Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zorum Avatarı

Gerçek Adı
    levent ilhan
    Son Giriş
    06.12-2012
    Saat
    16:23
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba,
    Hastalara ALLAH tan şifa diliyorum. Ailemdeki skolyoz hastası kız çocuğumuz için yüzme egzersizini evde yapabileceği bir alet bulduk.Yurt dışından bulduğumuz bu aleti getirttik ve aynısını yerli olarak yaptırdık.İhtiyacı olanlara tavsiye ederim.Artık evde yüzme egzersizi yapabiliyor.

Üye
    chef_suleyman Avatarı

Gerçek Adı
    süleyman deniz
    Son Giriş
    13.12-2012
    Saat
    20:36
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selamun aleyküm arkadaşlar aranıza şimdi katıldım benimde skolyozum var sola doğru eğrilik vardı samatya ve balta limanı kemik hastanesinde muayne oldum acı derecesini suan tam hatırlamıyorum ama 2 tarafta egzersiz spor yapmamı önerdiler ufak ufak ağrılarım vardı spora gittim düzenli olarak bu dönem içerisinde ağrı felan kalmadı sora boşladım sanırım ihmal ettim ama burdaki yorumları hastaları görünce korkmaya başladım şuan acilen muayne olmalıyım arkadaşlar hangi hastaneye hangi dr.a devlet hastanesimi özelmi olmalı gitmeliyim bana bir yol gösterip yardım olursanız memnun olurum şimdiden değerli yorumlarınız için çok tşk.ederim ... ALLAH cümlemize acil şifalar versin.

Üye
    ugurdogan Avatarı

Son Giriş
    29.07-2014
    Saat
    02:46
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cnsu_;

Cansu yaşin daha genc olduğundan kemiklerin de geliştiği için derecede ilerleme yada durma olabiliyor . ama ameliyat senın için daha basit bu yaşta olman . İşallah ameliyatlik bir durum yoktur ama varsada Cok kişi gördüm senin yaşinda ameliyat olup olumlu yaşamını sürdüren .Olumsuz düşüneceğin birşey yok emin ol

Üye
    ebruD Avatarı

Son Giriş
    24.09-2014
    Saat
    09:14
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba, benimde 11 yaşında ki kızıma skolyoz başlangıcı dendi.belde hafif çukurluk ,eğilincede yine hafif tümsek var.fiizk tedaviye ve egzersizlere başlladık.oturuş bozukluğu sonucu oluşmuş sanıyorum.çağın hastalığı.çocuklar okulda evde pc başında hep oturuyorlar malesef benim endişe ve korkularım ya ilerlerse.doktorumuz kesinlike cerrahi bir duurm yok şu an dedi.peki korse dedim ** ona da gerek yok dedi.fiizk tedavi bol bol yüzme ve egzersizle takip edicez dedi.acaba bu durum düzelebilir mi ???? çevrenizde gelişme çağında egzersizle fiizk tedavile bu hastalığı yenebilen oldu mu ??? tavsiyeleriniz nelerdir ?? teşekkür ederim.herkese çok geçmiş olsun.

Üye
    Sümeyye Erdoğan Avatarı

Son Giriş
    31.05-2016
    Saat
    20:47
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize Allahtan şifa diliyorum..Kardeşim mikrosefali hastası.sanırım oturuş bozukluğundan skolyozu oluşmuş açısını bilmiyorum ama son raddede doktorlar hiçbirşey önermiyor ve ameliyat da olamaz diyorlar.ne yapacağımızı bilmiyoruz..lütfen bize yardımcı olun

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12