Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    skolyoz78 Avatarı

Son Giriş
    08.02-2017
    Saat
    13:23
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaslar hepimize gecmis olsun oncelikle. Ben 29 yasimda 50 derece skolyozumdan ameliyat oldum, 5 senedir durumum gayet iyiydi ancak 1 ay once ameliyatimi unutup marketten aldigim buyuk su sisesini eve tasiyinca agrilarim artti. Doktora gorundum rontgende platinlerinde birsey yok dedi ama agrilarim hala gecmedi. Dinlenirken fazla agrim olmuyor ama disarda gezerken yada calisirken agrilarim artiyor. Acaba boyle bir durum yasayan arkadas varmi ne yapmaliyim sizce..

Üye
    infer Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    Kırşehir
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

bende böyle bir hata yaptım ve ağır kaldırdım yürürken çok ağrım oluyordu. doktoruma gittiğimde platinlerin sağlam ancak yükü 2 disk taşıdığı için bir daha ağır kaldırma yoksa fıtığa çevirir dedi. bende kendim netten bulduğum bel kaslarını güçlendirici hareketler yapmaya başladım şimdi iyiyim.

Üye
    skolyoz78 Avatarı

Son Giriş
    08.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tesekkur ederim infer. Benimde dinlenmeyle gecmedi, egzersizler iyi gelebilir belki.

Üye
    Samet0055 Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    16:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim skolyoz ile ilgili başımdan geçeni paylaşmak istiyorum arkadaşlar.. çok araştırdım bu site veya benzeriydi hatırlayamıyorum 2012 de ameliyat olmayı kendi iradeler araştırarak olmak istedim. Ama kararsızdım ve mecbur olma kararı verdim. Bakırköy Devlet hastanesinde tetkiklerim yapıldı ameliyatım kesindi son gün MR emara girdim doktor bana senin boynun da da sıkıntı var dedi yani dedim şöyle anlattı kuyruk sokumundan boyun da dahil platin takmamiz gerekecek dedi ama bence ağrın yoksa ona hiç gerek yok dedi bende de %48 di skolyoz bende tamam dedim olmak istemedim. Şuan ben işimden firsat oldukça kickboks yapıyorum ve ağrım inanın olmuyor. Eğer mecburi değilseniz ameliyat olmayın boyunuz kısa olsun görünüşünüz çok deforme olmuyorsa o platinin vereceği ağrıyı cekmeyin .. Eğer soru sormak isterseniz mail adresim csamet0055@gmail.com

Ahmedkilicc
    Misafir Üye
    Ahmedkilicc Avatarı

@skolyoz78 nerde çalışıyosunuz nasıl bir iş yapıyosunuz raporunuz var mı varsa oranı kaç ?

Üye
    skolyoz78 Avatarı

Son Giriş
    08.02-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yüzde 25 raporum var. memurum ama normal kadrodan atandım kpss ile.