Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 84 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Hasanben Avatarı

Son Giriş
    02.10-2013
    Saat
    13:09
    Yaşadığı Yer
    Egenin İncisi
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    azmi beye de gittim florance n.... hastahanesine cüneyt şara da gittim interme de nişantaşında 2 yıl önce 370 ytl ye omurga röntgeni çektirdim el insaf ünsal domaniçe de gittim ancak başarılarının yanında hayat şartlarındanmıdır nedir kişiliklerindenmidir nedir.. hasta psikolojisine önem vermeyen ve maddiyata çok değer veren, ama bir o kadar da başarılı doktorlarımız.
    ünsal domaniçe ameliyat olmanızı tavsiye ederim.
    bana gelince ben izmirliyim ve egede tek olan 9 eylül üniversitesinin rektörü emin alıcı'nın bir zamanlar öğrencisi olan yaşı 43 bu arada tıp fakültesini en iyi derecede bitirmiş ingilterede master yapmış Mustafa Nuri EREL'i öneririm. kendisi izmirdeki el ve mikro cerrahi hastahanesinin kurucu üyelerindendir. paraya çok değer vermez, ki özel hastahanesinde bedava muayane olmuşumdur tam 5 ke.z bu adam ve ekibinin altına yattım harika iş çıkardılar inci gibi omurgamı dizdiler sıfır olmadı ama yine de iyileştim sıfır olamazdı zaten

izmirdeyseniz mutlaka bu doktora gidin. isteyen varsa bu doktorla muhatap ettiririm aracı olurum. istanbulda hangi ortopedi servisine giderseni gidin bu doktorun ismini söyleyin bakın size ne diyecekler

örn.göztepe ssk

Üye
    Mehmet Halil BULUT Avatarı

Gerçek Adı
    selcuk göker
    Son Giriş
    26.05-2009
    Saat
    18:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar bende skolyoz + kifozkolyoz hastsıyım gitmedigim hastane doktor kalmdı benimki ilerlemiş %80 derece bu riski alabilecek hiç bi doktora raslamadım taki azmi hamzaoglunu bulanakadar ona gittigimde onun için hiç sorun olmaya cagını hallede bilecegini we hemen olmam gerektigini söyledi yoksa ilerde daha büyük sorunlarla karşılaşacagımı söyledi we hemen florans naytingere gönderdi yatış günüm bile ayarlandı tam herşey yolunda derken bu illetten ensonunda kurtulacam derken azmi bey yanına cagıdı we yapılan araştırlamalarda benim bu ameliyatı karşılayacak maddi durumum olmadıgını 100 binytl çiwarında bi masraf olacagını söyledi ben bu parayı wermiycegimi söylememle azmi beyin odadan cıkması bir oldu yani anlayacagınız herşey maddiyat paraniz warsa olmıycak diye bişey yok eger yoksa kale bile alınmazsınız we bunu yapan dünyaca ünlü herkezin örnek aldıgı biri olunca insanın zoruna o gidiyor neyse herşey kader kısmet...

Üye
    GAMZE LEE Avatarı

Son Giriş
    31.03-2009
    Saat
    23:08
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merabalar.ben azmi beye giitim ancak ameliyat pahalı olduğundan onda ameliyat olmadım.
    Kartal eğitim we araştırma hastanesinde 8 saat süren başarılı bir ameliyat geçirdim.şuan gayet iyiyim. Ortapedi 1 bölümündeki uzman doktorlar tarafından ameliyat oldum.gayet derin araltışmalar sonunda ameliyata alındım.5 uzman doktor girdi operasyona.6 adet platin wida takılı omurgamda. hafif bir iz war ama rahatsız edici değil.tawsiyem iyi araştırın.benimki % 55 di ameliyat sonrası % 6 ya kadar düştü.şuan rahatım sadece dikkat etmek çok önemli.kendine bakmazsan o zaman ağrı filan yapıyor.ameliyattan sonra rutin kontrollerde çok önemli. öncelikle kormyın araştırın we doğru kararı werin.çünkü;sağlık ihmale gelmez.doktorlar bana; ameliyat olunmadığı taktirde ileride nefes alma güçlüğü, yürüme zorkuğu,akciğerlere baskı artması gibi şeylerin olabileceğini söylediler. Bu nedenle doğruyu seçicek olan sizlersiniz.ben hastanemdende doktorlarımdanda gördüğüm muameledende çok memnunum.fazlasıyla ilgilenildim.

yarankızı
    Misafir Üye
    yarankızı Avatarı

arkadaşlar skolyoz üzerine tedavi olmak isterseniz.
    Ankara İbni Sina Hastanesin de Prof.Dr.Tarık YAZAR VAR.
    OMURGA ÜZERİNE SKOLYOZ ÜZERİNE ÇOK BAŞARILI BİR HOCA

bende skolyozdum. büyük bir başka üniversitede yanı tadavi oldum ama istediğim başarıyı bulamadık.
    Bir Dr.Hocamız Tarık Yazar Hocamla görüşmüş.beni Tarık HOcama teslim ettiler iyikide etmişler Allaha şükür sağlığıma kavuştum. Platin takılmadı.
    Vep tıar diye bir set takıldı. Çok iyiyim sağlık ve solunum sorunlarımın ortaddan kalktı.

Allah Prof.Dr. Tarık Yazar hocamdan ve vesile olan herkesden razı olsun

goog la Prof.Dr.Tarık Yazar Yazınca direk karşınıza çıkar zaten

Üye
    vision Avatarı

Son Giriş
    30.05-2015
    Saat
    19:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar

başka hastanelerde başka doktorlar kızımı 4 defa amaliyat ederek ancak düzeltebilecekken, azmi hamzaoğlu benim 9 yaşımdaki kızımın 4 ameliyatınıda aynı anda yapmış ve çok mükemmel bir sonuç çıkarmış bir doktordur. Kızımın hiç bir sağlık problemi kalmamıştır.

Konuyla ilgili tüm detaylar: http://www.engelliler.biz/forum/sagl...resimleri.html

her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır. türkiyede hatta dünyada azmi hocadan daha iyi skolyoz amaliyatı yapan birini tanıyormusunuz. duydunuz mu? ben azmi beye gitmeden önce tam bir ay boyunca en iyi doktoru araştırdım ve tüm araştırmalarım azmi hocaya çıktı. her işin bir erbabı olduğu gibi bu işinde erbabı ustası azmi hamzaogludur.

azmi bey bana yüzlerce binlerce lira para verse bana bu reklamını yaptıramazdı. ama kızım hergün gözümün önünde.ameliyattan sonra cap canlı cıvıl cıvıl mutlu huzurlu neşe dolu bir kızım var maaşallah.

ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz.

Üye
    lillybell Avatarı

Gerçek Adı
    Lillybell :)
    Son Giriş
    12.09-2014
    Saat
    16:33
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Prof.dr.Azmi Hamzaoğlu ile ilgili öğrenmek istediğim bir kaç şey var arkadaşlar.Muayene ücreti ne kadar?Ssk geçerli mi?Birde çok meşgul bir doktor olduğunu duydum.Acaba vakit ayırıyor mu en azından derdinizi anlatacak kadar??

Üye
    Sinan Yagci Avatarı

Son Giriş
    04.06-2016
    Saat
    05:39
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar Azmi Bey bildigim kadarı ile ekibi ile beraber çalışıyor. Hekimliğinin çok iyi olduğunu ( en azından dertlerine deva olduğunu ) çevremdeki birkaç insandan duydum.
    Şimdi şöyle düşünün ; ülkenin en iyi ortopedi uzmanısınız , birçok hasta sizi tercih ediyor. Bu arada siz hem hastalarınızı muayene ediyorsunuz hem ameliyat. Ve bildiğim kadarı ile yurt dışından gelen taleplere cevap vermek üzere zaman zaman yurt dışına da gidiyorsunuz. Ve gün sizin için de 24 saat.
    Hal böyle olunca gireceği ameliyatlarla ilgilide seçici olabiliyor. Bazen çok tanınmış kimselerin ricasını kır(a)mayarak , bazen paralı kişilerin talebini kır(a)mayarak...
    Riskli gördüğü ameliyatları pas geçmediğini de duymuştum.

Empati yapacak olursak biz olsak ne yapardık , nasıl yapardık ?

Üye
    leman 01 Avatarı

Son Giriş
    04.11-2015
    Saat
    12:21
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ssk veya yeşilk kart karşılıyormu

Üye
    aylin2481 Avatarı

Son Giriş
    27.10-2013
    Saat
    23:25
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: OturanBoğa Mesajı Gör
    Seni en az yarım saat muayene edecek bir doktor bul. Mümkünse isan evladı olsun Ancak ondan sonra beklemek ya da ameliyat olmak konusunda karar ver.
    çok haklısınız bu devirde böylesine rastlamak çok zor

Üye
    Nevra Avatarı

Gerçek Adı
    Nevra
    Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    02:04
    Yaşadığı Yer
    EGE Bölgesinde bir İl
    Alınan Beğeniler
    23
    Verilen Beğeniler
    17

azmi hamzaoğlu türkiyede ve dünyada nerdeyse 1e gelen bi dr dur. yurt dışından özel uçak gönderip adamı ameliyata götürüyorlar emin alıcıyı bile geçmiştir şanı dünyada azmi hamzaoğluna gitmiştim 2003 yılında ssk ile anlaşması vardı hastanenin ama röntgen çektrmk için gün veriyorlardı en az 1 ay sonraya özel çektirmemiz istendi 1 röntgene o gün için 3 milyar verdik ben sıra beklerken ssk ile anlaşması bitti ve ameliyat olamadım.emin alıcı beni çooookkk önceleri başından savmştı şuna gidin buna gidin falan die yapamam demedide anca başından attı.azmi hamzaoğluna yaptırabilirseniz çok şanslısınız inşallah iyi sonuçlar alırsınız

