Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 84 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    _çalıkuşu_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    289
    Verilen Beğeniler
    94
    Blog Mesajları
    17

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    geçmiş olsun canım.bende daha güzelim demek isterdim derya dinçere tam 3 ameliyat oldum.ona rağmen skolyozum tam düzelmedi.tabi ben 90lı yıllarda oldum ameliyatları.tıp okadar ilerlememişti ) şimdi skolyoz hastaları daha şanslı.ameliyatlarda eğrilikleri daha çok düzeltiyolar artık

Üye
    aLaimisema Avatarı

Son Giriş
    29.11-2017
    Saat
    13:27
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Benim de tam anlamıyla düzelmedi, çünkü ameliyattan önce ileri derecedeydi. Daha aza indirgendi diyebilirim. : )

Güzel bak, güzel gör.. : )

Sevgilerimle,

Üye
    DİLEK KEREM KAYA Avatarı

Son Giriş
    26.01-2016
    Saat
    12:37
    Yaşadığı Yer
    İSTANUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

belliki sizin tuzunuz kuru. biz de cocugumuzu azmi beyin ellerine teslim etmek istedik ama adam suratımıza bile bakmadı

Üye
    gokhan_sozumcetin Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    13:33
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

DİLEK KEREM KAYA;

Diliniz zeval görmesin... ben de bu şekilde yazdığımda insanlar tepki gösterdi.. sanki avukatları

Sizin yaşadığınız muayene olayının % 95 lik kısmı benim yaşadığımla birebir aynı...sanki kelimesi kelimesine benim yaşadıklarımı siz benim ağzımdan yazmışsınız..

Üye
    DİLEK KEREM KAYA Avatarı

Son Giriş
    26.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Haydarpaşa numune hastanesi doktorlarından ŞEVKİ ERDEM demişki "ben doktorum amacım çok para kazanmak olsaydı tüccar olurdum doktor değil" bu zamanda böyle idealist doktorların sayıyla gösterileçek kadar az olması bu meslegin geldigi noktayı gösteriyor.Doktorluk artık karaborsada,paran varsa tedavi olursun yoksa hiçsin.Ülkemizin degerli doktorları ne kadar kendilerini geliştirip aşama kaydetmişlerse bir o kadarda geldikleri yeri unutmuşlar malesef.İnşallah bende oglumu Şevki beyin degerli ellerine teslim edecegim.

Üye
    Oguzhndogan Avatarı

Gerçek Adı
    Oğuzhan doğan
    Son Giriş
    23.10-2013
    Saat
    15:45
    Yaşadığı Yer
    TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar amelıyat olacam azmi hocadan herhangi kotu birşey duydunuz mu? Ayrıca Fulya florance nightgale de olacam herhangi bir bilgisi düşüncesi olan var mı açıkcası korkuyorum

Üye
    zelih@ Avatarı

Son Giriş
    23.05-2017
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    Gelsenkirchen / Almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

dilek hanım dr seciminde cok basarılısınız inşallah yanılmayacaksın biz 2009dan beri şevki hocanın hastasıyız once kayseri erciyes tıp fakültesindeydi hiç onu bırakmadık ve hep memnun kaldık Allah yardımcınız olsun

Üye
    arya01 Avatarı

Son Giriş
    14.06-2017
    Saat
    14:32
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar ben 10 yıl önce ameliyat oldum eğriliğim arttı tekrar ameliyat olma şansım varmı acaba

Üye
    aLaimisema Avatarı

Son Giriş
    29.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Merhaba,

Platinleri çıkarmışmıydınız ? Neden arttı acaba?

Üye
    arya01 Avatarı

Son Giriş
    14.06-2017
    Saat
    14:32
    Yaşadığı Yer
    diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hayır çıkartırmadı doktorun

Üye
    aLaimisema Avatarı

Son Giriş
    29.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Platinler takılı iken nasıl eğilme devam edebiliyor anlayamadım. :S

Kendi doktoronuza göründünüz mü ?

