Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 678910
Toplam 141 mesajın 136-141 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    polyanovo Avatarı

Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    19:19
    Yaşadığı Yer
    bg
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    forma yeni üye oldum.hastalığım sebebiyle girdim bu kısmınada.başlığı görünce yazayım dedim.skolyozdan tedavi olucaklar ufuk aydınlı diye bir doktor var.illaki bilenler vardır.23 yaşındayım,23 yıllık hastasıyım(hem hastalık anlamında,hem hayranlık anlamında) yani ufuk aydınlı'yı önerebilirim bu hastalık için.

Üye
    derya85 Avatarı

Son Giriş
    05.09-2017
    Saat
    13:32
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaslar. Bugun basimdan cok degisik bir olay gecti. Ofisten cikip biseyler almak icin asagiya inmistim. Tanimadigim bir kadin skolyozum hakkinda konustu benimle. Omer Akcali diye bir prof. dr. un yaninda calisiyormus. Daha once Ahmet Alanay`a muayene olmustum. Bana cok gec kalindigini soylemisti. Ameliyat riskli dedi. Cok uzulmustum. Simdi bu kadin karsima cikinca acaba gitmeli miyim diye dusunuyorum. Yine hayal kirikligi yasamak istemiyorum. 2 gun once benim gibi bir bayani daha muayene etmis Omer Bey. Sizce ne yapmaliyim. Kafam cok karisik.

Üye
    chef_suleyman Avatarı

Gerçek Adı
    süleyman deniz
    Son Giriş
    13.12-2012
    Saat
    20:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selamun aleyküm arkadaşlar aranıza şimdi katıldım benimde skolyozum var sola doğru eğrilik vardı samatya ve balta limanı kemik hastanesinde muayne oldum acı derecesini suan tam hatırlamıyorum ama 2 tarafta egzersiz spor yapmamı önerdiler ufak ufak ağrılarım vardı spora gittim düzenli olarak bu dönem içerisinde ağrı felan kalmadı sora boşladım sanırım ihmal ettim ama burdaki yorumları hastaları görünce korkmaya başladım şuan acilen muayne olmalıyım arkadaşlar hangi hastaneye hangi dr.a devlet hastanesimi özelmi olmalı gitmeliyim bana bir yol gösterip yardım olursanız memnun olurum şimdiden değerli yorumlarınız için çok tşk.ederim ... ALLAH cümlemize acil şifalar versin.

Üye
    saluja_@hotmail.com Avatarı

Son Giriş
    23.04-2015
    Saat
    10:18
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar ben buraya yeni girdim yorumlari okudum herkesin

bnm oglum bes yasinda bana tavsiye edebilceniz doktorlar varmi

arkadaslar birde mustafa caniklioglu masildir bugun gorusmeye gidicem bana yardimci olursaniz cok iyi olur arkadaslar

tesekkur ederim

Üye
    simurgmina Avatarı

Son Giriş
    26.06-2015
    Saat
    21:03
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar ben acıbadem hastanesinde fatih dikici ye ameliyat oldum 8 ay oldu ve çok iyiyim çok güzel geçti tavsiye ederim

Üye
    Exorcist Avatarı

Son Giriş
    13.09-2016
    Saat
    09:54
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben Şevki Erdem i öneriyorum. Valla babam da dedi az daha yaşlı olsa elini öpecektim adamın diye , mükemmel bir insan. Yani o kadar güzel konusuyor ki zaten az araştırın özellikle Faceden "Skolyoz" adlı gruba üye olursanız onun hakkında neler neler konusuldugunu görürsünüz. 10 numara insan kendisi hem de çok ama çok başarılı .

Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 678910

LinkBacks (?)

1. 10.12-2009, 00:59