Sayfa 4 / 10 İlkİlk 12345678 ... SonSon
Toplam 142 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sevilla Avatarı

Son Giriş
    23.03-2010
    Saat
    14:57
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar evlenmekten ve çocuğum olurmu endişelerinden sıyrılıın...önceleri bende sizin gibi düşünüyordum ama yanıldığımı eşim sayesinde anladım...ben ameliyat olduktan 6ay sonra evlendim sanırım zoru başardım ama bunda eşimin katkısı büyük...iki taraf anlayışlı olduktan sonra herşey güzel gidiyor..hatta annemler evlenmeme izin vermemişlerdi ameliyatın arkasından olmaz diye ama uzun bir nişanlılıktan sonra ikimizde sıkıldık ve bütün zorluklara dayandık..şuan ameliyat olalı 1.5sene olacak ve doktoruma gittim ameliyatı gerçekleştiren ..obana çocuk konusunda nezaman istersen yapabilirsin..öyle uzun yıllar geçmesine gerek yok dedii..gerçi ben 2sene sonra diye düşünüyorum ama en iyisini rabbim bilir..inanmak başarmanın yarısıdır bence kendinizi ümitsizliğe düşürüp üzülmeyin..gerçekten sevdiğiniz birini bulduğunuzda hiç düşünmeden evleninpişman olmayacaksınız arkadaşlar!GÜLCAN ve KARAMELEK :wink:

Üye
    kara_melek Avatarı

Son Giriş
    30.03-2011
    Saat
    14:47
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok teşekkr ederim sevilla içim rahatlıyo böyle sizin gibi sorunsuz evlilik ve hamilelik yaşayanların yazdıkları sayesinde,artık daha rahatım bu konuda platinlerimi aldırmaktanda vazgeçtim hamilelikte artar diolar herşey kısmet zaten alah başka dert vermesin çok şükür bi sorunum yok şimdilik,inşallah allah sanada x_hasret gibi sorunsuz bi hamilelik nasip eder,herşey gönlünce olsun hakikaten zoru başarmışsın ben ameliyattan sonra en az iki sene beklerdim cesaret edemezdim valla

Üye
    fate Avatarı

Son Giriş
    01.06-2015
    Saat
    15:06
    Yaşadığı Yer
    bursa.....
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam x-hasret canım kaç haftalık oldu bebiş benim ki 25.haftada ve çok şükür hala bir sorun yok cevap verirsen sevinirim.bebişe selam

Üye
    x_hasret Avatarı

Son Giriş
    21.03-2011
    Saat
    13:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam misceren. 20 haftalık oldu şu anda yanı yolu yarılamış bulunmaktayım. Bende bir sorun yaşamıyorum. Allahım inşallah bundan sonrada yaşamam. Sende inşallah sorunsuz bebeğini kulağına alırsın. Senin için ve hepizin içi dua edeceğim...

Üye
    fate Avatarı

Son Giriş
    01.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa.....
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam x-hasretcim bugün 27.haftamı doldurdum yarın 28.haftama giriyorum anlayacağın kritik dönemi atlattım.hamileliğim hala çok iyi gidiyor ama kızım çok hareketli bir dakika oturtmuyor beni sürekli tekmeleyip duruyor.ben kilo fazla almadığım için aldığım bütün besinler kızıma yarıyor sanırım. bu arada gelişimi çok güzel tam 1 kiloyu geçmiş umarım senin hamileliğinde iyi gidiyordur beni durumdan haberdar et tatlım öptüm bebişini ve seni.

Üye
    fate Avatarı

Son Giriş
    01.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa.....
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam öyküm bebeğin hayırlı olsun canım. acaba özel olmayacaksa doğumunu sezeryanlamı yoksa normal olarak mı yaptın yazabilirmisin

Üye
    simsim Avatarı

Son Giriş
    19.01-2009
    Saat
    02:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam arkadaşlar
    gülcan ameliyat oldu ve çok iyiymiş.ben buna çok sevindim sizlerle de paylaşmak istedim.
    yeni haberlerini alırsam sizlere de bildiririm.

Üye
    zele1453 Avatarı

Son Giriş
    22.11-2017
    Saat
    03:16
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Öyküm Allah analı babalı büyütsün bebeğini...Hayırlı olsun...

Bebek bekleyen diğer arkadaslara da sorunsuz hamilelik,sorunsuz bir doğum ve hayırlı evlatlar dilerim.Sizlerin de güzel haberlerinizi bekliyoruz misceren,x_hasret

Gülcan'ın iyi olmasına çok sevindim.Teşekkürler simsim.Görüşürseniz çok selamlar..

Üye
    fate Avatarı

Son Giriş
    01.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa.....
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

simsim çok sağol canım gülcan için çok sevindim çok geçmiş olsun inşallah bir an önce tekrar yazmaya başlarda neler olduğunu öğreniriz.zele sana da teşekkür ederim umarım senin dediğin gibi herşey güzel olur

Üye
    x_hasret Avatarı

Son Giriş
    21.03-2011
    Saat
    13:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam arkadaşlar...
    Gülcan'a büyük geçmiş olsun çok sevindim. En yakın zamanda aramızda tekrar görürüz inşallah. Simsin eger Gülcanla tekrar görüşme sansın olursa çok selamımı söylermisin.
    Misceren canım çok sevindim maşallah bebeğin sağlıklıymış. Bizde 23. haftaya girdik Allahın izniyle hiçbir sorun da yaşamıyoruz. Benimki bazen tembellik yapıyor bazen de hiç yerinde durmuyor.
    Öyküm hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün güzelim. Darısı bizim başımıza.
    Zelecim sanada teşekkürler. Bakalım şimdilik hiçbir sorun yaşamadık. Doktora gittiğimizde oğlumuzun çok sağlıklı olduğunu hatta uzun boylu olacağını söyledi. Çok seviniyorum sağlıklı olduğunu duydukca.

Üye
    Yera Avatarı

Gerçek Adı
    Rabia
    Son Giriş
    29.09-2017
    Saat
    12:10
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam arkadaşlar

Hepinizin mesajlarını okudum hamile olan ve olmak isteyen arkadaşlarıma sağlıklı bir hamilelik ve doğum,yavrularına sağlık sıhhat,anne-babalarına hayırlı evlatlar olmalarını dilerim.

Geçen sene bende misceren arkadaşımız gibi sağlıklı olmasına rağmen benimle ciddi anlamda ilgilenen birisiyle tanışmıştım.Acaba bu durumda ben de bir bebek sahibi olabilirmiyim diye merak edip bir doktor arkadaşıma bu konuyu danıştım.Bana bir Kadın Doğum uzmanına gitmemi tavsiye etti ama Skolyoz dışında hamileliği etkileyecek başka bir faktör olmadığı sürece bunun mümkün olduğunu ekledi.Bu güzel bir haberdi ama benim sonum misceren arkadaşım gibi olmadı.

miscerencim senin de önceleri yaşadığın olumsuz düşünceler bazı davranışlarını farklı anlamama neden oldu.Geri çekildim zamanla.Onu hakettiği derecede mutlu edemeyeceğimi düşünmeye başladım ve sonunda kırılma noktasına geldik, ayrıldık.

Onunla aynı şeyleri düşünüyor, aynı şeyleri hissediyor, aynı şeyleri istiyorduk.Tıpkı ruh ikizi gibiydik.
    En doğrusu mu oldu yoksa hayatımda yaşayabileceğim en büyük mutluluğu elimden mi kaçırdım bilmiyorum.
    Kimbilir belki de böylesi daha hayırlıydı diye geçiştirmeye çalışıyorum şimdi üzüntümü.

Üye
    fate Avatarı

Son Giriş
    01.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa.....
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

canım serenity durumuna çok üzüldüm. keşke de herşeyi engelimize yorumlamazsak ama olmuyor bunu bazen beceremiyoruz. Bende çok takıntılı biri olup çıkmıştım ama aşkım çoooooooookkkk anlayışlı çıktı. Sakın kendini suçlama emin ol onun desteğini hissetseydin bugün kırılma noktasına gelmezdin. benim ki bana bazen artık bir çocuğunda oluyor artık beni bırakırsın diyor (neden çünkü her seferinde ben aslında çocuk için evlenmek istiyordum deyip dururdum ona istinaden söylüyor.) ama anlaştığın sürece evlilik çekilir gerisi boş.Umarım bir ümit vardır ve sen tekrar istediğin gibi bir beraberliği yakalarsın öptüm seni hoşçakal bebişimde seni öpüyorrrr

Üye
    Yera Avatarı

Gerçek Adı
    Rabia
    Son Giriş
    29.09-2017
    Saat
    12:10
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok teşekkür ederim miscerencim.
    Benim öyle biriyle karşılaşma ümidim yok artık aslında

Senin adına çok sevindim.İnşallah mutluluğunuz daim olur canım.
    Bebişinizi de allah analı-babalı büyütsün,sizlere hayırlı evlat olsun. Lütfen sen de bebişini benim için kocaman öp olurmu

Üye
    fate Avatarı

Son Giriş
    01.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bursa.....
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam x-hasretçiğim nasıl oldun seni çok merak ediyorum beni haberdar et ben şuan 30.haftamdayım ve gayet iyi gidiyor umarım seninde iyi gidiyordur. bebişi öpüyorum hoşçakal

Üye
    simsim Avatarı

Son Giriş
    19.01-2009
    Saat
    02:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    öncelikle serenity ne bu sözler allah aşkına.sen benden de negatifsin.lütfen böyle düşünme.bende ameliyat olmadan önce tıpkı senin gibi düşünüyordum ama burda okuduklarımdan sonra ameliyat oldum ve artık düşüncelerim değişti.hayatta olmak çok güzel.hastalığımızı kabul etmeli ve bununla mutlu olmayı bilmeliyiz.ben gerçekten çok acılar çektim.bende senin gibi yapıp birçok şansı geri çevirdim.ve bazende hastalığım yüzünden ...her neyse.sana anlatmak istediğim şu önemli olan kalbin güzelliği bitanem.geri kalanı boş.seni seven kalbin için sevmeli.yok eğer olmuyosa da hayatın tadını çıkarmaya devam et.ben ameliyattan önce ve sonra diye ikiye ayırdım hayatımı.ameliyattan önceki ben negatiftim hep ama şimdi çektiğim acılardan sonra ayaktayım ve artık pozitifim.yaşadığım her anın tadını çıkarmaya çalışıyorum.sende öyle yap.ve seni hakeden biri karşına çıktığında zaten ona hayır deme fırsatında olmayacağına eminim.haaa öyle biri çıkmazsa ne olacak.biz varız.ailen var .sımsıkı sarıl sevdiklerine.
    hamile olan yeni doğum yapan herkese hayırlı olsun.
    gülcan dan haberlere gelinceee.....geçen hafta konuştuk sesi gayet iyiydi.uzun bir süre siteye giremeyeceğini ve hepinize selam söylememi istedi.
    aynaya bakın önce kalbinizin güzelliğini görün ve kendinizi sevin.
    sevgiler

Sayfa 4 / 10 İlkİlk 12345678 ... SonSon