Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mehmet sb Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet salih başak
    Son Giriş
    25.11-2015
    Saat
    19:32
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba ben 14 yaşındayım ve 20 derece skolyozum var. korse tedavisine başladım. eskiden bacaklarımda çok fazla olmadan ara sıra durduk yerde ağrılar olurdu. Şu anda ağrılarım arttı. ve ayağım aksıyo. Kaç kere düştüm. ama bu önceki ağrılarım gibi değil. daha çok bel fıtığına benzeyen ağrılar. babamın bel fıtığı var. ona ağrılarımın nerde olduğunu söyledim bel fıtığına benziyo dedi. sinirlerinde sorun olabilir dedi. ve bunun tek çaresi ameliyat ve spor dedi. ama spordan çok ameliyat daha önemli dedi. çünkü spor sinirleri gevşeterek biraz ağrıyı kesiyomuş heralde. ağrı kesici gibi. Ancak burada takıldığım noktalardan biri ayağımın aksaması. ayağımın aksaması sinirlerde sorun olduğunun belirtisi olabilirmiş. sonra doktora gittik. benim bi emar cd si var dı onu verdik. doktor baktı omurilikle pek alakası olmadığını söyledi. ama doktor emara fazla bakmadı.bacağımdan emar istedi. Bacağımda ne varsa emarda çıkacak. bacak ağrısı skolyozdan mıdır? eğer skolyozdansa ameliyat gerekebilirmiş. Ama ameliyat olmaktan korkuyorum. 20 derece skolyoz ameliyata sebep olur mu?
    Konu mehmet sb tarafından değiştirilmiştir (23.11-2015 Saat 21:33 ). Gerekçe: .

Üye
    PRENSES Avatarı

Son Giriş
    02.03-2016
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar tavsiyesi olan var mı?