Sayfa 5 / 6 İlkİlk 123456 SonSon
Toplam 77 mesajın 61-75 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ibonur Avatarı

Gerçek Adı
    nursel çelik
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    alanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İlginç tşkr edrm derecem % 81 benimde ağrım yok mucize eseri hiçbir tedavi muayene veya ameliyat olmadan 7 yıllık felçlikten sonra yürümüşüm bendede sadece görünüş bozukluğu hiç saklamadım aklımda hiç gelmedi gelmezde ama ileriki yaşlarda sanırım sorun oluyormuş yeni öğrendim ameliyat olmaya karar verdim masrafı çoksa hayalim suya düştü demektir hiçdurumum yok ssk güvencem hariç zaten tek başıma yaşıyorum yıllardır

Üye
    hikaye Avatarı

Gerçek Adı
    samira
    Son Giriş
    15.06-2015
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    baku
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

https://m.facebook.com/SkolyozForum?...d=194675858792 bu sayfaya bakin.ordan okudum ben.52 yasinda amelyat olmus.bi de siz skolyozdan dolayi mi felc oldunuz?

Üye
    enginkaptan Avatarı

Son Giriş
    17.08-2014
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İstanbulda bu ameliyatı her yaşta %1 riskle o oranda sizde sorun varsa olabiliceğiniz tek kişi ŞEVKİ ERDEM dir
    Haydarpaşa Numunenin kralıdır aynı zamanda .Ekmek kuyruğu gibi hastası olur ve hepsini güler yüzle ve şikayet etmeden ağırlar.Ve ameliyat için 1 kuruşun gitmez.Cidden kral adamdır.Zaten istediğin doktora sor sana Şevki Erdem dicektir.Ben 22 gün önce oldum şuan sadece bacagımda kas ağrısı var.15 yaşındayım.

Ve 2012 den önceki hastalardaki kullanılan malzeme ile şuankileri bir tutmayın şuan olursanız kesinlikle o platinlerin çıkarılmasına gerek yok.Vidalarn uymama oranı imkansız gibi bişey şuan.3 kişi olduk biz akraba gibi gittik şuan tek sorun olan bende oda sağ bacağım ağrıo başka hiçbir sorun yok.

Üye
    ibonur Avatarı

Gerçek Adı
    nursel çelik
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    alanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Verdiğiniz cvpla için tşkr edrm ama yaş belirtmemişsiniz enginkaptan en önemli sorum bu bu ameliyata geçkalmışyım sizede tşkr edrm kalem çoksağolun

Üye
    hikaye Avatarı

Gerçek Adı
    samira
    Son Giriş
    15.06-2015
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    baku
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

enginkaptan derecen kacdi ve amelyat sonrasi ne kadar oldu?bi de korse takiyormusunuz simdi?

Üye
    enginkaptan Avatarı

Son Giriş
    17.08-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben ve tanıdıklarımın hiç birine korse vermedi.1 gün sonra sabah 7.30 da yürüdüm 10 dk baş dönmesi filanda olmadı.O gün tuvaletede çıktım.2 gün sonra destekle kalkmalar derken 4. Gün yeter dedim çıktım.5.Gün nazar değdi 2 gün kalkamadım herhalde çok yoruldum.9. Günden sonra toparladım 22 gün oldu kas sıkışmaları var sağ bacakta okadar.En son doktorum Amuda bile kalkabilirsin dedi yolladı.

İboonur bence onu uzmana sormalısınız ne desem boş.Ama şunu söyliyim eskisi kadar abatılacak bir ameliyat değil artık.Şu zamana kadar doktora gittiğimden beri felç riskini bu siteden duydum doktorlarım veya tanıdıklarım hiç demedi.Buradaki şikayetlerin hepside zaten 2012 den önce yaşanmış şikayetler dediğim gibi 2012 den sonraki kullanılan malzemeler farklıymış.Doktora sorduğumda platinlerimin çıkarmaya gerek olmadığını ilerde zaten vücutla birleşeceğini söyledi.Bi nevi doğaya ayak uyduracaklar

Bide şua para mevzusu var anlamadım artık doktorlar bile bu ameliyat için tek kuruş almıo.

