Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 46 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    berinay Avatarı

Son Giriş
    28.03-2012
    Saat
    22:10
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    queennight;

neden o kadar kaldınız sizin durumunuz dahamı ağırdı acaba?yoksa vücudun gösterdiği reaksiyon kişiye göre değişiyor ondanmı?çok soru sordum ama kusura bakmayın ameliyat sonrası neyle karşılaşacağım tedirginliği işte,bir şey daha sorayım tam eğilemiyorum demişsiniz bu belli bir süreye kadarmı yoksa hepmi böyle olacak?

Üye
    queennight Avatarı

Gerçek Adı
    deniz
    Son Giriş
    22.07-2013
    Saat
    22:17
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tamamen bünye ile alakalı bir durumdu yani biraz zor toparlanmıştım..Yani vücudun gösterdiği reaksiyon kesinlikle değişiyor kişiye göre! Eğilme konusunda şöyle diyeyim; tabi ki eğiliyorum ama zor oluyor , ancak belden bükülerek eğilebilirsem eğiliyorum çünkü sırtımdaki platinlerden dolayı sırt genelde hep dik duruyor ve eski esnekliğini kaybediyor.Çok büyük bir engel değil ama bence eğilmek , onun dısında ameliyat sonrasında bir şikayetim olmadı..

Üye
    cumhur_kacaklı Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    14.11-2015
    Saat
    17:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Cumhur; Merhaba arkadaşlar ben siteye yeni üye oldum ben skolyoz (kifozkolyoz) hastasıyım.Gazi üniversitesinde ameliyat olacam.Yalnız doktor senin ameliyatın riskli dedi.Birde ameliyat olmamda şartmış.Çünkü ileride içorganlarını baskı yapacan dedi.Şuan ne yapacağımı bilemiyorum ameliyat olsammı olmasammı karar veremdim yardımcı olursanız sevinirim.

Üye
    Orkide Avatarı

Son Giriş
    19.09-2014
    Saat
    13:55
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba
    bende geçen sene doğan hastanesinde skolyoz ameliyatımı oldum derecesini açıkçası tam bilemiyorum ama ameliyatımı ünsal hoca yaptı 5 gün hastanede yattım 1 gün yoğun bakımda kaldım.Şimdi çok şükür iyiyim memnunum ünsal hocanın yaptıgı ameliyatların başarılı geçtiğini gördüm.Hastane personelide çok iyiydi.Allah herkese şifasını versin

Üye
    berinay Avatarı

Son Giriş
    28.03-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb arkadaşlar, ben bir hafta önce ameliyatımı oldum çok şükür başarılı geçti. üç gün hastanede kaldım,şimdi çok iyiyim Ünsal hocaya ve ekibine çok teşekkür ediyorum zor bir ameliyatı başarıyla gerçekleştirdiler imkanı olan ünsal hocaya ameliyatını yaptırmalı bence
    ameliyat olmaya karar vermekte zorlanmayın ben ameliyat öncesi yaşadığım stresi boşuna yaşamışım sonrasında ki rahatlık herşeye değer,hepinize geçmiş olsun ve Allah yardımcınız olsun...

Üye
    lalenur Avatarı

Gerçek Adı
    lalenur
    Son Giriş
    20.02-2012
    Saat
    23:50
    Yaşadığı Yer
    bulgaristan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb arkadaslar...unsal hoca bana da amelyat olmam gerektini soyledi yasim 17 ve skolyoz dercem 38 ama birturlu karar veremiyorum bi yan etkisi var mi acaba lutfen yardimci olurmusnuz

Üye
    berinay Avatarı

Son Giriş
    28.03-2012
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun,ne kadar erken ameliyat olursanız konulan vida sayısıda o kadar az olur ve daha rahat olursunuz benim derecem 90 dı ve bana 24 vida takıldı buda tabiki birkaç omur dışında bütün omurlara vida takılması anlamına geliyor buna rağmen çok şükür iyiyim bir yan etkisini de görmedim

Üye
    skolyozsim Avatarı

Gerçek Adı
    simay ezgi şahin
    Son Giriş
    08.08-2012
    Saat
    15:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben 20 gün önce skolyoz ameliyatı oldum biz bu konuda çok doktora gittik her doktor riskli bir ameliyat olduğnu bir ay korse kullanmam gerektiğini söylerken ünsal hocama gittik. O çok başarılı bir doktor moralim çok bozuktu ve hiçbir doktora güvenemiyorduk bazı doktorlar altı ayda bir ameliyat olmm gerektiğni söylediler ama ünsal hocam birdaha asla ameliyat olmayacaksın dedi. Özel doğan hastanesinde ameliyatımı oldum 2. gün dinlendim 3. gün yürüdüm 4. gün ise çıktım haftaya denize gidiyorum birtek ona güvenin arkadaşlar o 1 numaralı bir doktor hafif ağrılar çektim ama çok güzel manken gibi duruyorum boyum uzadı ona verdiğmiz bütün paraları hakediyor
    -Simay

Üye
    gedikli61 Avatarı

Gerçek Adı
    fage
    Son Giriş
    26.08-2012
    Saat
    00:53
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ünsal Hocam skolyoz konusunda güvenilecek bir kişidir.yılların tecrübesi ile tedavisini yapıyor.gönül rahatlığı ile kendisine tedavi olabilirsiniz.Çünkü ben de kızımı çok araştırarak sonunda ünsal bey de karar kıldım ve çok memnunum.temmuz 2012 başında kızımı ameliyat ettirdim şu anda çok rahat, yüzüyor, hayatına rahatça devam ediyor.ünsal hocama teşekkür ederim.selamlar.

Üye
    kırmızı karanfil Avatarı

Gerçek Adı
    Dilara
    Son Giriş
    02.02-2013
    Saat
    12:22
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar hepinize geçmiş olsun Allah sağlık sıhhatten ayırmasın.Ben üç hafta önce Ünsal Hoca'ya ameliyat oldum sormak istedikleriniz varsa cevaplayabilirim.

Üye
    hasanyangel Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan Yangel
    Son Giriş
    24.05-2014
    Saat
    17:45
    Yaşadığı Yer
    Balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

skolyozsim;
    Kaç dereceydi skolyozun?

kırmızı karanfil;
    Kardeşim geçmiş olsun öncelikle. Yaşım 18 . 25 derece skolyozum var. Egzersizle veya korsele bunu azaltmak mümkün mü? Ve artarsa ameliyat olacak olursam çok korkuyorum ya masada kalırsam diye. 1.60 boyum var 47 kiloyum. Ameliyat olmadan bunun başka bir yolu yok mu ki acaba?

Üye
    DİLEK KEREM KAYA Avatarı

Son Giriş
    26.01-2016
    Saat
    12:37
    Yaşadığı Yer
    İSTANUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba
    öncelikle gecmiş olsun,benim 4 yasındakı oglumda 30 derece skolyoz ameliyat olması gerekiyor .Ünsal hocaya bizde gitmeyi düşündük ama cok maliyetli olacak diye vazgectik bu konuda biraz bilgi verirmisiniz teşekkürler

Üye
    hellobitch Avatarı

Son Giriş
    01.10-2013
    Saat
    00:18
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle hepinize merhabalar allah sifa versin hepimize;

skolyoz hastasi oldugumu yaklasik 1 sene once ogrrendim ilk olarak ilke hastanesinde aziz catalbasa gittim bana ameliyat demedi. sonrs unsal beye gittim bana abartarak acil ameliyat olmalisin olmazdan organlarin sikisir vs bir suru sey dedi. ameliyay tarihi belirledi. 17.000 tl para istedi.
    ailem bu isin uzerine biraz dusunce asil amac anlasildi. biz daha sonra bjr universitenin ortopedi profesorune gittik adamin adini hatirlamiyorum galiba cagriydi. bana ameliyat olmamin gerekli olmadigini gerekli egzersizlerle ve yuzmeyle ilermelenin duracagini soyledi.
    sonra baltalimani hastanesinde temel beye gittik saolsun ilgilendi. 6 ayda bir kontrole gidiyorum. cok iyi bir hoca kendisi.

Lutfen sadece 1 doktora gitmeyelim biraz arastiralim sorusturalim kurbanlik koyun gibi atlamayalim. hem bize hem ailemize yazik. su anda gayet saglikliyim

hepinize saglikli ve mutlu gunler dilerim...

Üye
    mervemerve87 Avatarı

Son Giriş
    22.08-2014
    Saat
    14:57
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ünsal Beye ben de gittim . Özel muayenehanesi var Bakırköy'deydi ben giderken şimdi bilmiyorum nerede. 2002 de ameliyat oldum . eğimim 47 dereceydi. çok şükür hiçbir sorunum yok. skolyoz malesef tehlikeli bi hastalık. en kısa sürede ameliyat olmanızı öneririm. Ünsal Beye cidden hergün şükrediyorum. Gönül rahatlığı ile ameliyat olabilirsin.

Üye
    kardelen. Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ünsal beye dar kanal ameliyatı olan var mı acaba bilgi verirsiniz çok sevinirim.

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon