Sayfa 9 / 10 İlkİlk ... 5678910 SonSon
Toplam 142 mesajın 121-135 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    x_hasret Avatarı

Son Giriş
    21.03-2011
    Saat
    13:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    herkese merhaba. uzun bir araadan sonra tekrar aranızdayım. çok şükür artık bizde saağ salim kurtultuk ve oğlumuz Şafak gözlerini 06 haziranda açtı. biraz kötü günler gecirdik şimdi iyiyiz artık biraz zayıfız ama inşallah onuda atlatacağız. bizi merak eden ve bizim için dua eden herkesezden Allah razı olsun. o kadar güzel birşeyki anne olmak. hele kötü gecen bir hamilelikten sonra sağlıklı bir bebek dünyaya getirmek çok çok güzel allah isteyen herkese versin.

Üye
    Gülcan83 Avatarı

Son Giriş
    17.09-2017
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Gözün aydın canım.
    Allah analı babalı büyütsün.Gerçekten hepimizi merakta bıraktın ama güzel haberi vermeklede çok mutlu ettin.
    Bebeğinle birlikte sağlıklı ve mutlu uzun ömürler dilerim canım.

Üye
    Gothica Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha C.
    Son Giriş
    10.12-2017
    Saat
    15:24
    Yaşadığı Yer
    Kırgız Yurdu Ulupamir
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    2
    Blog Mesajları
    3

Tebrik ederim hasret

Allah analı babalı büyütsün inşallah

Üye
    kara_melek Avatarı

Son Giriş
    30.03-2011
    Saat
    14:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok şükür sonunda beklediğimiz haber :wink: allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah sağlıcakla kalın bebişi benim için öp kendine dikkat et darısı başımıza

Üye
    aylin20 Avatarı

Son Giriş
    29.09-2010
    Saat
    12:26
    Yaşadığı Yer
    denizli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

allah analı babalı buyutsun cok sevındım ıyı olmanıza.inşallah bızde bır gun annelık duygusuna sahıp oluruz

Üye
    simsim Avatarı

Son Giriş
    19.01-2009
    Saat
    02:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sen nelerin üstesinde geldin bunu da atlatacağına bebeğinin de senin de sağlıklı olduğuna emindim.tanımasamda hissettim hasretcim
    allah bebeğine ve sana uzun ve sağlıklı bir hayat versin.

Üye
    x_hasret Avatarı

Son Giriş
    21.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hepinize teşekkür ederim. Allah tüm bebek isteyene nasip etsin. o kadar güzel bir duygu ki Allah herkese nasip etsin. Şimdi oğlum 2.5 aylık oldu. Artık hiç bir sorunuz kalmadı çok şükür. Yalnız doktora sordum skolyoz ameliyatı olduğumu ve platin takıldığını söyledim ilerde bebeğiminde skolyoz olma gibi bir riski varmı diye var dedi. artık 3 senede bir kontrol ettireceğiz inşallah olmaz. şimdilik böyle bir sorunumuz yok.
    Misceren senin bebeğin nasl oldu sen nasılsın.

Üye
    Gülcan83 Avatarı

Son Giriş
    17.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Hasretçim hiçbir sorun olmamasına çok sevindim.
    sen çok dikkat edeceğinden skolyoz riskinide ortadan kaldıracaksındır hiç korkmayın ama bunu sorman çok iyi olmuş çünkü skolyozun genetik olduğu düşünülüyormuş.

Üye
    fate Avatarı

Son Giriş
    01.06-2015
    Saat
    15:06
    Yaşadığı Yer
    bursa.....
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam arkadaşlar bugün kızım üçbuçuk aylık oldu görseniz dünya tatlısı bende bir haftadır işe başladım ilk günler öleceğim sandım ama şimdi biraz alıştım gibi bende kızımda kifoskolyoz olur diye çok korkuyorum şimdilik hiçbir şey yok doktorlar bana korkma olsa şimdiden anlaşılırdı diyorlar ama gelde bana sor yaşadığım şeylerin kızımında yaşamasını istemiyorum umarım allahım bize yardım eder de bir sorun çıkmaz öyle güzel ki kıyamam o bizim herşeyimiz darısı isteyen herkezin başına hepinizi öptüm görüşürüz.

