Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bahar077 Avatarı

Son Giriş
    05.05-2010
    Saat
    19:50
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    skolyoz ameliyatı olmadan tedavi olan skolyoz hastaları varmı acaba nişantaşında formed fizik tedavi merkezi var :: FORMED Fizik Tedavi Rehabilitasyon ve Ayak Sağlığı Merkezi - Skolyoz ve Skolyoz Tadavisi ::
    hürriyet hanım skolyozu ameliyatsız yurt dışından gelen korselerle tedavi edebiliyormuş bu konuda bilgisi olan var mı

Skolyoz tedavisinde etkinliği kanıtlanmış Chêneau ve scoliologic e - Skolyozun korse ile tedavi edilmesi mümkün mü? korseleri FORMED bünyesindeki FORMED HEALTHCARE atölyesinde, bu korselerle iligili eğitim almış teknikerler tarafından uygulanmaktadır.

Üye
    1benvarim Avatarı

Son Giriş
    21.07-2010
    Saat
    13:54
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun bahar bende skolyoz ameliyatı oluçam çok yakında körse dedavisini uyguladım ama bişeye yaramadı dr son care ameliyat dedi bana yakında ameliyat oluçam allah açil şifalar versin

Üye
    defne Avatarı

Gerçek Adı
    Defne
    Son Giriş
    02.06-2014
    Saat
    20:01
    Yaşadığı Yer
    zonguldak
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Skolyozda korse tedavisi egilmenin başında ve ergenlik sonrası skolyoz görülen vakalarda uygulanır egim derecesi %40 üstüne çıkmışsa cerrahi tedavi gerektirir ameliyat sonrası belli bi dönem vucudun kendini toplaması ve koruması amaçlıda korse kullandırılır tedaviye tek başına kesin bi katkısı yoktur

Üye
    caglarim Avatarı

Gerçek Adı
    ramazan
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    08:31
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    1998 de amelyat oldum. platin takıldı ve bir sene korsa ile duracaksın dediler. korsa benim eğri vucudumu yaralar içinde bıraktı.Plastik bir korsa içinde hayat yaşamak çok güç. korsayı giyeceksin ve onun üzerine de gömlek ceket sanki bir robot gibiydim.Seni korkutmayım ama o korsayı her şekilde taktırıyorlar.Bunu bizzat ben yaşadım.Yıllarımın nasıl geçtiğini bir Allah bilir....yazık bize.