Sayfa 2 / 7 İlkİlk 123456 ... SonSon
Toplam 101 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    harrun Avatarı

Gerçek Adı
    harun
    Son Giriş
    01.04-2017
    Saat
    12:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar benimde %30 raporum var ve bu rapor hiç bir işime yaramıyor hele hele kulağında sorun varsa hep yandın işe almıyorlar bu allahın belası özel sektör firmaları bizim gibileri hiç işe almıyor çünkü insanların kusurlarını araştırmaya bayılıyor allahsız insanlar,ya arkadaşlar yazmadığım yer kalmadı bimerede yazdım yinede bu konuyla alakalı bir kanun çıkmadı, ya adamlara anlatıyorum bu şekilde bizi işe almıyorlar diye yinede bişey yapmıyorlar ya kafayı yiyeceğim ya şuan bu ülkedeki en büyük ayrımcılık bu bence kürt meselesi falanda değil masus gündem değiştiriyorlar bence,avrupada engellilik yüzdeleri %20 lerden başlıyor ama bizim ülkemizde bir kulağın hiç duymasa bile %25 veriyorlar ,ya bide şuna hayret ediyorum bu konu hiç mecliste falan tartışılmıyor esas ayrımcılık bu işte bu konuyu düzeltsin ilk önce devlet çünkü%40'ın altındakiler insan yerine konmuyor bu ülkede ve insanlarımızın çoğu bu konudan dolayı mağdur işe falan giremiyor ve moralleri bozuk,ya engellilik oranını düşürsünler yada %40'ın altındaki kişileride istihdam etsinler yoksa bu konuyu devlet örtbas etmekle hiçbir yere varamaz.

Üye
    Birol Koç Avatarı

Gerçek Adı
    birol
    Son Giriş
    12.05-2016
    Saat
    01:03
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar her şey güzelde bu paylaşımları bence elimizden geldigince başka platformlara taşımak lazım burda yalnız tabirimi mazur görün geyik muhabettinden öte gitmiyor saygılar

Üye
    harrun Avatarı

Gerçek Adı
    harun
    Son Giriş
    01.04-2017
    Saat
    12:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

valla ben her platformda yazıyorum sizlerde yazın bu şaçma kanun düzelene kadar,zaten fark ediyorsanız bu konuyla alakalı haberlerde falanda bahsedilmiyor yasaklamışlar herhalde hep güzel haberleri veriyorlar herşey güllük gülistanlıkmış gösteriliyor,arkadaşlar bimere devamlı bu kanunun düzeltilmesi için şikayet gönderin belki en sonunda bıkıp bu engellilik yüzdesini düşürürler veya başka bir kanun çıkarırlar bizim gibiler için, olmazsa ankarada meclis binasının önünde açlık eylemi yapalım ve bu vekillere bağıralım şaçma sapan kanunlar çıkaracağınıza bu sağlık sektöründeki insan ayrımcılığını düzeltin diye belki utanıpta düzeltirler o zaman..

Üye
    sikofild Avatarı

Gerçek Adı
    dilek
    Son Giriş
    21.03-2013
    Saat
    19:20
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hasankökmen kardeş sonuna kadar haklısın her iki kulakta işitmeden %35 veriyorlar banada yani bir nevi sağlamsın diyorlar ama şu an işsizim iş buluyorum her şey tamam ama odiometride ortaya çıkıyor herşey. böyle sistem böyle devlet olmaz olsun askerliği 6 ay yaptım elverişli değil raporu aldım o zaman engelliydimde şimdi sağlammıyım yani 2 tane evlat yetiştiriyorum. bu düzeni bu çarkı böyle döndürenleri Allahıma havale ediyorum..

