Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    _çalıkuşu_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    290
    Verilen Beğeniler
    94
    Blog Mesajları
    17

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Platinim kırıldı ve doktorum prof.dr.derya dinçer yurydışında.nezaman döneceğide belli değilmiş.başka doktora görünecem.tavsiye edebileceğiniz dr.ve iletişim numarası da varsa gönderebilr misiniz. ..

Üye
    muntada al ansar Avatarı

Son Giriş
    13.10-2017
    Saat
    19:44
    Yaşadığı Yer
    trabzon
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

acaba platin nasıl kırıldı nasıl anladınız kırıldığını benimde belde var ondan sordum

Üye
    _çalıkuşu_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    290
    Verilen Beğeniler
    94
    Blog Mesajları
    17

Nasıl kırıldı bilmiyorum. Belim acıyor diye doktora gittim .röntgen filminde göründü kırık

Üye
    caglarim Avatarı

Gerçek Adı
    ramazan
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    08:31
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

La Tahzen Ben Ankaralıyım ve İbn-i Sina hastanesinde 1998 de 16-17 yaşlarında iken sayın Derya hocaya ameliyat oldum.

1 - Bir ay boyunca vucudumu alttan ve kafadan askıya aldılar. Vucudumu sündürdüler.
    2 - Ameliyata girdim; boyun ense kökünün hemen altından platin vida yerinden oynayıp dışarı doğru zorladı ve nerdeyse parçalayıp dışarı çıkacaktı.
    3 - Ameliyata girdim; yerinden oynayan platinin bulunduğu bölgeyi tekrar açtılar ve tekrar omuriliğe monta ettiler.
    4 - Bacaklara giden sinirlerde sıkıntı çıktı ve bacaklarımı hissedemedim ve ileri atamadım adımlarımı
    5 - Bir baston yardımı ile yürümeye başladım.
    6 - Vucuduma körse verdiler, altı ay içinde vucudumu yara etti.
    7 - Geçen yıllar içinde 2008 yıllarında platin hem alttan ve hemde üsten kırıldı.
    8 - Platin kırık şekilde hayatımı devam ettiriyorum. Derya hocayı 1998 den sonra bir daha görmedim.Diğer doktorlar platinin vucuda adapte olduğunu kırılsa da birşey olmayacağını, spor dahi yapabileceğimi söylediler.
    9 - Şuan hala bacaklarımda bir dirençsizlik ve bir elimde koltuk değneği ile yaşamımı sürdürüyorum.
    10 -Ameliyattan buyana 15 yılı geçti, hamdolsun yaşıyorum. İşime gücüme gidiyorum.
    11 -Derya hoca belki beni iyileştirdi, belki eğriliği durdurdu ama o hocanın o hareketlerini, o bana yaşattıklarını unutmayacağım. Kısaca sevmedim ben o adamı. Ne siyasi düşüncesi, ne inancı bana göre değil, yaşantıma göre değildi. Defalarca beni yanlış operasyon sonunda ikikere anestezinin altına yatırması. Benim suçum yok, ben karışmam gibi laflar etmesi ne doktorluğa, ne de insanlığa yakışacak tavırdı.

Üye
    sidelya76 Avatarı

Gerçek Adı
    Sideiya
    Son Giriş
    09.05-2016
    Saat
    17:03
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Slm, arkadaşım, Ankarad değil Türkiye çapında tek geçebileceğim, tek güvenebileceğim doktor, Prof.Dr.Mehmet Ali ŞEHİRLİOĞLU, kesinlikle bu doktora muayene olmanızı tavsiye ederim...

Üye
    _çalıkuşu_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    290
    Verilen Beğeniler
    94
    Blog Mesajları
    17

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Konuyu actiktan sonra Derya Dincere gittim.korkulacak bir şey olmadigini söyledi.dediği gibi de oldu.yani bir sorun yaşamadım.boşuna korkmuşum.panik yapmışım.platinin dışında koruyucu bir şey daha varmış.catlamis gibi görünen kısımın dışında bir şey daha varmış.rontgende görünmez o dedi.korkulacak bir sey yok dedi.tabi aradan kac yıl gecmis.ben yeni yaziyorum