Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Gülcan83 Avatarı

Son Giriş
    17.09-2017
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Hasta 41 yaşında, bir yıllık evli ve ilk gebeliği.
    Öyküden bu kifoskolyozunun çok küçük ya.yndan itibaren bulunduğu anlaşılıyor.
    Ultrasonografik incelemede 32 haftalık gebelik ile uyumlu fetus görülmüş.

Detaylı bilgi için: www.adutfdergi.org/pdf.php3?id=104

Hastanın açılı çekilen fotoğrafları

kifoskolyozgebelikyt9 - Gebelikte ileri derecede Kifoskolyoz [Bilgi]

Üye
    ilknur helvacıoğlu Avatarı

Gerçek Adı
    İlknur
    Son Giriş
    04.11-2017
    Saat
    21:56
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

TEK KELİMEYLE MUCİZE O BEBEĞİN BU ŞARTLARDA BÜYÜMESİ. ALLAH YARDICISI OLSUN.BÜYÜK CESARET HAMİLE KALMAK.

Üye
    x_hasret Avatarı

Son Giriş
    21.03-2011
    Saat
    13:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Şu anda bende 10 haftalık hamileyim. bu resimleri görünce çok kötü oldum. Allah yardımcısı olsun. Bende hergün dua ediyorum Allahım bana yardımcı ol diye. Benim gerçi artık eğrilik yok böyle ama beni sadece platinler korkutuyo. Allahım inşallah beni de anne yapar. Bunu çok istiyorum. Allah herkesin yardımcısı olsun.

Üye
    Gülcan83 Avatarı

Son Giriş
    17.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Hasret canım bu yazıyı eklerken sen aklıma geldin ve etkilenmenden korkarak acaba siteye yazsammı yazmasammı diyede düşündüm.
    Ama bu çok farklı bir kifoskolyoz çünkü hem eğrilik ileri derecede hemde annenin yaşı 41 bunlar büyük etken olmalı.

Sen hiç korkma canım Allah'ın izniyle bebeğini sorunsuz kucağına alacaksın şuan hamilelik nasıl gidiyor bir sorun varmı canım?

Aslında tecrbelerini bizlere yazsan ben çok memnun olurum geleceğin annesi olarak :wink:

Öpüyorum canım bebeğine ve sana sağlık diliyorum.

Üye
    x_hasret Avatarı

Son Giriş
    21.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam Gülcan. Beni düşündüğün için çok teşekkür ederim. Evet benim bu kadar değil çok şükür. Ama ameliyat olmasaydım belki benimde ilerlerdi. Canım hamileliğim çok güzel. Tüm isteyenlere versin Allahım. Şimdilik bir sorun yok gibi. Sadece sabahları midem bulanıyo. Oda zaten olacak bişey. Ama bazen belim çok ağrıyor. Bide bende işimin gereği sürekli oturduğum için kalçamda kireçlenme oluştu.Belimin ağrısı bundan dolayıda. Aslında fazla oturmamam gerek ama işimin gereği bu. Çok ayakta kaldığım zamanda kalcamdan yukarı doğru acı oluyor. Hamile deilken bu kadar ağrımıyordu hamilelikten sonra başladı. Ama buda önemli deil çünkü biraz sert yere yatınca biraz dinlenince geçiyor.Bakalım perşembe günü kontrole gidecez. Bebeğimi ultrasonda görcem o gun. Belki kalp atışını dinliyeceğim. Bunlar aklıma geldikce tüm ağrılarımı unutuyorum. İlk doktora gittiğimizde doktor sorun olmaz dedi. Sadece sezaryanla doğum yaparsın dedi. Platinlerinde bebeğe zarar vermez dedi.İnşallah dediği gibide olmaz.

Üye
    Gülcan83 Avatarı

Son Giriş
    17.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Senin ve bebeğinin adına çok sevindim canım.Çok heycan verici birşeydir sanırım

Üye
    x_hasret Avatarı

Son Giriş
    21.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    evet gülcan. ilk duyduğumda ağlamıştım sevinçten. onu içimde hissetemiyorum ama varlığı bile bana heyecan veriyor. tüm isteyen herkese yaşattın allahım.