Üye
    kara_melek Avatarı

Son Giriş
    30.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ne kadar güzel ya böyle haberler almak allah inşallah bizede nasip eder ve umarım genetik diildir ve hiçbirimizin bebeğinde böyle bi sorun çıkmaz allah sağlıklı büyütmeyi nasip etsin inşallah bebişleri öpün benim için...

Üye
    Gülcan83 Avatarı

Son Giriş
    17.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ya misceren ve hasret bebişlerin resimlerini çekermisiniz bizde görelim o minik meleklerimizi.Korkmayın nazar değdirmeyiz

Üye
    uçan süpürge Avatarı

Son Giriş
    06.02-2012
    Saat
    00:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili misceren ve hasret allah güzel yavrularınızı sağlıkla ve analı babalı büyütmeyi nasip etsin. bende 2 çocuk annesiyim ve yıllardır sizin şuanda olduğunuz gibi endişeler yaşıyorum. bizlerin başına gelmiş olması hiç önemli değil allah yavrularımıza vermesin tek istedğim ve dua ettiğim bu. yavrularımız grip bile olsa biz anneler nasıl üzülüyor başlarında nöbet tutuyoruz bu yüzden allah her kesin yavrusunu korusun ve sağlık versin inşallah. 11 yaşında oğlum ve 3.5 yaşında kızım var oğlum doğduğu zaman bende doktorlarıma bu hastalığı sordum onlarda bana özellikle kız çocuğumun risk altında olacağını söylediler. 11 yıldır bu konuda araştırmalar yaptım ve her ay çocuklarımı düzenli olarak muayene ettim. sizlerede bunu tavsiye ederim. çocuklarınızın vücudunu ii tanımaya çalışın lütfen çünkü bu çok önemli ne kadar iii tanırsanız o kadar faydalı olur. biliyorsunuzki her hastalıkta erken teşhis çok önemli bizler şansızdık ama çocuklarımız bizim gibi dikkatli ve bilgili anneleri olduğu için daha şanslılar. bizlere biraz dikkatli olmak düşüyor bu konuda onların kontrollerini aksatmayın ve eğer imkanınız varsa biraz daha büyüdüklerinde bol bol hatta mümkünse düzenli olarak yüzmelerini sağlayın. bizler gerektiği kadar dikkat edelim allahta yanlarında olsun ve korusun diyelim. hepinize sağlıklı günler dilerim. güzel bebeklerinizide öperim.

Üye
    x_hasret Avatarı

Son Giriş
    21.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Herkese merhaba
    uzunca bir aradan sonra istemesemde tekrar işe başladım. Bakalım nasıl alışacağım.
    Artık zor günler geride kaldı. Şimdi bebeğim 4,5 aylık oldu ve şükürler olsun ki hiçbir sorunumuz yok. Kafama takılan skolyozlu birinin hatta platin olsa bile çocuk sahibi olabilirmi sorundan hiçbir kuşku kalmadı. Tek dikkat etmemiz gereken eger bel ağrısı cekmek istemiyorsak fazla kilo almamamız gerekiyormuş.
    Birde benim için olsun oğlum için olsun iyi dileklerinde bulunan herkese teşekkür ediyorum. Allahım bu güzel duyguyu tüm isteyenlere bir an önce yaşatsın inşallah. Darısı tüm isteyenlerin başına.... :wink:

Üye
    kara_melek Avatarı

Son Giriş
    30.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

amiiiiiiiiiiin inş hasretcim valla içimi ferahlattın platinlerimizle sorunsuz hamilelik mümkünmüş diebiliorum artık sayenizde,allah sana da bebeğine de sağlık versin bebişi öp benim için

Üye
    x_hasret Avatarı

Son Giriş
    21.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sağol kara melek darısı senin başına
    misceren nasılsın merak ettim bebeğin nasıl skolyoz için kontrol ettirdinmi ben daha ettirmedim 6 aylıkdan sonra flim cektirmeyi düşünüyorum.

Sayfa 9 / 10 İlkİlk ... 5678910 SonSon