Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 40 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zelih@ Avatarı

Son Giriş
    23.05-2017
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    Gelsenkirchen / Almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    mrb bu siteye daha önce yine yazmıstım kızım 2 yasını yeni bitirdi ve skolyoz.18 aylıkken tesadüfen bilindi.egiklik 40 derece mr sonucları iyi cıktı.6 aya yakındır korse takıyo daha cok kucuk oldugu için yavrucum korsenin sıkıntılarını yasasada belli edemiyor.ama korse cok terlettigi için cok sık hastalanır oldu.doktorumuz ileride ameliyat ihtimalinin yuksek oldugunu söyledi ama neden ameliyat için bekledigimizi tam olarak anlayamıyorum cunku kızımın yasına yakın olanlarada ameliyat yapılıyo sanırım.biz kayseride yasıyoruz.bu sitede tarık hocanın methini çok duydun ve götürmeye niyetleniyorum.esim devlet memuru. tarık hocanın muayene ve ameliyat ücreti hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim.hepinize gecmiş olsun

Üye
    özge demir Avatarı

Son Giriş
    06.10-2009
    Saat
    21:31
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

zelih@
    ben 15 yasındayım ve Tarık Yazar a ameliyat oldum.ve su anda 6. haftamı doldurdum cok mutluyum ve cok rahatladım.sizede tavsiye ediyorum.Tarık Hocamın en iyi kararı verdiğine eminim

Üye
    zelih@ Avatarı

Son Giriş
    23.05-2017
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    Gelsenkirchen / Almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb özgecim öncelikle geçmiş olsun kendini iyi hissetmenede cok sevindim.egikligin derecesi kactı acaba.kac yasında skolyoz oldugunu ogrendin.sey için soruyodum kucuklugunden beri biliyodunuz ameliyat için bu yası beklemen mi gerekiyomus.acaba benim kızımda ameliyat için senin yasına kadar yani 15 li yaslara kadar bekleyecekmi o zamana kadar korsemi takacak kızım için cok sıkıntılı olacak biliyorum.korse kullandınmı hiç.kullandıysan ameliyattan sonrada takacakmısın.senin yasına yakın veya daha kucuk hastalar ameliyattan sonrada takıyomusda.insallah benim kızımda senin gibi saglıgına kavusur.Allah tum hastalara şifa versin.cevabını bekliyorum.sevgiler

Üye
    zülalim Avatarı

Gerçek Adı
    öznur
    Son Giriş
    16.12-2015
    Saat
    14:53
    Yaşadığı Yer
    tokat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

haklısın arkadaşım Tarık hocam bu konuda bi tane bende Tarık yazar ın hastasıyım benim eğrilik belimde ve sırtımdaydı s şeklindeydi nefesim daralıyorduçok sorunlarım vardı. ameliyat oldum ve şu an çok iyiyim evlendim çocuğum oldu. ben bunların hepsini doktorum Tarık Yazar a borçluyum. tek kelimeyle mükemmel bir insan ve mükemmel bir doktor

öznur

Üye
    uğur67 Avatarı

Gerçek Adı
    uğur
    Son Giriş
    28.02-2010
    Saat
    02:09
    Yaşadığı Yer
    zonguldak/çaycuma
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mrb arkadaşlr ben dha yeni üye oldum 19 yaşındaım bnmde skolyoz promlemim vardı bn 1 sene önce skolyoz amaliyatı oldum şimdi kendimi dha iyi hissediyorum ztn eskisine göre dha iyiyim ve doktorlar zamanla dha iyi olucamı söylediler şu anda omuriliğime bir alet taktılar bu alet uzun süre kalıcak sanırım ama çok zor bir amaliyattı ama hayattayım bunu önce allah'a sonrada ankara üniversitesi ibni sina tıp fakultesi hastanesinde görev yapmakta olan prof.dr.TARIK YAZAR hocama borçluyum amaliyat olmadan önce bna bni iyileştireceğini sölemişti ve o zor olanı başardı başka dortorlar cesaret edipte bni amaliyat yapamadılr ama o bni amaliyat yapmak hç düşünmeden bni tedevi altına aldı yani arkadaşlr sizlere en iyi önerEbileceğim tek doktordur amaliyat olmaktan hç kormadım hep o amaliyat masasındn kalkıp iyileşmeyi ve o hastanenin kapısındn dimdik ayakta çıkıcama kendi kendime söz vermiştim ve allah'ın izniylede öle oldu şimdi herşey dha güzel ve amaliyat olmaktan kormayın daha iyi olmak risk almayız galiba dmi sizlerde öle yapın hiçbir zaman umuduzu yetirmeyin ufacıkta olsa hp bir umudunuz olsun bütün skolyoz hastaların acil şifalar diliyorm rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun sağlıcakla kalın.

