TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Lestrange Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:06
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar 80 gün önce 60 derece kifoz 10 derece skolyoz ameliyatı oldum . 26 tane vida var. Ama henüz eğilmedim. Kalçadan eğiliyorum ama cesaret edemiyorum diğer türlü hiç eğilemedim. Korkuyorum bundan sonra eğilemicem diye 15 gün sonra kontrolüm var. İlk eğilmeleriniz nasıl oldu deneyimli arkadaşlar yazarsa sevinirim

Üye
    methodman Avatarı

Gerçek Adı
    irfan
    Son Giriş
    01.04-2021
    Saat
    23:18
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Lestrange kimse cevap yazmamış ama üzerinden zaman geçmiş şu an durumunuz nedir ameliyattan önceki gibi eğilebiliyormusunuz

Üye
    Lestrange Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:06
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba öncelikle geçmiş olsun. Ameliyattan 3 ay sonra devlette ilgilenmedikleri için özel doktora gittim. Orda röntgen çekti ve muayene etti. Ameliyat öncesi filmlerime baktı. 45 derece skolyoz ve 70 derece kifoz ile ameliyat olduğumu söyledi. devletteki asistan yanlış derece söylemiş dedi. Ameliyata gelince doktorumu sordu. standart bir ameliyat yapmış herhangi bir yanlışlık yok bende yapsam bu şekilde yapardım dedi. bende iki ay geçtikten sonra hafif eğiliyordum ama cesaret edemiyordum. sonra özel doktor artık eğilebilirsin dedi. ilk orda eğildim. tabi her şey yavaş yavaş , sonra memlekete geldim ve hemen yüzmeye başladım. esnetti biraz beni. şuan neredeyse iki sene olacak ve ayakkabımı bağlayabiliyorum ve namaz kılabiliyorum .