TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    inprc Avatarı

Son Giriş
    16.05-2020
    Saat
    17:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    73 derece kifoz 10 derece skolyoz var. Ameliyat önerdiler. 34 yaşındayım. Öğretmenim. Ameliyat sonrası işime dönebilir miyim özellikle 2 aylık yaz tatilinde. Ameliyat sonrası genel yaşamda kısıtlanma oluyor mu. Teşekkür ederim

Üye
    Kenyalıasiye Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben de doktora gidiyorum yaklaşık 1 senedir ama hala ameliyat olmadım. Çok yavaş ilerliyor nedense. Bir de salgın çıktı ameliyat yattı. Ameliyat olmanı tavsiye ederim. Ben de olmaya çalışıyorum hayatı çok kısıtlıyor benim.

Üye
    Lestrange Avatarı

Son Giriş
    05.06-2020
    Saat
    16:17
    Yaşadığı Yer
    Amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tam 1 sene önce mayıs 22 de 70 derece kifoz, 45 derece skolyozla ameliyat oldum.Ağır bir ameliyat olduğu için 1 gün yoğun bakımda yattım. 4 gün sonra taburcu oldum. 1 ay evde yürüyüş yaptım ve bir ay sonrasında sokak aralarında bahçemde yürüyüş yaptım. 2 ay sonra çok daha iyi hissettiğimi biliyordum ve çarşıya çıkıyordum. ama hala baston yutmuş gibiydim. 3 ay eğilmek yasak demişti doktorum . 3 ay sonra kontrole gittim.Eğilmem başlamıştı artık ve mutlaka bir spor yapmamı önermişti. bende son olaylar çıkana kadar haftada 3 gün yüzüyordum. Şuan Allahıma çok şükür bir sıkıntım yok . Ameliyat kadar ameliyat sonrasıda çok önemli ani ve ters hareketlerden ömrüm boyunca kaçınmak zorundayım.