Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    betülb Avatarı

Son Giriş
    18.10-2016
    Saat
    12:27
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sağ ve sol leğen kemiği arasında birkaç cm fark varsa skolyoz ciddi bi derecede midir? yoksa önemsiz mi? kardeşim çok dert ediyor ama bana derecesi çok önemsiz gibi geldi. çünkü benim de o şekilde ve doktorum kifoz ameliyatımı yaparken skolyozu da düzeltirdi önemli olsaydı diye düşündüm. yine de skolyozu olanlardan bilgi almak istedim

Üye
    tsrahman Avatarı

Gerçek Adı
    Tayyip Rahm Saltoğlu
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    07:37
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben kemik hastanesinde çalışıyorum. insanlar bazı durumları kendilerine dert edinmeye gönüllü olmuşlar vesselam. bir doktara gidersiniz tatmin etmezse ikinci doktora o da değilse 3. doktora...
    peki doktor doktor gezdiğinizi söylediğinizde gerçekten bir sıkıntı fark etmeye çalışan doktor henüz net bir belirti vermeyen fakat sizin çektiğiniz acıyı azaltabilmek için moral ve ilaç gibi tedavi destekleri... evet acı bir belirti ama bunun bir testi yokki. testlerle ortaya çıkacak sonuçlara bakar doktor. acı değişkendir.
    sonuçta bakar müdahale gerekli ise önerilerini söyler tatmin olursanız tedavi olursunuz olmazsanız başka doktora gidersiniz. bu insanın kendi seçimi.

Başlığın Etiketleri