Üye
    ibonur Avatarı

Gerçek Adı
    nursel çelik
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    alanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Anladım verdiğiniz bilgiler için çok tşkr edrm hepinize son bir soru Dr şevki erdem hastanede ulaşabilmem için nereden ve nekadar zamanla ulaşabilirim telefon numarasını yazabilirmisiniz ben alanyada yaşıyorum işim elsanatları gereği sezon sonuna randevu alabilirim artı ameliyat sonrası çokmu ağır birilerinin bana bakması gerekiyormu yalnız olduğum için kimseye muhtaç olmak ve zordurumda bırakmak kesinlikle istemiyorum ameliyat sonrasını tek başıma idare edebilirmiyim

Üye
    enginkaptan Avatarı

Son Giriş
    17.08-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle ona ulaşmak pek kolay olmuor ilkden Haydarpaşa Numuneden veya başka bir ortapediden ona sevk almanız lazm anca öyle görünebilirsiniz.Haydarpaşa Numuneden ortapedi doktoru sizi şevki beye yönlendircek ve tarih alıcaksınız cidden çok iii bir doktordur ve çok hastası vardır.Her gün skolyoz ameliyatı yapıyor kendisi hastanede sabah 8.30 da ameliyat 3.30 da hastalarına bakar hasta çok oluyor zaten 6.30 da biter genelde hasta ama bitmezse devam sonra akşam gene ameliyat her gün böyle ama hiç güler yüzünü bozmaz kral adamdr Haydarpaşa Numune iletişim numarasını arayıp şevki erdemle konuşmak istiyorum derseniz onlar size yardmcı olur

Bu arada işinde profösördür yani skolyoz adına okumuş birisidir

Üye
    ibonur Avatarı

Gerçek Adı
    nursel çelik
    Son Giriş
    04.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    alanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tşkr edrm internetten aralık ayına randevu aldım ama Hastanemi özel muayenehanemesimi verilen randevu tam anlıyamadım inşallah kısmet ederde ona muayene mi olurum ilginize tekrar tşkrlr

Üye
    Sedasengnl Avatarı

Son Giriş
    20.07-2015
    Saat
    05:33
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba bende skolyoz hastasıyım doktorun ilerlemez dediği eğrilik ve çıkıntı şuan çok kötü ve 20 derece kadar daha arttı yarın tekrar muayene olucam ve ameliyattan da korkuyorum ama çok ağrım var uyuyamıyorum ve bazen hareketlerimde sıkıntı oluyor ne yapmalıyım

Üye
    adaolu2015 Avatarı

Gerçek Adı
    doğan
    Son Giriş
    02.11-2015
    Saat
    15:27
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba züleyha hanım okulun bitmesi ve ameliyat olman tam vakti.hiç olmazsa ameliyat olduktan sonra iyi dinlenmiş ve rahat edersin.ve dikkatlı olursan daha iyi ve çabuk ileşirsin rabbim kolaylık şifa versin.

Yasaklı Üye
    berkemeteatasoy Avatarı

Gerçek Adı
    MURAT DOĞAN
    Son Giriş
    30.08-2017
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    MARDİN-MİDYAT
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    6

Üye
    Meldmrr Avatarı

Son Giriş
    23.01-2016
    Saat
    10:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben Şevki Erdem e ameliyat oldum 25.günüm çok iyiyim 1 ay sonra öne eğilmeye başlamam gerekiyo biraz korkuyorum öne eğildim ama sanki bükülüyor gibi hissediyorum bilgisi olan yardımcı olsun

Üye
    sweetwitch Avatarı

Son Giriş
    12.07-2016
    Saat
    01:39
    Yaşadığı Yer
    kars
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benım de hıc agrım sızım yok ılerlıyor mu onu da anlamadılar ama derce yuksekolmanda fayda var dedı sadece kafam karıstı hıc agrım yokken neden olayım dıye dusundum olursam normal hayatıma devam edebılırım degıl mı tekrar yasamam sıkıntı

Üye
    Meldmrr Avatarı

Son Giriş
    23.01-2016
    Saat
    10:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tabiki herşey normale dönüyor zaten bi sıkıntı kalmıyo emin olabilrisin

Sayfa 5 / 6 İlkİlk 123456 SonSon