Sayfa 2 / 10 İlkİlk 123456 ... SonSon
Toplam 141 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    derem Avatarı

Son Giriş
    18.10-2009
    Saat
    20:03
    Yaşadığı Yer
    ERZURUM
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    meraba ben bu forma yeni katıldım bende skolyozum 1994 te ameliyat oldum şu an1994ten beride pilatinle yaşıyorum sırtım düzelmedi ama sağlıklıyım buna şükrediyorum her türlü iş yapabiliyorum her kese acil şifalar diliyorum ops:

Üye
    reality Avatarı

Son Giriş
    10.03-2009
    Saat
    17:45
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: ada
    sağol arkadaşım ama benim ameliyatım olmadı risk çok yüksek felç kalma riskim..kontrolü altında yaşamıma devam etmekteyim

Olsun , buna da şükür ... Hayatta ne dertler var , bu hiç bir şey ... Gönlünce olur inşallah her şey :wink:

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: derem
    meraba ben bu forma yeni katıldım bende skolyozum 1994 te ameliyat oldum şu an1994ten beride pilatinle yaşıyorum sırtım düzelmedi ama sağlıklıyım buna şükrediyorum her türlü iş yapabiliyorum her kese acil şifalar diliyorum ops:
    Ben de sana diliyorum ... Geçmiş olsun ... :!:

Üye
    yelizcevik89 Avatarı

Son Giriş
    12.09-2009
    Saat
    15:23
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çapa tıptaki cüneyt şar,samatya ssk,daki mustafa caniklioglu,florance nightengealdeki azmi bey.3ü de en ii doktorlar bu alanda ben cüneyt beyde tedavi oluodum fakat olmsuzluklar olunca samatyada oldum.ama memnunum.bence geç kalma.allh acil şifa wersn

Üye
    denizince Avatarı

Son Giriş
    25.07-2013
    Saat
    21:29
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

,florance nightengeal azmi hamzaoğlu.hacettepede ahmet alanay.

Üye
    nevermind Avatarı

Son Giriş
    30.07-2007
    Saat
    23:04
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kesinlikle ünsal domaniç derim.çapa tıpta.insanı psikolojik anlamda çok rahatlatıyor.ameliyata girerken yanaklarımı sıkmıştı

Üye
    İdyopatik Skolyoz Avatarı

Son Giriş
    08.08-2009
    Saat
    14:47
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slmm..ben de tam 3 yıldır skolyozum.yanı 3 yıldır bılıyorum.ve ne sanskı bu rahatsızlıgımı da bı amelıyat sırasında ögrendım.aslında 12.7.07 de konya meram tıp ta amelıyat randevum vardı..ne hıkmetse olmak ıstemedım.daha cok arastırmak ıcın.ben bu forma yenı katıldım.sızden de doktorlar hakkında bılgı ıstıyorum.ılgınıze sımdıden tesekkurler.. :cry:

Üye
    sevilla Avatarı

Son Giriş
    23.03-2010
    Saat
    14:57
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Prof. ÜNSAL DOMANİÇ
    incirli cad.Akıncılar sok.No:2 Toprak apt.Daire:7
    TEL212) 660 44 44
    Ameliyatımı aralık ayında oldum sn ünsal bey yaptı kendisi ve ekibi harika pazar günü bile asistanları pansumanımı yapmaya geldiler..kontrollerimde öncelik sırasını skolyozlu ve kifolyozlu hastalara veriyorlar biraz beklyorsun ameliyat olmak için sırada ama tek kelimeyle beklediğne değiyor..doktorlar evlerne gitmeden önce yanıma gelip ağrın varmı birşeye ihtiyacın varmı diye sormadan gitmyolardı doğrusu çapa tıp fakültesinden böyle bi davranış beklemiyordum burdan bütün çapadaki doktorlara tşkkür etmeyi borç bilirim saygılar!..

Üye
    denizince Avatarı

Son Giriş
    25.07-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ünsal domaniçi bana tercih etmediler.başarılarla dolu doktor.

yarankızı
    Misafir Üye
    yarankızı Avatarı

Arkadaşlar Ankara İbni Sinada Prof.Dr.Tarık Yazar var scolyoz üzerine uzmanlaşmış dünyada aranan isimlerden biri Tarık Hocam. Bende Tarık Hocaya gidiyorum Önceleri Hacettepe ye gidiyordum 2000 yılında Hastane değiştirdim.Yani İbni Sinaya Sayın Tarık Hocama gittim ve 3 kez ameliyatımı Yaptı Allah’a şükür sağlığıma kavuştum. 6 ay önce en son ameliyatımda bana wep tıar diye bir set takıldı ve akciğer solunum yolları da açıldı sağlığıma da Allah’ın İzni ve Tarık Yazar hocamın başarılı elleri ile sağlığıma kavuştum.
    Her yıl en ufak hava sisinde sıcağında nefes darlığından duramazken bu set takıldıktan sonra hiç solunum sorunu yaşamdım.
    Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
    Şuan dada (kalav30 rumuzlu) Yani Aytaç yaran arkadaşımız Ankara İbni Sina dada sayın Tarık Hocamın başarılı ameliyatları ile inşallah Allah’ında izni ile sağlığına kavuşacak. OMURGA ÜZERİNE DÜNYACA TANINMIŞ PROF.DR.TARIK YAZAR DÜNYADA İLK 10 İÇNDE

