TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 35 mesajın 31-35 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yciv Avatarı

Gerçek Adı
    Yılmaz
    Son Giriş
    08.11-2019
    Saat
    09:18
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    14

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @dr.rahatbek
    teşekkür ederim hocam. Eğer etki düzeyi yada belirtileri söz konusu değilse hiç macera aramaya gerek yok. zaten zor zahmet idare ediyoruz.

Üye
    webiz Avatarı

Son Giriş
    19.08-2017
    Saat
    13:42
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alternatif tıp alanında G Terapi (Neuro G) tıbbi yöntemi Serebral Palsi hastaları için yeni bir umut sunuyor.

Doktor Oswal’ın yeni bir umut olan G Terapi (Neuro G) tıbbi yöntemi, 50’den fazla ülkede 10.000’den fazla vakada gelişme göstermiştir. Vakaların %70’inde anlama, hareket etme, konuşma, davranış benzeri durumlarda iyileşme gözlenmiştir.

Günümüzde beynin yüksek kortikal fonksiyonlarını ve motor fonksiyonları iyileştirebilecek bir ilaç tedavisi bulunamamıştır. Ancak Farmakope onaylı bitkisel homeopatik ilaçların ve biyokimyasal tuzların bir kombinasyonu olan G Terapi (Neuro G) ilacı hastalar üzerinde önemli gelişmeler sağlamıştır.

Ayrıntılı bilgi için göz atabilirsiniz: Serebral Palsi - Serebral Palsi Tedavisi | Dr. Gunvant Oswal

Üye
    mehmetcanyılmaz Avatarı

Son Giriş
    13.11-2019
    Saat
    12:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    18

Merhabalar;

cerebrolysin 5 mg iğneyi sağ tarafı felçli annem için doktorumuz yazdı, inşallah kullanmaya başlayacağız ancak size birşey danışmak istiyorum. Bu iğneyi eczaneye sorduğum zaman 12 kutusuna 3.000 TL dediler, türk eczacılar birliğini aradığım zamanda 1.100 TL yani 210 Euro gibi bir rakam söylendi. Eczacıya bunu söylediğim zaman Türk Eczacılar Birliğindekiler hindistan malı orjinal olanlar bizdekiler dedi. Sizce ne yapmalıyım ? Çok kararsız kaldım yardımınızı rica ediyorum.

Üye
    Salih-Renas Avatarı

Son Giriş
    04.10-2018
    Saat
    00:41
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@mehmetcanyılmaz

kardeş bende babam için cortexin flakon getirttim Ukrayna dan ama alerji yaptı. Cerebrolysin başlayacağını ben yurtdışı ilaç getirme diye bir birimi aradım 5 ml kutusu 18 dediler. Sana kim demisse fazla demiş kardeş. Cortexin flakon isteyen olursa eğer 4 kutu 40 adet var elimde verebilirim. salihserap21@gmail.com

Üye
    okatur Avatarı

Gerçek Adı
    okan turan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:32
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    36

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ben 33 yıl önce 12 yaşımdayken düşme sonucu beyin kanaması geçirdim ve buna bağlı olarak 33 yıldır diz üstü sürünerek dolaşabiliyorum, bende hemiparezi grubundayım yani sağ üst sağ alt felç oldu, acaba bu iğnenin banada faydası olabilirmi..
    cevaplarsanız sevinirim

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123