Bende TARIK YAZAR'IN hastasıyım mükemmel bir doktor kendisi bn tarık hocaya skolyoz nedenyle gittm yni bizi başka bir hastaneden tarık hocaya yönlendirdiler ilk gittiğim hastanede amaliyat yapamadılar çünkü amalıyatın çok riskli olduğunu söylediler ve hastanede bnm amaliyatımı yapabilicek prof. br doktor olmadığını söylediler ve bize tarık hocayı önerdiler dünyada bu amaliyatı yapabilen 10 doktordan biri olduğunu söylediler gerçektende öyleymiş 1 sne önce ameliyat oldum ve şimdi dha iyiyim kendisi çok iyi bir doktor herkese önerebileceğim ve bnm tanıdığım en iyi doktor .

Üye
    kürşatyıldırım Avatarı

Gerçek Adı
    kürşat
    Son Giriş
    03.10-2010
    Saat
    21:53
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ugur67 ben de çaycumadayım ve bu hastalıktan yakında ameliyat olacak yeğenim için buluşup bilgi almak istiyorum cvp yazarsan sevinirim şimdiden teşekkürler

Üye
    hasan_yalgin Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan YALGIN
    Son Giriş
    16.09-2017
    Saat
    17:31
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tarık hoca iyi bir hoca olabilir kabulümdür ama benim gördüğüm kadarıyla dehşet paracı bir hocaa.
    ben ilk yanına gittiğimde benim istediğim rontgeni devlet memuru çekemez dedi bir adres verdi. gittim 6 rontgene 1500 lira istediler sağlık güvencem olmasına rağmen. kaldıramadım olmadım.
    Ama ben size bir hoca daha söyleyim parada pulda gözü olmaya tam işin uzmanı Erciyes üniversitesinde Prof. Dr. Şevki ERDEM. Ben para pul borcumuz var mı diye ameliyattan önce odasına gittim bana kızdı ben devletten zaten alıyorum parasını senden ne parası alacağım diye. Gördüklerim ve duyduklarım ve bizzat ben çok memmunum. Bir araştırın derim...

Üye
    ceren055 Avatarı

Son Giriş
    18.12-2010
    Saat
    17:57
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende tarık yazarın hastasıyım rıstklı amelıyatlar gecırdım ve hala gecırecegım ama doktoruma cok guvenıorum ben aksı bı hastaydım fazla dınlemıordum doktorumu sımdı cok ıı anlıyorumm ve içimde platınle yasıyorum bu yaz ankaradayım tedavım ıcın oradakı stajerlerın ve doktormun ılgısı beni hayata sımsıkı baglıyor.herseye ragmen yasamaı cok sevıyorummm

Üye
    ipekcansu Avatarı

Son Giriş
    04.04-2011
    Saat
    15:53
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben İpek Cansu Pehlivan Amasya ili Merzifon İlçesinde yaşamaktayım.13 yaşındayım ve Skolyoz ameliyatı oldum.

Bu ameliyatı Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi'nde Prof.Dr.Tarık Yazar hocamız gerçekleştirdi.Hocama milyonlarca kez teşekkür ederim şu anda durumum çok iyi ve ben bunu ona borçluyum.
    Tüm içtenliğimle skolyoz hastalarının hocamızı tercih etmelerini öneriyorum.Herkese acil şifalar diliyorum.

Üye
    arikhan34 Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    31.03-2011
    Saat
    12:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim amcamın oğlu skalyoz hastası 20 yaşında daha yeni öğrendik ameliyata riskli diyorlar.maddi durumda pek iyi değil acaba tarık yazar hocamızın muayenesi ameliyatı nekadardır bilgi verirseniz sevinirim.çoğu kişi tarık yazar hocanın iyi olduğunu yazmış ama fiyat bilgisinden söz edene rastlamadım beni aydınlatırsanız sevinirim.

