Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Beste53 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    -
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Haklisin Tunç moral verebildiysem sana ne mutlu bana insallhh isteğin yerine gelir Allah büyüktür kullarıni sıkıntıda bırakmaz insllh seninde yüzün güler)

Üye
    Toretto Avatarı

Son Giriş
    06.03-2017
    Saat
    15:28
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

beste merhaba nasılsın ? doktora gittin mi korseden kurtuldun mu şimdi nasılsın ? platinleri hissediyormusun eğilme koşabilme durumun nasıl? tavsiyelerin var mı doktorun bundan sonra ki dönemde istediğin tüm istediklerini yapabilicekmisn omur kemikleri kaynayıp platinler artık işlevini yitirdimi artık ?ya çok soru var sorulucak başını ağrıttıysam özürdilerim ya birde birşey sormak istiyorum beste platin takılmayan omurgaların da senin ağrı yapmışmıydı ? lütfen kusura bakma

Üye
    catlı Avatarı

Son Giriş
    11.09-2015
    Saat
    01:26
    Yaşadığı Yer
    kocaeli gebze
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@Toretto

merhaba ben catlı bel kaymasından amaliyat olacam yalnız biraz korku var olan arkadaşlar biraz bilgi verirse sevinirim

Üye
    U.G Avatarı

Son Giriş
    01.12-2015
    Saat
    22:31
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hala pismanmisin tunc? Bendede ayni dert var ve merak ediyorum amilyat sonrasi eski aktifligimizi kaybediyormuyuz?

Üye
    hys71 Avatarı

Son Giriş
    27.07-2017
    Saat
    17:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba geçen yıl temmuz ayında dar kanal ameliyatı oldum altı vida takıldı üç ay sonra vidanın birisi çıkmış tekrar ameliyatla vidayı çaktılar ikibnci ameliyattan sonrada ağrılarım geçmedi bir filil üç ay hastanede yatırdılar aynı vida tekrar çıkmış üçüncü ameliyatı yaptılar sol bacağımda kalçamın içinde çekme başladı 300 mg LYRİCA denen ilaç kullandım ve kullanmayada devam ediyorum enson bir ay önce dördüncü ameliyatı yaptılar vidaları değiştirip daha kalın vidaları kemik tozuyla çimento yapıp takmışlar bacağımdaki ağrı geçti fakat belimden aşağıda derman yok iki kat merdiveni dinlenlenerek çıkıyorum.ilk ameliyattan itibaren bir buçuk yıldır çalışamıyorum sürekli raporu uzatıyorlar bir kg bile taşımıyorum çok zor günler geçirdim dört ameliyatta toplam yedi ay hastanede yattım bu tür ameliyatlarda sadece vida takılmıyor set halında bir çok parçaları var bende resimleri mevcut platin ameliyatı olanlar yarı sakat sayılıyor deneyimli biri olarak merak eden arkadaşlara bilgi verebilirim.

Arkadaşlar ilk ameliyatınızı kim yaptıysa o dr a gidin içerisinin durumunu o bildiği için başka dr lar pek bakmıyor mr yada rontken sonucuna bakar nr olduğunu söyler ama ameliyatını kim yaptıysa ona gidin diyecektir size tavsiyem tekrar ameliyat gerekirse kendi dr za gidin benim dört ameliyatımıda aynı ekip yaptı aynı yer dört defa kesilip dikildi butür ameliyatlar büyük ameliyat ameliyathaneye girip çıkmanız beş altı saat sürüyor benim talihsizliğim kemik yapımdan kaynaklandı vidalar tutmadı herkezde aynısı olacak diye bir şey yok ben şimdi vergi indiriminden faydalanmak için rapor işlemlerine başlayacağım bel fıtığı bel kayması ve skolyoz hastası olanlar fazla geciktirmeden ameliyat olsunlar geciktirdikçe sorunda büyüyor kolay olan ameliyatta zorlaşıyor

Üye
    ceto7856 Avatarı

Son Giriş
    09.11-2017
    Saat
    09:28
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tunç bende bel kayması ameliyatı oldum 2 ay oldu belimde bi donukluk var ayaktayken tam olarak egilemiyorum.Ayrica ameliyat öncesi ayakta karincalanma vardı ara ara hala devam ediyor. Doktorumla konuştum hepsi normal 6 aya kadar bunlar olcak dedi. Ameliyat öncesi 1ay sonra normal yaşamına doncen dedi ama cok rahat değilim. İnşallah sende olumlu gelişmeler vardır benim de moralim çok bozuk egilmek büyük sıkıntı su an. Umarım foruma girip cvp yazma fırsatın olur

Üye
    hys71 Avatarı

Son Giriş
    27.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle geçmiş olsun.Her insanın omirilik ve kemik yapısı farklı olabiliyor eğilme konusunda haklısın insan tam eğilemiyor dr lar altı ay gibi toparlarsın diyorlar ama bu zaman uzayabiliyor.Bende eğilemiyorum ağrım hala var günde 300mg sabah akşam Lyrica denen ilaç kullanıyorum bu ilacı iki gün içmeyim bütün dengem bozuluyor fazla yol yürüyemiyorum fazla ayakta kalamıyorum %59 engelli raporu aldım yakında emekli olacağım.Dikkat et ani hareket yapma eğilme inşallah en kısa sürede iyileşirsin

Üye
    ceto7856 Avatarı

Son Giriş
    09.11-2017
    Saat
    09:28
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@hys71

sizede geçmiş olsun inşallah daha iyi durumdasınızdır. benim 4, ayım bitti ama hala vidaların etkisini inanılmaz hissediyorum. eğilirken çok rahat değilim. ara ara ayak parmaklarımda karıncalanma hissi oluyor. eğilme hareketi sonrası bu karıncalanmayı daha fazla hissediyorum. daha önce mesaj yazan arkdaşlardan siteye giriş yapan yok sanırım bilgi ve tecrübe paylaşımı yapabilsek çok iyi olurdu.

Üye
    hys71 Avatarı

Son Giriş
    27.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Karıncalanma zamanla geçecek benim tavsiyem çok dikkat et vidaların oynamasın ve çıkmasın aynı ameliyatı tekrar olman gerekir

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12