TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    beyazx Avatarı

Son Giriş
    17.02-2020
    Saat
    23:54
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar arnonold chiari hastalığımdan kaynaklanan arka bacak kaslarımda kasılma var.ayrıca iki yıl önce sol hemipleji geçirdim.sol arka bacağımdaki kasılmalar daha fazla hale geldi.bende botoks yaptırmayı düşünüyorum.felç geçirip botoks yaptırmış bir arkadaş varmı.şimdiden
    teşekkürler

Üye
    SGB Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:33
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    245
    Verilen Beğeniler
    443

Evet sol hemiplejiyim bende elimdeki kasilma nedeniyle botoks yaptirdim, bisureligine gevseme sagladi (1ay kdr)etkisi gecince ayni duruma geliyorsun obemli olan ilacin etkusi gecmeden o kasi kuvvetlendirebilmek ama zor bisey tabi ben tavsiye etmiyorum acikcasi cokta etkili olmuyor.

Üye
    beyazx Avatarı

Son Giriş
    17.02-2020
    Saat
    23:54
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

@SGB tesekkür ederim cvpladığınız için, benim kol ve elde kasılmalarım kısmen azaldı. ancak bacağımdakı kasılma beni rahatsız ediyor bu nedenle kasılmayı bir müddet azaltıp egzersizle güçlendirmek için çabalamak istiyorum. sol bacaktaki kasılma düzgün egzersiz yapmama engel oluyor ve tam anlamıyla sağ bacağım gibi verim alamıyorum,bu nedenle tavsiyeleriniz çok önemli. botoks yaptırdığımda bacaktaki kasılma azalırmı sizce. sizin sol bacaktaki kasılmayla ilgili bir tecrübeniz oldumu acaba.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üye
    SGB Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:33
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    245
    Verilen Beğeniler
    443

Benim bacagimda ki kasilma daha az bacakta ele gore daha buyuk kaslar olsugu icin botoksun etkili oldugu surece guclwndirmeniz daha kolay olabilir, botoks kasilmayu bi sureligine azaltio dedigim gibi.Fizyoterapistinize de danisin tabi.

Üye
    Durmaz72 Avatarı

Son Giriş
    09.07-2017
    Saat
    18:26
    Yaşadığı Yer
    Batman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Merhaba arkadaşlar ben doğuştan serebral palsi hastayım sağ kolumu aşırı kasılmalardan dolayı hiç kullanamiyorum bana botoks tedavisinin işe yarayacağını soylediler daha önce bu tedaviyi görmüş arkadaşlar bana önerebileceğini bir yer var mı teşekkürler