Üye
    güneyli Avatarı

Gerçek Adı
    yusuf
    Son Giriş
    22.07-2017
    Saat
    23:00
    Yaşadığı Yer
    hatay iskenderun
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

bende ibnisina hastanesinde dr derya dinçere ameliyat olmuştum 7 yaşında yüksekten düşerek skolyoz oldum yaklaşık 2 sene yatağa bağlı kaldım ayaklarımda hissetme vardı ama hareket yoktu omurilikte kayma vardı platin takarak daha fazla eğrilmesin dendi yaklaşık 18 yıl oldu hiçbir şikayetim yok ağrı vs gibi sadece yürüme bozukluğu var

Üye
    gerekçe Avatarı

Son Giriş
    05.05-2011
    Saat
    18:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tarık hocama ameliyat olup sağlığına kavuşan arkadaşlar gerçekten hepiniz adına çok sevindim çok şanslıymışsınız maalesef ben sizler kadar şanslı olamadım,
    hep bir şeyler eksik oldu yanlış zamanda yanlış kişilere rastladım ve bir doktorların yapmaması gerekenler konulu derse konu olabileceğimi düşünüyorum
    bence hastalıkta ve özellikle skolyoz tedavisinde asıl önemli olan doğru zamanda doğru eli bulabilmek ben hep doktor kontrolünde ama doktor cahilliğinin kurbanı oldum, onun için bence skolyoz tedavisinde bir hata yada yanlış bir operasyon, tedaviyi tamiri imkansız hale sokabiliyor ve bir insanın hayatını zorlaştırabiliyor malesef
    onun için tüm herkes doğru doktorla doğru zamanda karşılaşır çünkü malesef on yıl önceye kadar sekiz yaşında yeni skolyoz başlayan çocuğa skolyozun tedavisi olmadığını söyleyip hastaları oyalayan ve boş yere doktora gitmemesini söyleyen ortopedistlerimiz vardı ve o doktor aynı ifadeyi 20 yıl öncede bana kullanmıştı on yıl sonra bir tanıdığıma söyledi ve onlar hala çalışıyorlar ama kendilerini geliştirdilermi bilmiyorum

Üye
    Gothica Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha C.
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    Kırgız Yurdu Ulupamir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    3

arikhan34;

Özel muayenesini bilmiyorum fakat, İbni Sina da Tarık Hoca'nın muayene ücreti 200 Tl. Ameliyatını düşünemiyorum bile
    Büyük ihtimal MR isteyecek sizden Onun için de en erken 3 ay sonraya gün veriyorlar. zaman geçtiği için tekrar muayene ücreti vs vs... Allah yardımcınız olsun arkadaşım.

Üye
    sevkan yeşilova Avatarı

Son Giriş
    20.07-2011
    Saat
    17:12
    Yaşadığı Yer
    muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar bende bir skolyoz hastasıyım fakat doktorum bu hastalıktan ileri gelen vücudumda lekeler olduğu için ameliyatımın riskli olduğunu söledi bu konu hakkında bilgisi olan yada benimle hastalığı aynı olan arkadaşım varsa bana yardımcı olmasını istiyorum: http://www.engelliler.biz/forum/sagl...dirilmesi.html

ameliyat olmaktan korkuyorum...teşekkürler

Üye
    t çelik Avatarı

Son Giriş
    30.09-2012
    Saat
    18:07
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    merhabalar.... bütün yorumları okudum. oğlumda skolyoz bulgusu var ve tedavisi için araştırıyorum... bir çok üye Tarık Hoca demiş övmüşler.. Doğrudur muhtemelen... ama başka üyelerin sorularına rağmen hiç biri tarık hocanın ücretinden bahsetmemiş. galiba tarık hoca yı övenler yanında çalışan hemşireler... ''müşteri ''gelsin diye ha bire övmüşte övmüş... ben bir doktoruanlatacak olsam aldığı ücretide yazardım çekinmezdim.... bu siteye reklam amacı ile yorum yapan bir çok işgüzar var anlaşılan... ayıp ayıp..

ZELİHA HANIM 2 YAŞINDA Kİ KIZI İÇİN BİR UMUTLA BU SİTEDE CEVAP ARIYOR ÜCRETİ SORUYOR BİR ALTTA ÖZGE DEMİR İN CEVABINA BAKINIZ...

"zelih@
    ben 15 yasındayım ve Tarık Yazar a ameliyat oldum.ve su anda 6. haftamı doldurdum cok mutluyum ve cok rahatladım.sizede tavsiye ediyorum.Tarık Hocamın en iyi kararı verdiğine eminim"

ÖZGE DEMİR TARIK HOCA İLE ORTAK ÇALIŞIYORSUN GALİBA.. AMELİYAT OLDUN ÇOK MUTLU OLDUN RAHATLADIN ALLAH DAHA DA İYİ VE MUTLU ETSİN KAÇ PARA HARCADIN TARIK HOCAYA ONUDA YAZSANA ARKADAŞIM!

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon