Sayfa 6 / 10 İlkİlk ... 2345678910 SonSon
Toplam 141 mesajın 76-90 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    uçan süpürge Avatarı

Son Giriş
    06.02-2012
    Saat
    00:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar bende arnıza yeni katıldım hepinize sağlıklı günler diliyorum bu amelliyat gerçekten zor ama olunması gerekiyorsa kaçınılmaz yeterki işinin uzmanı bir doktora sahip olabilmeniz amelliyata karar veripte gerçekten uzman doktoru bulana kadar çok şeyler yaşadım ben 1990 yılında amelliyat oldum o yıllarda bu amelliyat hem her hastanede yapılmıyor hemde her doktor bu amelliyatı yapmıyordu tesadüfen çapa tıp fakültesinde ünsal domaniçle karşılaştım ve ogüne kadar hastalığım dışında benim psıkolojimlede ilgilenen tek doktordu her zaman her anımda yanımda ve bana destek oldu. kime tavsiye ettiysem herkesden hayır duası aldım. niye ben dediğiniz şu günlerde ihtiyacı olan herkese ünsal domaniçi tavsiye ederim herkese şimdiden geçmiş olsun

Üye
    yelizcevik89 Avatarı

Son Giriş
    12.09-2009
    Saat
    15:23
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selm arkadşlar...ben de samatya sskda musatfa canikliye ameliyat oldu5yıl oldu we memnunum tawsiye edrim.ama bişiyi merak ettm mustican amliyat oldu mu acaba?

Üye
    sedayavuz Avatarı

Son Giriş
    13.09-2008
    Saat
    18:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bende 1991 senesinde ssk samatya da mustafa caniklioğlu na skolyoz ameliyatı oldum.. ve hayatımın en doğru kararı olduğuna inanıyorum.ameliyat sonrası ne bir ağrım oldu ne de korse kullandım. istanbul da yaşayan ve skolyoz ameliyatı olacak herkese tavsiye edebilirim.. kendisi hala orada görevine devam ediyor..

Üye
    leman 01 Avatarı

Son Giriş
    04.11-2015
    Saat
    12:21
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende skolyozdan şüpeleniyorum banada ADANA danbir doktor tavsiye edermisiniz

Üye
    ekromez Avatarı

Son Giriş
    11.10-2008
    Saat
    14:59
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mustican ben senin kafanı karıştırmak istemem ama sana Bursadan Prof. Dr. Ufuk aydınlı beyi tavsiye ediyorum
    çünkü mesleğinde ekol
    ben çok araştırdım tüm türkiyedeki doktorlar ve bir kaçtane medikalci(platinlerin alındığı yer) ile görüştüm
    medikalciler Ufuk beyin uzmanlığına sahitlik ettiler bence onlarca ameliyat geçireceğine Ufuk beye ameliyat ol bende olacağım
    örnek olarak mahallemizde bir Arkadaşım vardı ve Ufuk bey ameliyat oldu ve çok memnun ameliyatı sadece dört saat sürmüş ve şuan hareketlerinde en ufak kısıtlılık yok
    benim tavsiyem bu çünkü ben çok araştırdım
    kayseride,ankarada,istanbulda ve mersinde var
    mersindeki doktorda mükemmel ayaklarımdan altı ameliyat oldum hepsini mersinde oldum
    ama skolyoz konusunda uzman diyemem Ufuk beyi tercih etmelisin

Üye
    leman 01 Avatarı

Son Giriş
    04.11-2015
    Saat
    12:21
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

saol çok teşşekkür ederim arkadaşım duyarlı olduğun için.bursa çok uzak olabilir ama mersini düşüne ilirim

Üye
    ekromez Avatarı

Son Giriş
    11.10-2008
    Saat
    14:59
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mustican sanırım sana cvp yazmıstım ama göremedim ben sana PROF. Dr. Ufuk AYDINLI yı tavsiye edeyim işinde uzman
    bunuda kanıtlamıs birisi
    ben çok araştırma yaptım ve uzmanlığını kendime kanıtladım sana da tavsiye ederim bursada bu doktor
    bu doktora ameliyast olan bir arkadasım var ve çok çok memnun
    İnsallah bende on amaliyat olacagım
    [/img]

