Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    denniz Avatarı

Gerçek Adı
    özge
    Son Giriş
    01.03-2015
    Saat
    19:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Ben 2012 yılında skolyoz ameliyatı oldum 45 dereceydi. ameliyattan sonra hiç bir sıkıntım olmadı taaki 3 ay önceye kadar. şiddetli ağrılarım olmaya başlatı. sırt üstü hiç bir şekilde yatamıyordum. ayakta bile zor duruyodum. ve ağrılarım arttıkça belimde şişlikler oluşmaya başladı. ilk önceleri umursamadım ama şişlikler giderek arttı. sonra çalıştığım hastanedeki ortopedi doktoruna gösterdim ve ultroson çekildim. sıvı toplaması yapmış. ve kan değerlerimdede enfeksiyon bulgularım yüksek çıktı. beni ameliyat eden doktora gittim ve platinlerin bi kaç tanesinin gevsediğini, o gevşeme esnasındada kemiği zedeleyip sıvı toplaması yaptığını söyledi. ve profesör doktorun ilk defa karşılaştığı bi durummuş bu. 2 ay önce ameliyat oldum ve bütün pilatinlerim, vidalarım alındı. şimdi eskisine göre daha rahat hissediyorum kendimi. ve daha fazla bükülebildiğimi farkettim. eğer platin aldırıp aldırmama konusunda korkularınız varsa hiç korkmayın derim. tabiki her ameliyatın sıkıntılı zamanları var ama bu sadece bir ay sürdü. bir ay sonra eskisinden daha iyi oluyosunuz.şu evlilik konusunada gelirsek ameliyat olmuş ve çoluk çocuk sahibi bir sürü tanıdığım var korkmanıza hiç gerek yok. ve kadın 3 çocuğunuda normal doğurmuş

Üye
    gül78 Avatarı

Son Giriş
    17.06-2015
    Saat
    13:19
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@denniz

peki ameliyattan sonra sırtın tamamen düzeldi mi geçmiş olsun bu arada

Üye
    cikolatamaskm Avatarı

Gerçek Adı
    Kübra
    Son Giriş
    20.06-2015
    Saat
    01:17
    Yaşadığı Yer
    osmangazi
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim arkadaşımda da 36 derecelik var doktor ameliyat olursa sakat kalabilme ihtimalini söyledi böyle bir ihtimal var mı lütfen cevapla

Üye
    Kaan. Avatarı

Gerçek Adı
    kaan
    Son Giriş
    12.08-2015
    Saat
    13:18
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    lütfen banada yardımcı olurmusunz 2 yıldır bende platin yaşıyorum ve herkese ameliyat riskli değil asıl problem ameliyattan sonrası günleriniz diyorum hangi hastanede hangi doktora ameliyat oldunuz bende ameliyat olup bir an önce platinlerden kurtulmak istiyorum

istek üzerine platinleri çıkartabiliyormuyuz yoksa doktor mu bunu size tavsiye etti omurların birbirine kaynamış mı çünkü 2012 ameliyat olmuşsunuz bu omurlarınızın kaynama konusunda da bilgi verebilip süreci ve ameliyat olduğunu hastane ve doktorun ismini paylaşırsanız çok sevinirim İstanbulda ise çok iyi olur hatta

. 2 ay önce ameliyat oldum ve bütün pilatinlerim, vidalarım alındı. şimdi eskisine göre daha rahat hissediyorum kendimi. ve daha fazla bükülebildiğimi farkettim. eğer platin aldırıp aldırmama konusunda korkularınız varsa hiç korkmayın derim. tabiki her ameliyatın sıkıntılı zamanları var ama bu sadece bir ay sürdü

şu yazdğınızı ben platinlerini aldıran herkesten duyuyorum ve sizden okumamda çok iyi oldu bende ne olursa olsun çıkartırıp kurtulmak ve rahatlamak istiyorum artık