Sayfa 5 / 10 İlkİlk 123456789 ... SonSon
Toplam 142 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    x_hasret Avatarı

Son Giriş
    21.03-2011
    Saat
    13:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam canlarım. Sanada selam Misceren. Biz çok iyiyiz hatta bu haftalar o kadar mutluyumki. nedeni bebişimiz o kadar hareketliki hiç yerinde durmaz oldu sürekli kıpreşiyor. bizde 25. haftada girdik. Allahıma şükürler olsun ki hiç bir sorun yaşamıyoruz. İkimizinde sağlığı iyi. Senin adınada çok sevindim. Bana hep böyle güzel haberler ver güzelim. İnşallah bende sana güzel haberler veririm.
    Biliyorumki sende benim gibi bebeğini kucağına alacağın günleri sabırsızlıkla beklemeye başladın. İnşallah o günleri görürüz ikimizde. Dünyalar tatlısı bebişini öpüyorum.

Üye
    kara_melek Avatarı

Son Giriş
    30.03-2011
    Saat
    14:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

x_hasret ve misceren bebişlerinizin iyi olmasına çok sevindim inşallah hep böyle devam eder darısı başımıza inş.bu güzel haberleri bizlerle paylaştığınız için çok teşekkürler bebişleri öpün benim için kendinize dikkat edin :wink:

Üye
    Yera Avatarı

Gerçek Adı
    Rabia
    Son Giriş
    29.09-2017
    Saat
    12:10
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sözlerin için çok teşekkür ederim simsimcim.
    Aslında bende tam tamına 23 yıl önce ameliyat oldum bu konuda ama maalesef pek başarılı geçmedi.Yine de şükrediyorum halime ve yaşadığıma.
    Hayatımdan memnun değilmişim gibi bir izlenim oluşmuş olabilir ama her ne olursa olsun yaşadığım için son derece memnunum :wink:
    Belki hamileliği yaşayamam veya çocuk sahibi olamam ama bu herşeyin sonu değil.Bunun farkındayım.

Üye
    x_hasret Avatarı

Son Giriş
    21.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkür ederim kara_melek. inşallah canım en yakın zamanda darısı senin başına.
    Serenity belki hamileliği yaşayamam veya cocuk sahibi olamam demişsin. Bunu eger skolyozdan dolayı düşünüyorsan sakın böyle düşünme. Bende böyle düşünürdüm ama boşuna valla yormuşum kendimi sakın sende öyle düşünme hele hele ben Gülcan arkadaşımızın gönderdiği aşağıdaki yazıyı okuduktan sonra ve resimleri gördükten sonra artık bütün kaygılarım bütün korkularımı yendim. Bak şimdi 6 aylık hamileyim ve hiç bir sorun yaşamadım Allahıma bin şükürler olsun inşallah bundan sonrada yaşamam. Daha önceden gördünmü bilmiyorum ama ben genede gönderiyorum.

http://www.adutfdergi.org/pdf/pdf_ADU_104.pdf

Üye
    Yera Avatarı

Gerçek Adı
    Rabia
    Son Giriş
    29.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hasretcim çok teşekkür ederim arkadaşım gerçekten acayip duygulandım :cry:
    Hamilelik konusunda umutsuz değilim aslında hayatta hiç birşeyin imkansız olmadığına inanıyorum çünkü ama biliyorsun canım belli bir yaştan sonra artık tehlikeli olmaya başlıyor ve allah nasip ederse olur ancak çünkü birçok sağlıklı çift de bu konuda sıkıntı yaşayabiliyor.Herşeyin hayırlısı olsun hepimiz için.
    Kendine dikkat et inşallah hayırlısyla sağlıklı şekilde doğumunu da yaparsın.

Bebişinizi görmeyi çok istiyorum :wink:

Üye
    x_hasret Avatarı

Son Giriş
    21.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet öyle diyorlar 35 yaşından sonra hamileliği riskli diyorlar ama ben kontrollere gittiğim zaman 40 yaşını geçmiş hamile bayanlarıda görüyorum. o yüzden Allah isteyen herkese nasip etsin diyorum. İnşallah doğumumada az kaldı 3 aydan az bir vakit kaldı. İnşallah sağ salim kucağıma aldığım zaman bebeğimin fotoğrafını göndeririim sana. :wink:

Üye
    simsim Avatarı

Son Giriş
    19.01-2009
    Saat
    02:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben gülcanın gönderdiği adrese baktım içim gitti.hatta ağlıyorum şu anda.umarım bebekte anne de iyidir .çok kötü oldum yaaa.
    burdan güzel sonuçlarda çıkarmak mümkün tabi.kendimizle barışık olmamız sonucu mesela)insanlar nelere katlanıyo biz nelere üzülüyoruz değil mi.umarım bana da nasip olur)
    bende bebeğinin resmini istiyorum bu arada olur mu sevgiler

