Sayfa 3 / 10 İlkİlk 1234567 ... SonSon
Toplam 141 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sevilla Avatarı

Son Giriş
    23.03-2010
    Saat
    14:57
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hasanbene katılıyorum bazı doktorlar bu işi ticarete dökmüş..paran yoksa amelyatta yok sloganları umarım aradığın doktoru bulursun..benim doktorum çapa tıp fak.ÜNsal Domaniçti tavsiye ederim..cüneyt beye bende gitmiştim para yüzünden ameliyatımı yapmamıştı

Üye
    denizince Avatarı

Son Giriş
    25.07-2013
    Saat
    21:29
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ademaltay ben 8 ameliyat geçirdim bu ameliyatlar olurken çok ciddi olmadığını söylemişlerdi bunu söyleyyenler ssk ve devlet doktorlarıydı.
    korkkum yoktu. ama özel hastanede göründüğümde bu kadar kolay bir ameliyat olmadığını riskinin çok kötü sonuçlar yaratabileceğini sölemişlerdi.ama ben hala korkmuyorum alın yazısı diye bişey yoktur inanmıyorum eğer iyi bir doktora rastlarsan alın yazısı değişir.bunun için iyi bir doktor dünyaya bedel......

Üye
    Hasanben Avatarı

Son Giriş
    02.10-2013
    Saat
    13:09
    Yaşadığı Yer
    Egenin İncisi
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

valal hiç devlet hastanelerindeki ortopedi dr larına laf atma hoş karşılamam bu ameliyatı yapacak doktor her hastahanede yok zaetn her ortopedist te yapamaz sallamışlar sadece hçi bir doktor adam gibi mesleğini idame ettiren ettiği hiopgrat yeminine saygılı bir hekim bu ameliyat iiçn basit demez

özel hastaneler makyajdır göz boyamadır sıra beklememek saygı görmek için özel hatahane ama özeldeki doktorlara göre devlet hastanesindeki doktorlarımız daha bilinçli ve deneyimli sürekli ameliyat yapıyorlar(hepsi değil &80 i yani iyi şekilde)

Üye
    denizince Avatarı

Son Giriş
    25.07-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bence sürekli deneme yaptıkları için deneyimli oluyorlar.ama şu vardır bu doktorlar avrupaya gidiyorlarmı.bilgilerini yeniliyorlarmı yeni imkanlarla oparasyon yapıyorlarmı.bunların hiç biri yok.yanlış anlama hepsi değil bunu yapan doktorlar var yok değil ama genede adamlar deneyimlerini hastanın üzerinde yaparak yeniliyorlar. saygılar......ben yaralıyım kardes bu konuda.....

Üye
    Hasanben Avatarı

Son Giriş
    02.10-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Egenin İncisi
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

doğrudur ona söyleyecek lafım yok ama allahtan benim doktorum ingiltereden gelmişti

Üye
    denizince Avatarı

Son Giriş
    25.07-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yani diyosinki ingiltereden gelmiş adamlar ya devlet yaa ssk başka hastabeye gitmiyorlar yada dışarda master felan yapmıyorlar..

Üye
    İdyopatik Skolyoz Avatarı

Son Giriş
    08.08-2009
    Saat
    14:47
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hasanben doktorun ingilteredn gelmıs...merak ettım nerde bu doktor? adı ne dır acaba?
    sayfaya yenı baktım da bıras geec kaldım pardon..!
    bu ssk, devlet doktoru meselesını bıras daha acamasmısınız? :?

Üye
    Hasanben Avatarı

Son Giriş
    02.10-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Egenin İncisi
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

izmirde 9 eylülün rektoru olan emin alıcının ögrencısı ıdı zamanında onun yanında yetımıstı ismi M.Nuri EREL El ve mikrocerrahi hastanesinin kurucularından

tavsiyemdir şeker bir insan psikolog gibidir ameliyathaneye kaç tane doktor sizi götürdü güle oynaya orad şakalar yaptı bu işte psikoloji çok önemli yine hasta olsam dünyanın neresinde olursa olsun doktorum allah uzun ömürlre vresin onu bulur ona yaptırırım para hırsı gözlerini bürümemiş ibr insan bir kere kendini mesleğe adamış bu bile yeterli bir sebep

Üye
    İdyopatik Skolyoz Avatarı

Son Giriş
    08.08-2009
    Saat
    14:47
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

wala bende ıbnı sınadan derya dıncer e ulasmaya calısıomm aslında onlıne olarak ama olmadı...kalav30 sende tarık yazar a onlıne ulasabılceım bı adres ya da bı bılgı warsa özel den atarmısın?? tesekkurler.

hasanben saool..arastırıcam.. su anda saten sadece arastırıp bılgı edınıorum ıns okulum bıtınce de mayısta flnn gıtcem doktora (hangısınde karar kılarsam tabıı) artık amelıyatımıda sanırsam yazın olurum...ölee ıste...ii ki cabuk uyandımda sıradan bı tıp fak.nde olmadım yoksa sımdııı..ooooo... allahın sewgılı kuluymusum

herkese saglıklı günler akadaslar... :wink:

