Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zennur Avatarı

Son Giriş
    14.04-2012
    Saat
    09:52
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    şuan 19 yaşındayım ve 7 yaşındayken ahmet şarlak benim doktorumdu skalyoz ameliyatım esnasında sağ ayağımın sinir damarını ezmişti ameliyat sonrası 2 sene yürüyemedim sonra fizik tedaviyle ayağa kalktım 12 sene geçmesine rağmen dizkapağımdan aşağısını hissetmiyorum ve sağ ağağım sol ayağımdan geç geliştiği için sağayağım 5 cm kısa
    skalyoz ameliyatım gayet başarılı geçtiği denildikten 15 gün sonra bir daha ameliyat masasına yattım ufak bir kemik parçası unutulmuş onu almak için
    sizler için bilemiyeceğim ama benim için olumsuz bir deneyim oldu

Üye
    htcedgn Avatarı

Son Giriş
    29.05-2013
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    kocaeli/konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İyi günler.. Şuan 23 yaşındayım ve skolyoz hastası olduğumu yeni öğrendim. Kocaeli Derince Eğitim Araştırma da muayene oldum doktorum skolyoz olduğumu ve Kocaeli Tıp fakültesinde takiplerimin alınmasını istedi. Tıp fakültesine gittiğimde doktor skolyozum olduğunu doğruladı ve ameliyat olabileceğimi yada takip edilebileceğimi söyledi. Ancak hiç bi hekim bana açıklama yapmadı skolyozum olduğunu biliyorum sadece o kadar. Tıp Fakültesi beni Dr. Ahmet Şarlak a yönlendirdi salı günü onun muayenahanesine gideceğim bakalım sonuç ne olacak?? Ahmet hocaya muayene olan birileri var mı acaba???

Üye
    htcedgn Avatarı

Son Giriş
    29.05-2013
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    kocaeli/konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sizin adınıza üzüldüm. Versiğiniz bilgiler için teşekkürler

Üye
    Büşra sezer Avatarı

Son Giriş
    17.01-2017
    Saat
    11:32
    Yaşadığı Yer
    Amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşım skolyoz hastasıyım 19 yaşındayım 45 derece skolyozum var doktorum hacettepeyi önerdi fakat durumumuz yok babam ssk dan emekli hacettepede ssk dan yararlanabilip ameliyat olacagım bir doktor varmı bildiğiniz

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12