Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bersu Avatarı

Son Giriş
    18.06-2009
    Saat
    11:09
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    öncelikle geçmiş olsun bende zeynep gibi yeni öğrendim bir tesadüf sonucu skolyoz olduğumu, mr sonucumda benim minimal bir eğriliğim olduğu ve diğer tüm oluşumların tam olduğu söylendi kilo almamam gerekiyormuş fakat doktor yüzme dışında bana başka birşey önermedi yaşım26 tavsiyelerini paylaşmak isteyen olursa sevinirim

egzersiz olarak hangi hareketleri yapmam gerekir sanırım benim skolyozum henüz başlangıç aşamasında minimal olduğuna göre eğrilik ...yüzmeye gidemiyorum çünkü

Üye
    AlcHeRa Avatarı

Son Giriş
    20.06-2009
    Saat
    14:13
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam millet bende 40 derece skolyoz var ..ameliyat olmak istemiorum..korse işimi görürmü sizce..askerlikte gelior...egzersiz yapıodum ama agrılar devam ediodu...şuan yapmıyorum ayda bi kez agrıyor sonra agrımıor.iyi günlerr

Üye
    fzt yasemin Avatarı

Gerçek Adı
    Yasemin
    Son Giriş
    22.03-2010
    Saat
    15:06
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar internetten yada kağıtlardan baktığınız tek düze hareketlerin faydasından çok zararı olabilir.bir fizik tedavi merkezine gidip fizyotarpistlerden size uygun egzersiz tedavsi almanız uygun olur. saygılar.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12