Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    CANSUKAYA Avatarı

Son Giriş
    27.05-2008
    Saat
    18:24
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selamlar benım kızım bugun hastaneye yattı amelıyat olacak cok korkuyorum allahım kendı korusun hepınızın dualarını beklıyorum.allah herkese acil şifalar versin inşallah ameliyatı başarılı olur. çok üzgünüm....... :cry:

Üye
    simsim Avatarı

Son Giriş
    19.01-2009
    Saat
    02:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    açıkçası bende biraz korktum sizin yazdıllarınızı okuyunca.sanki kızınızın yaşı küçük gibi.ankarada gazi tıpta necdet şükrü altun var ne olur ona da gidin adam çok iyi bir doktor .ben burdan okuduğum kadarıyla erken yaşta aemliyat olanlar sonradan problem yaşıyomuş.sanırım takılan maddeler (platin diye bilinen ama aslında titanium olan) daha sonra boy uzaması devam edince rahatsızlık veriyomuş.
    lütfen kızınızın geleceğiiçin bir de necdet beye gidin.necdet bey diyorum çünkü ben ankarada birçok doktora gittim.gerek olmadıkça ameliyat vermiyodu.
    acele etmeyin.ilerleme devam etmesin diye korse bile kullanilebilir belki.belli bir yaşa kadar korse kullansa sonra büyümesi durunca ameliyat olsa.
    gelecekte yeni bir ameliyatla takılan titaniumları alalım demezler umarım)
    necdet şükrü altun u bir kez daha tavsiye ediyorum.eğer hala ordaysa gazi tıpta .

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12