Üye
    ali79 Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    19.09-2017
    Saat
    09:55
    Yaşadığı Yer
    Amasya/Merzifon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim anlamadığım olay Azmi Hamzaoğluna müyane için 2007 yılında hacattepeye gittim ama bana Azmi hoca çocuk skolyozlarına bakıyor dediler senin yaşın geçmiş (yaş 27) bakmıyor dediler bende Ebra acar'a bakındım emarlara falan bakıp eğrilik ilerleyebildiği kadar ilerlemiş yaşlandıkca birkısım daha ilerler dedi. 1 sene sonra tekrar gel dedi ama ben gitmedim.
    Benim demek istediğim doktorlar insanları hastalığından dolayı aydınlatmıyacaksa randövü veripte insanları uğraştırmayacaklar.

Üye
    skolyoz53 Avatarı

Son Giriş
    24.09-2009
    Saat
    14:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

SimaL;
    bircok doktor azmibeyı zaten cekemıolar dıyeyım sana halk dılınde cunkı turkıyenın en ıyı doktorlarndan bende rızelıym ve 1991den berı azmı beyn hastasıym para canlısı asla dııl benm aılem cıftcı yanı gelırımız cay fındık fln filan ve bız kredı cekıp azmı beye gıttık amelıyat olma sansını goz onunde tutarak.. neyse gıttım ve azmi bey bana skolyoz fılmı serılerını cektırdı şişli florancede cekldm ve benden fılmın yarı parasını aldı para canlısı olsa o paranın hepsını alırdı ve kendı muayene parası olan 350 tl yı bıle almadı azmi bey asla para canlısı bı doktor dııldır.. dusun mesela ben amelıyat olmak ıcın kemıgım tamamen sırtmdan yok olsn dıe gıttm azmı bey 2 cm duzelme olur o kadar kucuk bı pay ıcın bu acılara deymez bence ama karar senındedı eger para canlısı olsaydı amelıyatımı kesn yapardı cunkı o amelıyat 80 mılyar şişli florancede ama azmı bey benı ve olacak agrılarıma deymıcegını söledı sımdı karar ver bence

Üye
    ruhengiz Avatarı

Gerçek Adı
    RUHENGIZ
    Son Giriş
    15.05-2011
    Saat
    14:34
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben Azerbaycandan katiliyorum bu siteye. Burda ortopedi konusunda turkiyedeki kadar basari var diyemem/zaten bu yuzden surekli tedavi oldum ama pek pek ise yaradi soyleyemem.
    23 yasindayim. dogusdan skolyozluyum. bizde daha yeni baslandi skolyoz ameliyati. ama acikcasi ban kendimi emanet edemiyorum doktora.
    azmi hamzaoglu hakkindaki yazilardan cesaretlendim dogrusu .ama maliyyeti ne kadar bilemem .allah hepimizin yardimcisi olsun. insallah bende ameliyat olunup sagligina kavusan insanlardan olurum. amin.

her kese saglik diliyorum. cunki o oyle bi seyki insan deyerini ancak hasta olunca anliyor

Üye
    helinn Avatarı

Son Giriş
    12.10-2011
    Saat
    19:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba ben skolyoz icin amerikaya gittim amerikada en iyi skolyoz ustasi azmi bey oldugunu soylediler ALLAH kısmet ederse Azmi beye ameliyat olacam

Üye
    ferican Avatarı

Son Giriş
    02.04-2010
    Saat
    23:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhaba
    kardeşim skolyozunu fark ettiğinde 17 yaşındaydı.İlk olarak numunede muayene edildi.Seyrini takip etmek istediler.4 yıldır senede 1 yada 2 kez filmleri çekilyor ölçülüyor.Bu seneye kadar açının fazla olmamasından dolayı takibe gerek duyduklarını düşünmüştük..ocak ayında filmi gören yeni asistan, laboratuarda ki uzman, başka bi doktor daha neden korse vermediklerini filan sordu..Hastalığın seyrini takip etmek ne kadar uzun sürüyor? eğitim araştırma hastaneleri bunun için uygun değil mi diye düşünmeye başladık..kaygılıyım da daha önce Azmi Hamzaoğlunun korseyle düzelttiği hastalarından birinin aynı günün sabahına başladığı açıya döndüğünü biliyorum..skolyozun gerçek sebebi hakkında genel fikir nedir ki? gündelik hayatta açı değişimlerini kontrol edebilmek için ne yapılabilir?

Teşekkürler
    feri

Sayfa 2 / 6 İlkİlk 123456 SonSon