TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    SGB Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:37
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    121
    Verilen Beğeniler
    197

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar 12 yıl önce geçirdiğim beyin kanamasına bağlı olarak bende bir çeşit selebral palsi hastasıyım. Geçirdiğim kanama çok ağır olduğı için çok fazla ilerleme kaydetme rağmen hala spaste ile mücadele etmekteyim, kanamadan sol tarafım etkilendi yürüyorum ve yürüdüğüm için ayağım hızlı birşekilde düzeliyor fakat sol elimdeki spaste ile başım dertte
    elimi kullanmama izin vermediği gibi, kolumdaki kasılma yürüyüşümü olumsuz etkiliyor, en ufak bir stres motivasyon düşüklüğü spasteyi acayip tetikliyor bildiğiniz gibi, fizik tedaviye devam ediyorum spastenin gölgesinde sizlerede sormak istedim acaba benim durumumda olan bi arkadaş var mı ? varsa bu spaste ile yaşama konusunda bana vereceği tavsiyeler var mı...?

Üye
    amicable Avatarı

Son Giriş
    03.12-2019
    Saat
    12:50
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    14

tavsiye şu takmayın kafanıza birde botoks yaptırabilrsin uzman bir dr eşliğinde kasılmaları önlüyor ama 6 ay gibi ben yaptırıyormuyum hayır en son umuttepede yaptırmıstım ultrason eşliğinde

Üye
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:02
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    347
    Verilen Beğeniler
    176

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bugün kelime oyunu yarışmasında serebral palsi hastası bir kız katıldı,kendisi dernek üyesiymiş tuğba adlı bir bayandı..