Üye
    busesenel Avatarı

Son Giriş
    04.11-2008
    Saat
    17:42
    Yaşadığı Yer
    İST
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    11 SENE SONRA MUSTAFA CANİKLİOĞLU PLATİNLERİN ALINMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİ BİZDEN RÜŞVET ALDI AMELYATINA BEN GİRCEM DEDİ AMELYATIM BAŞKA DR TARAFINDAN YAPILDIĞINI ÖĞRENDİM SONRADAN AMELYATIM BAŞARISIZ GECMIŞTİ SİNİRLERE DOKUNMUŞLAR OMURGADA ÇÖKME OLMUŞ VS BAŞKA DRLARA GİTTİM TEKRAR AMELYAT OLMAM GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİLER FİLİM EMAR SONUÇLARIYLA TEKRAR MUSTAFA CANİKLİOĞLUNA GİTTİM GİT EVİNDE OTUR BANA DEDİ KURÇALATMA FAZLA DİNLEMEDİM ONU ORDAN CIKTIM ÇAPAYA GİTTİM ÜNSAL DOMANİÇİ SORDUM ORDAYMIŞ FİLİMLERİ ÜNSAL BY GÖSTERDİM HASTAYI BURAYA GETİRMENİZ MUMKUNMU ABİMLE BANA DEDİ BENİM HASTA DİYİNÇE ÇOK ŞAŞIRDI BEN BU HASTANIN TAMAMEM BELDEN AŞAĞISI TUTMUYOR DİYE DÜŞÜNMÜŞTÜM DEDİ. HEMEN HAST6ANEYE YATMAN LAZIM YOKSA TAMAMEN FELÇ OLURSUN DİYİNÇE TEKRAR MUSTAFA CANİKLİOĞLUNA GİTTİN AMELYAT OLMAM GEREKİYORMUŞ YA SİZ YAPIN YADA SEVK EDİN YAPAMAM SEVK EDERİM DEDİ 3ÜNÇÜ AMELTATIMI ÇAPADA OLDUM ŞUAN ÇOK İYİM MUSTAFA CANİKLİ MUHANE HANESINE GİDENE SADECE BIR KAGIT YAZIP VERIYOR ASLA AMELYATLARA GİRMİYOR KENDİSİ ZATEN COK UZERİNE GİDİNCE SÖYLEDİ ASLA ONA AMELYAT OLMALARINI TAVSİYE ETMEM VİÇDAN YOK SADECE PARA NASIL KOPARTIRIM BU İNSANLARDAN DÜŞÜNCESİ VAR ON KURUŞA ..... YAPAR BEŞ KURUŞA KENDİNİ SATAR BÖYLE BİR İNSAN BAŞKALARI MADUR OLMASIN DİYE ANLATIYORUM BUNLARI AMA ŞİKAYET EDEMEDİM ÇÜNKÜ KENDİ DERDİME DÜŞTÜM SONRADAN ŞİKAYET ETTİM AMA ÜZERİNDE DURMADIM ALLAHA HAVALE ERİYORUM DİLERİM ODA BIRGÜN BİZİM GİBİ MADUR OLUR İNANIYORUMKİ OLUR.

Üye
    aylin2481 Avatarı

Son Giriş
    27.10-2013
    Saat
    23:25
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

busesenel çok geçmiş olsun sana umarım şimdi iyisindir sana katılıyorum ne yazıkki günümüzde insanların hangi alanda olursa olsun tek değer verdiği şey para olmuş vicdan kalmamış dinleri imanları para olmuş bende bir çok doktorda aynı sorunu yaşadım yalnızca içim çok rahat olarak verebileceğim tek isim var OP.DR.NURİ EREL çok candan ilgili vede hiç maddiyatçı değil üstelik iyide bir doktor sana tekrar geçmiş olsun senin için çok üzüldüm aynı şeyleri bende yaşadım ben daha şansızmışım yanlış teşhis ve doktorun yanlış tedavide israr etmesi sonucu yürüyemiyorum

