzde haftada 1 gün ameliyat yaptını söledi o da işi olmazsaymış ameliyat için özel hastanede yapıyormuş 17 bin istemişti geçen yıl 45 olarak ölçtüğü dereceyi başka yerde34 olduğu söylendi sadece ton ton bi amca

Üye
    ılgmözrgn Avatarı

Gerçek Adı
    Ilgım Özergun
    Son Giriş
    02.09-2010
    Saat
    21:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2 ay önce ameliyat oldum ameliyatımı üzsal hoca gerçekleştirdi ve hiçbir şikayetim yok cok mutluyum
    42 dereceyle ameliyat oldum. çapa da değil özel doğan hastanesinde ameliyat oldum. ameliyatım 3.5 saat sürdü ve ardından 3.5 saat yoğun bakım. ameliyattan sonra 3.gün yürümeye basladım. ağrılarım 1-2 hafta içinde yok denecek kadar azaldı çok mutlyum

- daha fazla ayrıntı yada sorularınız için özelden msj atabilirsiniz.

Üye
    atik38 Avatarı

Son Giriş
    26.04-2011
    Saat
    14:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle hepinize geçmiş olsun.papatya34 derecen küçükmüş biran önce iyi bir doktor bul ve ameliyat ol.emin ol derecen artacaktır.duruyor dediklerine inanma çünki ben kendimden biliyorum.doktorum ahmet alanay ameliyat olmamı istiyor.bulunduğu yerin sgk la anlaşmasını bekliyorum.geçsin hemen olucam doktoruma gözü kapalı güveniyorum.ameliyat olursam yüzde 50 düzelicem.

Üye
    sgurkan Avatarı

Gerçek Adı
    Sultan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    55
    Verilen Beğeniler
    17

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar Ünsal bey'e bende gittim.Ama Ünsal bey kolay kolay bu ameliyatı riske almıyor sadece hasta çok zor durumda ise alıyor yani ağrısı sizisı çok varsa boy da eğilme varsa yürümede zorlanaırsa.ben 4 sene arayla kontrole gittim Ünsal bey'e ve en son geçen sene gittim emarlarımı inceledi gelecekte herhangi bir problem teşkil etmez ve senin ağrın yok sızın yok belli bile olmuyor gösteriş için mi ameliyat olmak istiyorsun dedi beni fırçaladı.ben de düşündüm taşındım bana hiç bir engeli yok normalden hiç farkım yok,kendimi neden bıçak altına vereyim diye düşündüm vazgeçtim yani.Zaten ünsal bey bana garanti de vermiyormedi.bu ameliyat kolay bir ameliyat değil bütün vücudun açılıyor.

Sağlıklı günler herkese

Sayfa 1 / 4 1234 SonSon