TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    BTS Avatarı

Son Giriş
    01.07-2018
    Saat
    21:13
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba, ben bu Temmuz 16 yaşıma gireceğim ve sağ omzum sol omzuma göre daha düşük. İnternette bunun skolyoz olabileceği yazıyordu bu yüzden bir devlet hastanesinin ortopedi doktoruna gözükmeyi düşünüyorum. Önerebileceğiniz bir hastane ve bu konuda uzman olan bir doktor varsa önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Yasaklı Üye
    Kucukyildiz Avatarı

Son Giriş
    21.07-2018
    Saat
    23:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben baltalimanında yaptım herşeyi sonrada ameliyat oldum ama başarısız bi ameliyat oldu 2. Kez ameliyat oldum. ayrıca hastane çok aşırı kalabalık , bir poliklinik bölümünde koridorda sandalye bile yok incecik bir koridor havasız ve insandan adım atamıyosun . Hiçbir imkanı iyi değildi hiç önermiyorum orayı o kadar sıkıcı kalabalık ve bi o kadarda ilgisizler. Marmarayı filan bi araştır istersen ordada iyi doktorlar var bildiğim kadarıyla. Geçmiş olsun umarım sen ameliyat olmadan iyileşirsin ama olursanda bu hastaneye asla gelme derim