Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nasc Avatarı

Gerçek Adı
    Malesef yok
    Son Giriş
    26.06-2013
    Saat
    19:52
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Önceliklere herkese acil şifalar dilerim. Yaşım 26 müh fakültesinde öğrenciyim. Daha önce başka okullarda da okudum. 2003 ten bu yana kifoz kamburluk gibi bir hastalıkla iç içeyim. Polislik mülakatlarında elenmiş ve bir süre travma yaşamış biriyim.
    Memleketimde gittiğim hastanede korseyle düzeleceği yönünde direktifler aldığım halde gençlik hevesiyle takmadım. Daha sonra 2 yıl öncesine kadar 58 dereceydi. Ameliyat etmelerini çok istedim. 60 ın altını yapmıyolarmış. Risk varmış falan filan.
    Normalde yalnızlığa alışkın olduğum için halimden memnunum. Lakin okula devam etmek istemiyorum. Bu yüzden kpss girdim,eğer nasipte varsa atanma şansım görülüyor. Bu hastalık büyük bir ihtimalle memurluk için istenen heyet raporunu (tam teşekküllü dev has alınan sag rap) aldırmayacak bana.
    İlk sorum bu aslında bu raporu alma şansım var mı?
    Diğer sorum yaş 25 geçtiğinden sigortam bitti. Şimdi ameliyat olayım diyorum. Sizce ne kadar tutar masraflar?

Tekrardan herkese acil şifalar yakınlarınıza allahtan kolaylıklar dilerim

Üye
    HOŞCAKAL Avatarı

Son Giriş
    10.10-2017
    Saat
    11:13
    Yaşadığı Yer
    .............
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    10

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    65 Derece Kifoz ; tanıdık arkadaş askere alınamadı. yüzde 52 raporu verdiler... ameliyat ücreti ise; hastalık oranına bağlı olarak 800 ile 1500 tl arası tabi bu net rakam değil