şimdiden geçmiş olsun der acil şifalar dilerim

hamide şahin
    çankırı

Üye
    rap-bedu Avatarı

Son Giriş
    13.08-2007
    Saat
    12:20
    Yaşadığı Yer
    bilecik
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben 14 yaşındayım.geçtiğimiz salı günü ameliyat oldum.veşimdi dilediğim gibi gezebiliyorum.biras arım oluyo ama o kadar ağır değil. ameliyat 4 saat sürdü çok uzun deil.ben doğuştan skolyozum.2.5 yaşında da ameliyat oldum şimdi tekrar platin takıldı.doktorum ufuk aydınlı.bursada.veçok ii bi doktor.ayrıca bursa medical parkda rasim ve ayvaz hoca var hepsi çokii ve onlara teşekür ederim.ve 3 hocamıda tavsiyeederimgeçmiş olsun.

Üye
    Hasanben Avatarı

Son Giriş
    02.10-2013
    Saat
    13:09
    Yaşadığı Yer
    Egenin İncisi
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

azmi bey 220 milyar talep edince geri çevirmek zorunda kaldım(florance ta)

Eğer izmirde isen

ingilterede master yapmış orda bulunup ordaki hastanelerde görev almış olan izmir 9 eylül de emin alıcı tarafından yetiştirilen(emin alıcı 9 eylül rektörü ve bu ameliyatı ilk kez türkiyede yapan dr ünvanına sahip) harrington ameliyatı araştırın bulursunuz....

ege üniversitesinde göre alan ve ayrica izmirde iyi bir kariyere sahip olan el vem ikro cerrahi hastanesinin kurucularından ve orda görev alan dr larından uzman dr M.Nuri EREL i tavsiye ederim iyileştirdiği kişileri düzelttiği omurgaları onunla iken bizzat ögrdüm nasıl gördüm büyük bir sevgi seli akıyor adama hergün ibr ziyaertçi iyi ettiği hastalar psikolog gibi ibr dr ameliyat hanede onunla iken hiç korkmadım beni döverdi(az da olsa) espiriler vs vs vs ve diğer dr arkadaşları tabiki skolyoz ameliyatı ekip işidir unutmayın

öneriyorum eğer isitoyr isen özelden mesajlaşalım sana tel adres veriyim

emin ol pişman olmayacaksın ben o dr olmasa 5 kez 13 saatlik ameliyatlara zor girerdim

Üye
    denizince Avatarı

Son Giriş
    25.07-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hasanben hocam nedersin sen yaa.ben hastaneyi almayacam sadece ameliyat olcam.bende azmi hamzaoğlunu tercih edecektin ama ümidimi yitirdim...

Üye
    Hasanben Avatarı

Son Giriş
    02.10-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Egenin İncisi
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bak kardeş

cüney şar a gittim nişantaşında ismi neydi oranın muayanenesi var herney se 180 ytl viizt aldığı gibi canı sağolsun alsın

cerrahpaşa ve ok meydanı ssk da yaparım ama sadece kendi payıma 40 milyar isterim dedi

ailemin dışarda görüştüğü bir aile 2 evimizi saatık kızımızı ameliyat ettirdik dedi

ben azmi beyi ve cüneyt beyi kötülemiyorum öyle ib lüksüm yok haşaa hepsi mükemmel dr lar

bizzat görüştüm azmi bey abd de kürsü başkanı omurga üzerine ama maliyeti külfetli ben size izmirde ısrarla dr umu tavsiye ediyorum bu işin kefilliği olmaz ama kefilim

Üye
    ademaltay Avatarı

Son Giriş
    28.03-2010
    Saat
    01:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba çevrimiçi arkadasım sen skolyoz konusunda tecrübeli misin

Üye
    Hasanben Avatarı

Son Giriş
    02.10-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Egenin İncisi
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    beş büyük ameliyat geçirdim tedavi periyotları doktorlar hastahaneler derken tecrübe sahibi oldum

Sayfa 2 / 10 İlkİlk 123456 ... SonSon

LinkBacks (?)

1. 10.12-2009, 00:59