Üye
    ATOM KARINCA Avatarı

Gerçek Adı
    Ayşe
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    3364954
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    8

EVET ARKADAŞLAR SKOLYOZ AMELİYATI ÇOK RİSKLİ AMA AMELİYAT OLDUM.ÇÜNKÜ OLMAZSAM ÇOK KÖTÜYE GİDECEKTİM..BENİM SKOLYOZDAN AYRI OLARAK NÖROLOJİK RAHATSIZLIĞIMDA VAR.(KAS VE SİNİR HASTALIĞI)
    BU DA AMELİYAT RİSKİMİ BİR KAT DAHA ARTIRIYORDU HATTA NÖROLOJİ HOCASI KESİN AMELİYAT OLABİLİR BİLE DİYEMEDİ.BUNA RAĞMEN DOKTORUM BUNU BAŞARDI.ALANINDA TÜRKİYE'DE İLKLERDEN.
    DOKTOR TAVSİYE ETMEK ÇOK ZOR İŞTİR ANCAK BEN BİRÇOK DOKTORDAN SONRA-YURTDIŞI DA DAHİL- TARIK HOCA'MA ULAŞTIĞIM İÇİN GÖNÜL RAHATLIĞIYLA TAVSİYE EDEBİLİYORUM.

PROF.DR.TARIK YAZAR
    ANKARA İBNİ SİNA HASTANESİ
    MUAYENEHANE TEL312) 466 02 92

AMELİYAT OLMAYI DÜŞÜNEN BÜTÜN ARKADAŞLARA ŞİMDİDEN ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM.UMARIM KENDİNİZ İÇİN EN DOĞRU KARARI VERİRSİNİZ.

Üye
    royal Avatarı

Son Giriş
    19.04-2008
    Saat
    17:36
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba ben yeni üye oldum .Bende İbni Sinada prof Derya Dinçere ameliyat oldum.Bu konuda başarılı tavsiye ederim.istbulda ünsal domaniç ve azmi hamzaogluda çok başarılı.bu doktorlardan herhangi birinin fikrini almanızı tavsiye ederim. Hepinize acil şifalar dilerim.Bu arada gitmedigim doktor kalmadı başka hastalıklarımda var .eger sormak istediginiz bişe olursa elimden geldigince cevap vermeye çalışırım

Üye
    sevinç batum Avatarı

Son Giriş
    20.09-2008
    Saat
    17:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba ben bu forma yenı uye oldum ben 1999 yılında sıslı etfal hastanesınde skolyoz amelıyatı oldum fakat 8 sene gecmesıne ragmen bı duzelme olmadı son 1 aydır da agrılarımsıklastı fakat egrılıgımın kac derece oldugunu bılmedıgım ıcın 2. bı amelıyat suan olamıyorum bana onerebılecegınız bu konuda bıldıgınız doktor varmı varsa bu konuda benı aydınlatırsanız sevınırım sımdıden sagolun

Üye
    sevinç batum Avatarı

Son Giriş
    20.09-2008
    Saat
    17:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm denız ben sevınc ben 1999 yılında skolyoz amelıyatı oldum fakat suan ortopedı dr arıyorum bu senın yazdıgın capadakı cuneyt bey bu konuda bana yardımcı olurmu bı bılgın varmı gecmıs olsun yuce Allahtan acıl şifalar dilerim

Üye
    zeyno94 Avatarı

Son Giriş
    14.01-2008
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kızım zihinsel engelli sırtında 50 derece civarında skolyoz var geçen mayısta mustafa caniklioğlu ameliyat edecekti hastaneye yattık ama kızımda bir kanama sorunu ortaya çıktı ameliyattan vazgeçildi sonra çapada yapılan araştırmada bir kanama hastaliği olduğu kan pıhtılaşma süresinin çok uzun olduğu anlaşıldı şimdi ameliyatının çapadan başka yerde olmayacağına doktorlar karar verdiler bize çapadan doktor bulun dediler ben azmi hamzaoğluna gideceğim çapada ameliyata girip girmeyeceğini soracağım hayır derse bana önerceğiniz başka doktor varmı varsa adres ve telefon numarasıda bildirirseniz sevinirimteşekkürler

Üye
    sevilla Avatarı

Son Giriş
    23.03-2010
    Saat
    14:57
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    çapada benim doktorum Sn. Ünsal DOMANİÇ tavsiye ederim.

İncirli cad. Akıncılar sok.No:2 Toprak Apt. Daire:7

Tel212) 660-44-44
    Çok iyi sonuçlar alacaksınız..Geçmiş olsun!..

Sayfa 3 / 10 İlkİlk 1234567 ... SonSon

LinkBacks (?)

1. 10.12-2009, 00:59