Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ahmetkolatan Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Kolatan
    Son Giriş
    18.03-2014
    Saat
    19:40
    Yaşadığı Yer
    Nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar.Ben 16 Yaşında Nevşehir de yaşayan bir gencim.Skolyozum yaklaşık 3 sene önce keşfedildi ve sırasıyla spor,fizik tedavi,korse kullandırıldı.En son kontrolümüzde skolyozun derecesinin 46 olduğunu söylediler.Ameliyat olmam gerektiğini söylediler hiç bir korkum yok ama babam ve dedemin karşılayacağı masraftan çekiniyorum ve risklerini göze alıp ameliyata girmeyi düşünüyorum.Nevşehir de imkanlar kısıtlı olduğu için Kayseri Erciyes Tıp Araştırma Hastanesinde Mahmut Aygün adında bir doktora ameliyat olacağım ne yapmam ve ne yapmamam gerekir neler bana moral verir yazarmısınız?
    Teşekkürler...

Üye
    sago1907fb Avatarı

Gerçek Adı
    idris
    Son Giriş
    10.02-2014
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sana tek tavsiyem kardeşim ameliyatını olmadan önce git engelli raporunu al sonra ameliyatını ol ben oldum olduk tan sonra rapor alma şansın çok düşük benim derecem 62 idi şimdi gayet iyiyim umarım sende iyileşirsin

Üye
    ahmetkolatan Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet Kolatan
    Son Giriş
    18.03-2014
    Saat
    19:40
    Yaşadığı Yer
    Nevşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba arkadaslar ben gecen yaz skolyoz ameliyatı oldum her sey iyi gidiyor ama sırtımda bir kamburluk var bu da beni ister istemez dıs gorunus olarak uzuyor. bunu doktoruma sordum dedigi seyler normal eğrilik coktu bu yuzden boylrsin felan inanın insanlar bana bakacak alay edecek diye dısarı cıkmaya cekınır oldum sadece ev okul yapıyorum bilmiyorum bu kamburlugum duzelirmindik durmakta cok gucluk cekiyorum ameliyattan sonra yuruyusum felan degisti 17 yasındayım ne yapmam gerekiyor lutfen yardım edin