Sayfa 7 / 10 İlkİlk ... 345678910 SonSon
Toplam 141 mesajın 91-105 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aylin2481 Avatarı

Son Giriş
    27.10-2013
    Saat
    23:25
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    maddi durumun elverişliyse tek isim var(internetten gördüğüm kadarıyla) azmi hamzaoğlu ama benim mdoktorum M.NURİ EREL İZMİR EMOT hastanesinde geçmiş olsun

Üye
    skolyoz53 Avatarı

Son Giriş
    24.09-2009
    Saat
    14:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

BENCE AZMİ HAMZAOĞLU türkıyede cok ıyı bılınen ve tanınan bı doktor benmde aynı zamanda doktorum suanda saglıgımda onun cok buyuk payı var... özel hastanede ama saglık ıcın herseyı goze aldı benm aılem bence sızde almalısınız prof. doktor azmı hamzaoğu şişli florance de

SKOLYOZ ICIN HAREKETLER | Facebook eger facenız varsa bı adrese bakın derım neden azmi bey oldugunu o zamn cok ıyı anlarsınız turkıyede ortopedı konusunde tek guvendıgım doktor o kadar arastırdm hıcbırının azmı bey kadar ıyı bır gecmısı yok

Üye
    SißeL Avatarı

Gerçek Adı
    sibel
    Son Giriş
    06.06-2009
    Saat
    13:20
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb arkadaşlar ben sibel 17 yasındaym doğuştan skolyoz hastasıyım dha önce 2 defa ameliyat oldum smdi tekrar olmam gerekiyo ama hastalığımın derecesini bilmiyorum istanbulda çok hastaneye qttm ama doktorların hepsi dokularımın yapışık olduqunu ve riskli olduqnu sölediler ameliyatımı yapmadılar bana en kısa zamanda ii bi doktor tavsiye ederseniz çok sevinirimm..

Üye
    Baben Avatarı

Gerçek Adı
    Babür
    Son Giriş
    18.09-2010
    Saat
    12:56
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Şu linkle de bir ilgilenin derim: Geçmiş olsun

http://www.engelliler.biz/forum/sagl...guluyoruz.html

Üye
    esraaa Avatarı

Son Giriş
    11.02-2010
    Saat
    01:06
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar maddi durumu iyi olan var olmayan var ..ben azmi beyin namını burdan öğreniyorum ben kendi hastalığım zamanında tek tük bu hastalıkla ilgilenen doktor vardı yada biz sınırlı alanlara yönlerildik..bu hastalık ciddi olmasıyla beraber büyük sorumluluk da gerektiriyor gerek kişinin kendisine gerekse doktorun hastasına karşı..ben dediğim gibi istanbulda kartal eğitim ve araştırma hastanesinde oldum ameliyatımı değerli doktorum gültekin sıtkı çeçen tarafından..azmi bey den herkes gidip bu ameliyatı olamayabilir maddi durum açısından özel hastane olması da etken tabi buna.ama gültekin bey işini çokkk severek yapan hakkıyla yapan ve işini ciddiye alarak yapan ayrıca hastanın beklediği umudu güveni fazlasıyla veren bir doktor.yani bu hastalığa yakalanan hastalar kimin iyi ilgilendiğini hang doktorun böyle bir ameliyatı gerçekleştirebildiğini merak eden hastalar hiç tereddüt etmeden gidebilirler.benim önerim bu.ben hastası olarak gayett memnunum doktorumdan hala bile bu ameliyatı yapmış hastalarını bizzat kendisi arayıp bi sorun sıkıntısı varmı şikayeti varmı diye arıyor..bunu her doktor yapmaz bu yüzden dedim her doktor bir değil die baştan..hastalarına bu kadar yakın olan bir doktor ben daha tanımadım ..burda bir karşılaştırmada yapmıyoruz tabiki ama doktorlarından memnun kalanların da bunu dile getrmesi gerek çünkü bir çok kişi çaresizce nereye gitceğini bilemeyebilir.onlaara yol göstermek adına bunları yazıyorum dediğim gibi bir özel hastaden aşağı kalmayacak ilgiyi bulacaksınız kii imkanlar doğrultusunda hani biz bunca masrafı karşılayamayız diyenlere tavsiyemdir doktorum ..allah ondan bin kez razı olsun ki beni yine aradı bi sıkımtım varmı diye kontrole gittim 4 5 ay önce herşeyin yolunda olduğunu öğrendim çok şükür ki ben atlattım allahım bana bugünleri gösterdi onun sayesinde çok iyiyim şu an hiç bir eksiğim yok çok şükür.. böylesine rahat olmak güzel gerçekten=))

