Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 49 mesajın 46-49 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tgba Avatarı

Son Giriş
    08.09-2010
    Saat
    22:41
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    uzun süredir giremiyordum nete :S beyza arkadasım daha simdi okudum yazdıgını ben oldum ameliyatımı 6 ay oldu su an gayet iyiyim cok şükür nisan ayından sonra fazla agrım kalmadı su an da yok denecek kadar az arada agır bişe kaldırdıgımda yada ayakta cok uzun durdugumda oluyor oda cok sürmüyor zaten haziran da kontorle gitmiştim hesrey serbest dedi doktorum 1 yılı doldurunca bi daha gitcem inşallah artık o zamana kadar tamamen iyi olurum... ameliyatdan korkan varsa saglıgı için biraz güçlü olsun dielrim böle rahatszılıgı olan arkadaslar saglıgına kavusur...

Üye
    meralsema Avatarı

Son Giriş
    25.03-2011
    Saat
    20:35
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tuğba ameliyat oldunmu?nasılsın.Bende olacam yanidoktor şart dedi ama çoook korkuyorum.bana yazarmısın

Üye
    ask Avatarı

Gerçek Adı
    melek
    Son Giriş
    08.01-2011
    Saat
    15:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben tugba evet belirttiğim gibi mesajda oldum ameliyat 1 mart 2009 da oldum sonrasında doktor haziran ayında kontorle bidaha cagırdı gayet güzel buldu 1 yıl sonra gelmemi istedi martta tekrar gidecegim umarım kötü bişeylerle karsılasmam su an allaha sukurler olsun gayet iyiyim ama yinede dikkat ediyorum agır bişe kaldırmıyorum doktorum sakınca görmedi 3 aydan sonrasında ama ben 1 yılımı doldurana kadar dikkat ediyorum rabbim sizede sifa versin ameliyattan korkmayın ben de cok korkuyordum ama su an saglıgıma kavustum o en güzeli

Üye
    harikacan Avatarı

Son Giriş
    07.01-2011
    Saat
    17:20
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben 21 yaşındayım 11 sene tedavi oldum 57 derece skolyozum var doktorum emre acaroğluydu hala o gidebilirsin tavsiye ederim ama ameliyat olmanı tavsiye etmem ben 10 yaşından beri bu hastalıkla beraberim korse kullandım son 5 yıldır bıraktım korseyi ve hiç bir şeyim yok 57 derece olmasına rağmen hiç belli değil sölediklerim hayret ediyor çokk az bişe var sağ omuzumda ama bu zamana kadar kimse anlamadı ve 5 senedir derecemde ilerleme olmadı ben böyle çok mutluyum hiç kafama takacağım bir durum yok eğer senin de öyleyse ve az ilerleme gösteriyorsa ameliyat olma sadece bu hastalıktan boyum uzamadı boyum 1.62 ve bir de ağrı şikayetim var onu da bol bol yüzerek geçirmeye çalışıyorum...geçmiş olsun...

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234