Üye
    barış EROĞLU Avatarı

Gerçek Adı
    Barış EROĞLU
    Son Giriş
    13.08-2015
    Saat
    00:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

2003 yılında Florance Nightingale hastanesinde Azmi hoca Mehmet Tezer ve Ömer Karatoprağın de dahil olduğu 12 muhteşem doktor girdi ameliyatlarıma 12şer saat süren 2 ameliyat doğuştan skolyoz var çok yüksek derecelerdeydi şuan normal bir skolyoz hastası seviyesinde görünüyorum 2 platin 9 vida bir sürü şey var sırtımda neyse Azmi hoca hakkında yazılanları okuyunca kayıt oldum bu foruma Gerek Azmi Hoca Gerekse Mehmet hoca Türkiyenin ve dünyanın en iyileridirler azmi hoca beni 10 yıl sonra tanıdı hemde odasına girer girmez sarıldı bana muayne ücreti röntgen bunları çok cüzü fiyatlara çektirdi hatta burda çektirmeyin gidin devlet de çektirin bana getirin boşuna para vermeyin dedi Bu adamlar Mübarek insanlar şifa dağıtıyolar verdiğimiz her kuruş analarının ak sütü gibi helal olsun

Üye

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

2003 yılında ben de Azmi Hamzaoğlu'na gittim. Şişli deki özel muayenehanesine. Birden fazla doktor beraber kiralamışlar. arka tarafında da kendilerinin her röntgenden pay aldıkları bir röntgen kısmı kurmuşlar , gelen hastaların %99 unu burada röntgene alıyorlar.
    Normal sadece muayene o zaman 450 TL idi düşünün. Röntgen ise 1000 TL idi ... 12 sene önce...
    Bizden fazla para çıkmaz diye yani bizi yolamazlar fazla diye saat 13:00 deki randevuya bizi 15:00 de aldılar. Sırf fakiriz diye. Önce zenginler tabi.. Yolunacaklar dururken bizi napsın ki .
    Ben de muayeneye zor para bulduğum için röntgeni florance Naitingale hastanesinde çektirdim. özel de yine sırf kızmasın diye.. apar topar aynı gün yetiştirdik gösterelim diye. Aldı eline röntgeni. tamam baktım seneye tekrar gelin dedi. bizi çıkarttı dışarı.
    Hayatımda bu kadar aşağılandığımı hatırlamıyorum.
    Ha demişsin ki 10 sene sonra beni tanıdı. Beni de tanıdı İstanbul omurga konferansında. fellik fellik kaçtı benden. KAÇTI !!!

Sonra Dünya'nın en iyi doktorlarından olan Kamil Çağrı Köse hocamı tanıdım. hiç bir ücret talep etmeden beni ölüm riski fazla olan bir ameliyatla sağlığıma kavuşturdu.
    Derecen fazla değilse artık bu ameliyatları her omurga cerrahı yapıyor neredeyse... Ama benim ameliyatı yapmaya yürek ve bilek ister..
    o yürek ve bilek AZMİ HAMZAOĞLU nda yok ama KAMİL ÇAĞRI KÖSE HOCAMDA var....

Bir de bu insanlar mübarek demişsin... YALAAAAAAAN EN ÇOK DA BU SÖZÜN BENİ KIZDIRDI VE YAZMA İSTEĞİ DUYDUM.
    Esas Mübarek olan gece saat 02:30 lara kadar hastanede hastalarını kontrol eden ve sadece Allah razı olsun demelerinden başka bir şey beklemeyen KAMİL ÇAĞRI KÖSE hocamdır.

Üye
    DİLEK KEREM KAYA Avatarı

Son Giriş
    26.01-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba
    gökhan bey bende sizin yaşadıklarınızı aşağı yukarı aynı şekilde yaşadım ve size sonuna kadar katılıyorum.masrafları saymıyorum rahatsız olan oğlum 4 yasındaydı ve bizi randevu saatinden 4 saat sonra muayeneye aldılar (bizden sonra randevusu olan ama belli ki bizden daha varlıklı olan hastalara öncelik tanındı)oğlum kucağımda uyudu.azmi bey içeri girdi bir merhaba bile demedi bizi tanımayı bırak hastanın kim olduğunu bile sormadı röntgene baktı ameliyat dedi çıktı gitti bu kadar.bende o aşağılanma duygusunu iliklerime kadar yaşadım ve lanet olsun dedim.boğazlarından geçebiliyorsa ben hakkımı haram etmiyorum ama bunda da bir hayır varmış diyorum ve şevki erdem gibi sadece iyi bir doktor değil insani duyguları olan bir hekimi bulmamıza yaradı.

Üye

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    12.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    çok haklısınız. Dilek hanım.
    insanlar bi de böyle övmüyorlar mı , işte buna çok canım sıkılıyor.

Sayfa 4 / 6 İlkİlk 123456 SonSon