Üye
    esraaa Avatarı

Son Giriş
    11.02-2010
    Saat
    01:06
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

malesef insanların gözü artık paradan başka bişey görmüyor ..ben bu hastalığı öğrendiğimde sanki bir tek ben bu hastalığa sahibim diye düşünmüştüm..bu ameliyatın her yerde yapılamayacağını söyleyip beni istanbula sevk etmişlerdi.bi sürü hastane bir sürü doktor dolaştık gittiğim her yerde aynı şeyi duyduk bu amliyat çok riskli bunu yapan doktorun işinde uzman olması gerektiği ile ilgili..sonunda bir dr un daha tavsiyesi üzerine haydarpaşa numune hastanesindeki doç.dr.Cihangir islama gittik..kendisi sırf bu hastalıkla ilgilenio..biz gttiğimizdede isviçredeydi ..2 .kez gttiğimizdede tam 4 saat kapısında bekledik sadece konuşabilmek için ve dışarı çıktığında bana söylediği tek şey bu yoğunlukta sizinle ilgilenemicem özelime gelin dedi..sorun deildi bizim için özele gtmek gittik de..ama bn bu hastalığın ne olduğunu ilk onda öğrendim ama dünyamı kararttı diebilirm çünkü bana hiç güvn vermedi bana tek çaremin ameliyat olduğunu ve bu ameliyattanda belki sağlam çıkamayacağımı sürekli felç kalma riskimin oluşundan işte hayatın boyunca dikkat gerektiren bi hastalık olduğundan,haydarpaşada olmayı tercih edrsem orda beni uzun süre bekleteceğinden ameliyatın çok uzun süre sora olacağından ve daha neler neler.. bana HİÇ güven vermedi kesinlikle..daha sonra ist.kartaldaki opr.dr.gültekin çeçenle tanıştık..kendisi bana durumun ciddiyetiyle birlikte bana herşeyi güzelce anlatıp beni rahatlattı çok ilgilandi sağolsun çok çok iyi bir insan tavsiye edrim ama böyle işler aceleye gelmez biz çok araştrdık sonnda bulduk ameliyatımı da oldum hatta 3 günde de taburcu oldum =).. sanada geçmiş olsun kardeşim umarım iileşirsin en kısa zamnda..

Üye
    ReY-MyStErıO-619 Avatarı

Son Giriş
    26.02-2017
    Saat
    00:28
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bn 9 eylül hastanesinde ameliyat oldum prof.dr.emin alıcı(duyduğuma göre türkiyede ilk skolyoz ameliyatını emin alıcı yapmış) veya prof.dr.ömer akçalı

Üye
    ReY-MyStErıO-619 Avatarı

Son Giriş
    26.02-2017
    Saat
    00:28
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

esraa bizede öyle demişlerdi 9eylülden başka yerde olmuo bu ameliyatlar dedi ama bnim hiç riskim yoktu emin alıcı da bu konuda ilgilenio hepiniz inşallah iyileşirsiniz

Üye
    lilly Avatarı

Son Giriş
    02.06-2009
    Saat
    21:17
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

en iyi yerlere götürdük babamı. çok başarısız ameliyatlardan sonra haydarpaşa numune doktoru Cihangir İslam, babamı sağlığına kavuşturdu. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Hem hekim hem insan olarak.

Üye
    osi Avatarı

Son Giriş
    15.06-2009
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    izmir buca
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

izmirdede bu işin profu nuri erel var gerçekten çok iyi biri öncelkle kendisi bir pisikolog gibi insanları korkularından arındırıyor ve türkiyenin her yerinden sadece skolyoz için hastalar geliyor şu an el ve mikro cerrahi hastanesinde görevli kesinlikle 10 numara

Yasaklı Üye
    zehirliyaprak Avatarı

Gerçek Adı
    yaprak
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    slm musticans;
    ameliyat olmaya karar vermekte iyi yapmışsınız. çünkü ilerliyor ve çok önemli problemler yaşatıyor. ben de ameliyat olacağım. sana doktor olarak tek kişi öneriyorum bu işte düyada 3. sıradadır kendisi. AZMİ HAMZOĞLU'YU ÖNERİYORUM ŞİDDETLE...
    ayrıca kendisi özle hastanede çalışıyor. google'dan ismi yazarak girersen bütün bilgilerine ulaşırsın.

Sayfa 6 / 10 İlkİlk ... 2345678910 SonSon

LinkBacks (?)

1. 10.12-2009, 00:59