Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 84 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    osslemm Avatarı

Son Giriş
    12.05-2010
    Saat
    22:12
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    mrb arkadaşlar bende azmi beyin hastasıydım.7 yıl oldu ameliyat olduğum.sadece skolyozum yoktu, omiriliğimde zedelenmede vardı.ben çok şükür sigortalı dönemde ameliyat oldum.yoksa altından kalkılmazdı.ben çıktıktan sonra anlaşması bitti.muaynanesine gittik.ona kadar gezdik tabi bi çok doktor.ama Allah razı olsun ondan ve diğer doktorlardan.ben 1 hafta arayla 2 ameliyat oldum.1. ameliytım 9 saat 2.ameliyatım 16 saat sürdü.suan 19 platinim ve yapay omurgam var.ama çok iyiyim.kontrollerıme mehmet beye gidiyorum.yıne o hastanede.ama ben çok memnunum.rabbim herkese şifa versin.ama eğer imkanınız varsa bence gidin.

Üye
    beyzasevval Avatarı

Son Giriş
    24.09-2010
    Saat
    09:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam.Sana tavsiye ederimki Dikmen Özel 29 Hastanesinde prof.dr.Emre Acaroğlu var. Ben11 yaşındayım temmuz 2010 da ameliyat oldum orda benden 12 milyar civarında bi şey aldılar sana da tavsiye ederim.Birde istanbulda Teoman Benli var.GEÇMİŞ OLSUN.

SLM Nasibe. Bende Temmuz 2010 da Emre Acaroğluna oldum hiç bir sıkıntı yaşamıyorum şimdi.Sanada tavsiye ederim. İnşallah sende memnun olursun.Şimdi çok iyiyim.GEÇMİŞ OLSUN.

Üye
    gokhan_sozumcetin Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    23:34
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

vision;

Dediğiniz doğru olabilir ama Azmi beyin eleştirlecek yanları da yok değil. eğer öyle olsaydı bir ameliyata sadece 100 milyar bıcak parası istemez.. , 10 TL lik bir röntgene 300 milyon lira istemez , paranızın olmadığını anlayınca arkasını dönüp gitmezdi..

Üye
    duygu_bahçesi Avatarı

Gerçek Adı
    duygu
    Son Giriş
    26.08-2015
    Saat
    08:13
    Yaşadığı Yer
    amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar içinizde Azmi HAMZAOĞLU na ameilat olanınız varmı.

Üye
    matematik Avatarı

Son Giriş
    25.06-2015
    Saat
    23:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yazılan mesajları okuyamadım.
    Azmi Bey'e ben de ameliyat oldum. Inanılmaz iyi bir insan ve doktordur. Sadece kendisi değil, birlikte çalıştıgı ekibi de o dönem Türkiye'nin en iyisi sayılıyordu.
    Bununla birlikte insanüstü bi yogunlugu var. Ben ameliyat oldugum dönemde, acil şekilde onu yurtdışında katıldıgı bi seminerden getirmiştik ve sadece Azmi Bey'i ameliyata sokmak için bir ev parası harcamıştık.

Üye
    duygu_bahçesi Avatarı

Gerçek Adı
    duygu
    Son Giriş
    26.08-2015
    Saat
    08:13
    Yaşadığı Yer
    amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım derecen kaçtı ? ameliyatın kaç saat sürdü ? yoğun bakımda kaldın mı ? hastanede kaç gün kaldın ? ameliyat öncesi ve sonrası yaşadıklarını paylaşa bilirmisin 13 aralıkta nasip olursa bende ameliyat olacağım hayırlısıyla inşallah.biraz endişeliyim.yaşadıklarını paylaşırsan çok sevinirim...

Üye
    ***Neri*** Avatarı

Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

simal;

arkadasım azmı beye bende seneler öncesinden gitmiştim daha 15 yasındaydım gittigimde banada ameliyatın cok rısklı demıstı olamasın demısdı hatta ve hatta gec kalınmıs bile dedi suan 30 yasındayım ıkı sene önce onun ögrencisi olan ahmet alanaya gittim sadece bi muayeneyle olabilme ihtimalımın olacagını söyledi bende bi kac tetkik istedi ancak cogo ssk hastaneerinin yaptıgı tetkikleri begenmedigini haccetedeki üniden kabul edebilecegini söylemışti

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    32

Allah merhamet etsin o doktorlara, bu ameliyatlar için dünyanın parasını alıyor.
    Bu ameliyatlar çok riskli olmasına rağmen ve çok önem arz etmesine rağmen , doktorların gözünde hala para var, paran yoksa tedavi yok...
    Bu bir estetik ameliyatı değil, hayat memat meselesi...
    Bu kadar vicdansız olmalarını anlamıyorum...

Üye
    gten Avatarı

Gerçek Adı
    gülten
    Son Giriş
    18.05-2013
    Saat
    13:11
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili Azmi Hamzaoğlu hakkında yazılan olumsuz düşüncelere kesinlikle katılmıyorum. Türkiye'de bu alanda büyük başarılara imza atmış en değerli doktorumuzdur kendisi. Skolyoz hastasıysanız ve sağlığınıza biran önce kavuşmak istiyorsanız kendisinizi değerli doktorumuz Azmi Hamzaoğlunun başarılı ellerine bırakınız.

Üye

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

gten;

arkadasım, trilyonlar kazanan (evet trilyon) hipokrat yemini etmiş bir hekimin ; 0 kadar parası yok diye bir hastasını kustahça (evet kustahça/ cahil eğitimsiz ve anlayışı kıt biri değilim çok şükür) başka şehirden gelip özel muayenehanesinde parasını verdiğim halde saatlerce bekleyip başından savması doğru bir hareket mi sence ?

Şu an Sakarya eğitim ve araştırma hastanesinde çalışan Kamil Çağrı Köse hocama 1-2 aya ameliyat olacağım kısmetse.Kendisi omurga cerrahisinde TÜRKİYE de otorite. Alttaki linkteki video yü izleyen de insanlık neymiş görün

http://m.youtube.com/watch?v=ZUdhZ0l9g4k

Üye
    gten Avatarı

Gerçek Adı
    gülten
    Son Giriş
    18.05-2013
    Saat
    13:11
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Gokhan Sozumcetin'e ;

Bunun (başından savması ve küstahça davranması) doğruluk payına asla inanmıyorum. Hastamızı 5 yıl önce sevgili Azmi Hamzaoğlu'na teslim ettik. O süreçte her türlü mora,l motivasyon gerekli tüm maneviyatıyla yanımızda oldu. Kendisi örnek alınacak bir doktor olmasının yanı sıra maddiyatı değil hastanın biran önce iyileşmesini ilk sırada görüyor ve o şekilde davranıyor. İnsanları tanımadığınız gözünüzle bizzat görmediğiniz sürece kulaktan dolma bilgilerle yargısız infaz yapmayınız. Bol sağlıklı günler diliyorum.

Üye
    yalnız insan Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa ŞAHİN
    Son Giriş
    18.10-2016
    Saat
    14:36
    Yaşadığı Yer
    turkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gülten hanım size katılıyorum. çünkü yargısız infaz edenlere daima karşıyım. kimseyi içine girmeden anlayamazsınız. benim bir sözüm vardır. sevgi tıpkı bir güle benzer rastgele tutarsanız dikenleri batar. yapraklarını açarsanız duyguları akar diye. kimse uzaktan dolma sözlere kanmasını istemem

Üye

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Kifoskolyoz olan BENİM Muayeneye giden de bizzat benim!!!!

Ne kadar çok Azmi bey taraftarı varmış.... Sanki yalan söylüyorum da !!!!

Üye
    DİLEK KEREM KAYA Avatarı

Son Giriş
    26.01-2016
    Saat
    12:37
    Yaşadığı Yer
    İSTANUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben de bir tecrübemi paylaşmak istiyorum.

4 yaşındaki oğluma skolyoz teşhisi konulduktan sonra farklı farklı doktor önerileri alınca konunun eniyisi olan Azmi beyin kafamdaki soru işaretlerini giderecegini düşünüp eşimin mualefetine rağmen nişantaşındaki muayenesine gittik. Bize skolyozun gelişimini ölçmek için 2 ay sonrasına çalıştıgı hastanede randevu verdi. 2 ay+1 ay (kendisinin ameliyat ve kongre toplantıları vardı) 3 ay sonra çalıştıgı hastaneye gittik. Muayene öncesi istedigi eos çekimi icin bize doktor beyin daha önce % 50 indirim yapılacak ibaresine ragmen 500 yerine 1200tl ödedik, ne hikmetse yönetim kurulu indirimleri kaldırmış ve o 3 ay icinde zam gelmiş ve bu çekim başka biryerde yapılamazmış zaten bu cihaz başka yerde yokmuş(?). yapıcak bişe yok randevuya kalmış yarım saat oğlumuz için feda olsun dedik çektirdik.
    Başladık randevuyu beklemeye,tam 3 saat, 1dk. bile eksik değil tamıtamına 3 saat. Zannedersin ki bir artisttin menejeri gibi ortalıkta dolaşan asistanların kimi neye göre aldıklarını bilmediğim için sinirden çıldırma noktasına geldim zira bizim randevumuz 4 de olmasına ragmen 5 deki bir hastayı alabiliyorlardı (bir dizi oyuncusu ve oglu). Tam 3 saat sonra kucagımda uyuya kalmış oğlumla muayene odalarından birine alındık (yan yana bir sürü oda var hepsini doktor sırayla dolaşıyor).
    Neyse dedim şimdi doktor geleçek bütün bu sinir harbine değecek çünkü 3 ay boyunca bu randevuya bel bağlamışım. Azmi bey odaya girdi ayaklarını sürüye sürüye (belliki çok yorgun). ne bana ne eşime nede kucagımda uyuyan çocuguma baktı yada kuru bir merhaba dedi. Direkt asılı röntgenlerin yanına gitti ölçtü biçti "ameliyat" dedi ve asistanını çagırdı "bilgi ver"dedi ve gitti
    odada toplam 5dk bile kalmadı bizden istediği başka tahlillerin hiçbirine bakmadı bile (tahlilleri çalıştıgı hastanede indirimli yaptırmamızı belirtmiştiki tahmin edersinizki o da gerçekleşmedi). Nası yani oldum ben buraya kafamda soru işaretleri için gelmiştim sonuç daha çok ???????? Bir ssk hastanesinde bile daha fazla ihtimam alabilirsiniz yani.
    Yorum sizin. Kendi adıma kafamda netleşen sadece bir şey oldu: ben oğlumu umursayıp gözünün içine bakacak ve en azından bir merhaba diyecek doktor arıyordum, bulamadım!

Üye
    aLaimisema Avatarı

Son Giriş
    29.11-2017
    Saat
    13:27
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Anlattığınız tüm olayı bire bir - BİRE BİR - tekrar söylüyorum BİRE BİR aynen yaşadım. Tek bir cümlem bile sizinkinden farklı değildi inanın. Onca beklememize rağmen gelirken yüzüne takındığı o surat ifadesi, yanındakiler, söylemleri, bakışları, konuşmaları,tavırları vs vs vs..

Kafamda bir dünya soruyla gittiğim, belki bir ümit, en azından bir kaçına cevap bulabilirim umuduma karşılık, sorularıma sorular katan o günü unutamıyorum. Düştüğüm karamsarlığı unutamıyorum.

Aradan yıllar geçti ( 2007 ) ve ben " maliyetsiz " Murat Bezer'e ameliyat oldum. ( 2012 )
    Güvende, sağlıklı, umutlu, mutlu ve daha güzelim..

Geçmiş olsun dileklerimle.

Sayfa 3 / 6 İlkİlk 123456 SonSon