Üye
    Yera Avatarı

Gerçek Adı
    Rabia
    Son Giriş
    29.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Teşekkür ederim Hasretcim Fotoğrafını sabırsızkla bekliyorum. :wink:

Gönderdiğin linkteki yazıyı okudum.Bu demektir ki benim için hala bir umut var ama öncelikle herşeyin hayırlısı tabiki.
    Kendine ve bebişinize iyi bak canım hayırlı haberlerini bekliyorum

Üye
    x_hasret Avatarı

Son Giriş
    21.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam misceren. nerlerdesin merak ettim. bebişin nasıl iyisinizdir inşallah. biz 27 haftaya girdik çok sğlıklıymış bizde 1085 gr olmuşuz. maşallah çok kıpırdak. sende de bekliyorum canım güzel haberler...

Üye
    fate Avatarı

Son Giriş
    01.06-2015
    Saat
    15:06
    Yaşadığı Yer
    bursa.....
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam hasretcim bizde 32.haftamızı bitirmek üzereyiz. benim ki hala kıpır kıpır kızım da 2 kiloyu geçmiş durumda sağlığı gayet yerinde dün fakülteye gittim genel anestezi riskli dediler ama spinal anestezi ile doğum hem daha kolay hemde daha güvenli dediler ve büyük ihtimalle öylede yapacaz. hem doğumumu da rahat rahat görebilecem.şimdilik bende sorun yok ama daha altı yedi haftam var ne olacak hiç bilemiyorum ama korkmuyorum. seni merak etmiştim doğrusu yazışmamız iyi oldu. gülcan nasıl iyimi haber alabiliyormusun

Üye
    denizce Avatarı

Gerçek Adı
    Deniz
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul/Çamlıca
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar duygularınızı ne güzel paylaşmışsını, yüce rabbimden dilerim herşey yolunda gider allah gönlünüze göre verir dualarım sizinle allah yar ve yardımcınız olsun sevgilerimle....

Üye
    x_hasret Avatarı

Son Giriş
    21.03-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Denizce çok teşekkür ederim. inşallah inşallah herşey yolunda gider.
    miscerencim nolur korkma sen korkarsan bende korkarım. Lütfen bak mutlu yolun sonuna doğru geliyorsun. dualarım seninle canım. bebişinde sende inşallah hiçbir sorun yaşamazsınız ki içimden bir ses öyle diyor artık kritik dönemler geçmiş sizin için.
    bende iyiydim ama biraz canım sıkıldı. doktor o kadar kilona dikkat et demesine ragmen aşırı kilo almışım ve gizli şeker çıkmış bende. yememe dikkat etcekmişim. artk un şeker yağ yasaklandı napalım bebişim iyi olsun yeterki. canım sende dikkat et hem kendine hem bebişine. :wink:

Üye
    fate Avatarı

Son Giriş
    01.06-2015
    Saat
    15:06
    Yaşadığı Yer
    bursa.....
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

denizcim öncelikle sana teşekür ederim güzel dularınızı bizden esirgemeyin. hasretcim sana gelince kilona gerçekten dikkat etmen gerek bak ben nerdeyse 8.ayımı bitirmek üzereyim ve sadece 5-6 kilo aldım. korkma sadece fazla yememeye çalış.kendine ve bebişe dikkat et öptüm sizleri.

Üye
    simsim Avatarı

Son Giriş
    19.01-2009
    Saat
    02:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

miscerencim ve x hasretcim ha gayret az kalmış.inşallah sorunsuz bir şekilde geçer hamileliğiniz ve bebeğinizi elinize çabucak alırsınız.moralinizi yüksek tutun.bizlerde sizlerden haberler bekliyoruz .sizin iyi olmanız bizim için de önemli.
    gülcan da iyiye gidiyo.ben konuştukça haberlerinizi iletirim.
    çok tatlısınız yaa kendi derdiniz varken gülcan ı da bir yandan düşünüyosunuz.umarım ilerde sizlerle tanışma fırsatım olur.dualarım sizinle.

Üye
    kara_melek Avatarı

Son Giriş
    30.03-2011
    Saat
    14:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    selam arkadaşlar güzel haberleriniz almak ne güzel inşallah hep böyle devam eder kendinize dikkat edin dualarım sizlerle hayırlı haberlerinizi bekliyorum,bizi de ihmal etmeyip bilgilendirdiğiniz için tekrar teşekkürler artık kafam daha rahat hamilelik konusunda :wink:

Sayfa 5 / 10 İlkİlk 123456789 ... SonSon