Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    trzgl Avatarı

Son Giriş
    26.12-2014
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar cevaplarınızı yeni gördüm teşekkürler hepinize devlet hastanesine tekrar kontrole gittim ve skolyoz derecemin 25 olduğunu söyledi bu sefer doktor inanamadım şimdi kesin bir sonuç için doktor araştırması yapıyorum izmir de olup iyi bir doktor önerebilecek olanınız var mı acaba şimdiden teşekkürler..

Üye
    nur23 Avatarı

Son Giriş
    05.12-2014
    Saat
    23:47
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba ben 17 yasindayim yaklasik 3 yildir bu hastaligim var ve 36 derece alt skolyoz ve omurgamda donme var lise ogrencisim ve beni cok etkiliyo bu durum . Ozel fizyoterapist geliyo haftada 3 kez ve iki gunde yuzmeye gidiyorum agrilarim olmuyo ama cok yoruluyorum bu hastaligin sutle portakalla bi alakasi yok yemeyle ilgisi yok yapman gereken tek sey dik durman lazim zaten ergenlik cagini atlattigin icin ilerlemesi cok cok az icini ferah tut bak bnm her dakika ilerliyo cunku boyum uzuyo gelisimi tamamlamadim ama sen oyle degilsin yapman gerken tek sey dik durmak ve yuzme yapabiliyosan

Enim izmirde bildigim cok iyi bir doktor var istanbuldada azmi hamzaogluna gittim turkiyede 1 numara 10 binlira sadece muayene parasi boylelerinin tek amaci reklam ve kesip bicmek sakın ameliyat olmayi dusunme hayatin kayar surekli robot hayati yasarsin hareketlerin ksitlanr

Üye
    trzgl Avatarı

Son Giriş
    26.12-2014
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Nur çok teşekkürler verdiğin bilgiler için geçmiş olsun inşallah derecen azalır, doktor araştırıyorum daha bende ağrılarım olmasa alışacağım belki bu duruma ama çok ağrım oluyor derecesini net bilmiyorum onu da öğrenmem lazım dediğin gibi inşallah ilerlemez egzersizlerimi yapmaya çalışıyorum her gün ama ne kadar faydası olur bilmiyorum, spor salonuna yazıldım bir ara o da ağrılarımı daha çok arttırdı bıraktım bu yüzden şükürler olsun yine de zor bir hastalık günlük hayatını etkiliyor insanın dik durmaya çalışıyorum sürekli internetten araştırdım dik durmak için korse almayı düşünüyorum bakalım tekrar teşekkürler

Üye
    baharbahar Avatarı

Son Giriş
    22.11-2014
    Saat
    11:42
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba,
    Benim kızım 14yaşında. Vücudunda eğrilik var. doktora gittik.röntgen çekildi. salı günü mr ye girecek. Daha derecesini bilmiyorum.Ne yapacağım bilemiyorum.

Üye
    mutsuz55 Avatarı

Gerçek Adı
    rabia
    Son Giriş
    19.11-2014
    Saat
    00:30
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tatlım bastan butun onlemlerını al denılenı yap yatarken yastık kullanma bende skolyoz hastasıyım bununla yasamak cok kötü basındayken herseyı yap

Üye
    levent yzc Avatarı

Gerçek Adı
    levent yazıcı
    Son Giriş
    24.11-2017
    Saat
    20:28
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    evet bende aynı dertten muzdalıpım senınle ırtıbata gecmek ısterım konuşmak dertleşmek ıyı gelıyos ınsana ..bu facem ekle msj at yada ..leventkolik@hotmail.com..

korse kullan faydasını cok gorceksın

uzlmeye gerek yok ya hayat bu

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12