Üye
    ilsa7979 Avatarı

Son Giriş
    29.06-2009
    Saat
    08:14
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar hepinize oncelikle gecmis olsun benim skolyozum yok fakat bu hastalik konusunda bilgim coktur boyle bir sitenin oldugunuda yeni fark ettim ben Kocaeli universitesinde bu isi gercekten cok iyi yapan prof.Dr.ahmet Yilmaz sarlak oneriyorum derdinize ne kadar derman olur bilemem ama isinin ehlidir ve bu Ameliyat icin istenilen ucuk rakamlarda talep edilmiyor umarim yardimci olmusumdur Kocaeli universtitesi ortopedi bolum baskani prof.Dr.ahmet Yilmaz sarlak

Üye
    kestane Avatarı

Son Giriş
    21.08-2009
    Saat
    15:48
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iyi günler geçmiş olsun benim 12 yaşındaki kızım skolyz ban size marmara üniversitesi araştırma hastanesinde prof dr selim yalçın veya daha dalında uzman selim beyinde hocası olan çapada ama özel muayene hanesinde bakyor prf ünsal domaniç çok iyi olduğunu söylüyorlar ona gidin geçmiş olsun

Üye
    esmer Avatarı

Son Giriş
    05.09-2009
    Saat
    21:45
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kayseriden önere bileceğiniz bi doktor varmı

Üye
    muratş Avatarı

Son Giriş
    01.02-2010
    Saat
    12:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

eğer ekonomik durumun müsait ise kesinlikle ameliyatını prof. Azmi hamzaoğlunda ol.(florance nighthingale) sadece türkiyede değil dünyada sayılı bir doktor. eğer durumun yoksa mustafa caniklioğlu iyidir.(hangi hastanede bilmiyorum)birde ufuk talu( çapa tıp fakültesi) bütçene göre birini seç. başkada hiç kimseyi gezme! ben hepsini gezdim! geçmiş olsun! inşallah azmi hocaya olabilirsin.

Üye
    xxx Avatarı

Son Giriş
    25.02-2010
    Saat
    21:00
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

14 yaşındyım 45 derece eğiklik var ameliyat dediler sizce olmalıyımıyım

cvpppp

Üye
    Ayşe Avatarı

Gerçek Adı
    ayşe
    Son Giriş
    29.06-2011
    Saat
    11:53
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

xxx öncelikle geçmiş olsun kardeşim .
    Ameliyat şart olup olmadığını doktor muayenesinden sonra deetaylı öğrenebilirsiniz , ama benim size tavsiyem erkenden mudahale önemli geç kalmayınız gelişme çağı geçip ilerleme olunca skolyozda ameliyat edemezler solunum problemleri yaşayabilirsin kardeşim .

Üye
    xxx Avatarı

Son Giriş
    25.02-2010
    Saat
    21:00
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür edrim kardeşşi
    m

peki bişey daha sormak istiyorum kaç dercede korse etkili oluyor

Üye
    Ayşe Avatarı

Gerçek Adı
    ayşe
    Son Giriş
    29.06-2011
    Saat
    11:53
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Derecesini bilmiyorum ama skolyozda yaş ilerledikçe diğer omur kemikleride kayabiliyor benim tavsiyem size biran önce doktora gidip daha detaylı bilgi almanız geçmiş olsun kardeş

Üye
    snmz Avatarı

Son Giriş
    16.03-2010
    Saat
    23:10
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim 6 yasında kızım var o da skolyoz istanbulda gitmegim yer kalmadı tesadüfen caniklioğlu ile tanıştım ve ilk ameliyatını yaptı ( kimsenin gözü kesmiodu bu ameliyatı yapmaya cok riskli oldugundan kimse üstlenmek istemedi ) su an da 5. ameliyatı olacak her 6 ayda bir ameliyat oluyor caniklioğlundan çok memnunuz . Herkez baska seyler sölüyor ama ben tavsiye ederim.Çünkü benim kızımın aşırı skolyozu vardı suanda tedavisi ile ilgileniyor.

Üye
    filiz karakuş Avatarı

Gerçek Adı
    Filiz
    Son Giriş
    21.06-2010
    Saat
    13:49
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    slm.benmde skolyoz hastalıgm var. ama bende kamburluk yok sadece omurgalarımda egrilik vardır. bana önereceginiz bi doktor varmıdır ankara ibni sina hastanesinden. sizlerden ricam....şuan birde gögüs kafesimde nefes almamı sıkıştırıyor... bana ACİLEN TEDAVİ OLMAM İÇiN BİR DOKTORA İHTİYAÇIM VAR...

Sayfa 7 / 10 İlkİlk ... 345678910 SonSon

LinkBacks (?)

1. 10.12-2009, 00:59