Üye
    aliandic Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    15.08-2016
    Saat
    15:55
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar merhaba benimde tek gözüm görmüyor ve bende 32 oranında rapor alabiliyorum ama malesef bir işe yaramıyo devlet bizi pasif özürlü olarak görüyo işe girmek istiyosun özürlüsün çalışamazsın diyorlar devlete gidiyosun senin durumun normal diyo ee ehliyet vs almak istediğinde özürlüsün alamazsın diyorlar askerlik yapamazsın özürlüsün diyolar ee sonuç sonuç yok arkadaşlar birlik olalım bişeyler yapalım ben 1hafta önce bimere yazdım gönderdim ama umutsuzum lüffen bir imza vs gibi bişeyler yapıp meclise sesimizi duyuralım.

Üye
    tuncay28 Avatarı

Gerçek Adı
    tuncay
    Son Giriş
    13.04-2013
    Saat
    18:44
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaşlar bende ms hastalığı ve yaygın anksetiye bozukluğu bende ilk başda sigorta müdürlüğüne gittim 1988 ssk girişim var baktılar bana vergiden muaf oluçaksın o kağıtla bize geleçeksin dediler vergi dairesine gönderdiler belgelerle iş yerinden gerekli belgeleri aldım götürdüm verdim beni bir hastaneye gönderdi ilk raporum %35 geldi ankara %33 düşürmüş hemen istanbul il sağlık müdürlüğüne itiraz ettim başka hastaneye gönderdiler ve ordanda %45 geldi il sağlık müdürlüğü 5 puan düşürmüş ve %40 vermiş şimdi ankaradan onay bekliyom bakalım ne zaman geliçek ama ben %40 raporumu kullanıyorum özürlü kimlik kartımı ve ücretsiz seyahat kartlarımı aldım kullanıyorum umarım bu yazdıklarım birilerine yardımcı olmuştur.saygılarımla

Üye
    sikofild Avatarı

Gerçek Adı
    dilek
    Son Giriş
    21.03-2013
    Saat
    19:20
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

torpil mi var tuncay28

Üye
    ÖmerS Avatarı

Gerçek Adı
    Ömer
    Son Giriş
    15.01-2014
    Saat
    20:28
    Yaşadığı Yer
    Kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Vallahi Bunun Bir Saçmalık Olduğunu Onlarda Biliyor Ama Yetkilerini Tam Manasıyla Kullanamıyorlar.. 2 Gözü Görmeyen %100 Tek Gözü Görmeyen %20 Saçmalık Bence..

Üye
    slimer Avatarı

Gerçek Adı
    noury
    Son Giriş
    19.07-2017
    Saat
    14:36
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ben bir şey soracağım tek gözüm görmüyor ve askerden çürük raporu aldım yıllar önce peki beni çürüğe çıkaran devlet neden engelli saymıyor ?

Üye
    TOLGA_HAN Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Slimer devlet kimi engelli sayıyor ki isterse iki gözünde görmesin iyi bir eğitimle körler sağlam insanlardan daha verimli olur diye bir kanun var dediğim gibi malesef tüm engelli rapor oranları çok ama çok düşürüldü Allah korusun yatalak olursan belki birşeyler olur öyle bir durumumdan Allah cümleyi korusun yoksa başka türlü hiç bir işe yaramıyor raporlar...

Üye
    slimer Avatarı

Gerçek Adı
    noury
    Son Giriş
    19.07-2017
    Saat
    14:36
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

devlet o imkanları sağlıyor ama beni ne askere aldı ne emniyete aldı ne askeriyeye aldı hepsini geçtim fabrikalar bile almadı sen sakatsın dediler gerçekten ilahi komedi ben ve ben gibiler inanın mağdurdan da öte ..

Üye
    TOLGA_HAN Avatarı

Son Giriş
    26.04-2016
    Saat
    20:55
    Yaşadığı Yer
    yozgat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Slimer devletin işi böyle işine gelirse engelli olursun işine gelirse engelli olursun gerçektende mağdur durumdaki engellilere zulmdeiyorlar ama elimizdenden hiçbirşey gelmiyor

Üye
    ALANSO Avatarı

Son Giriş
    23.03-2017
    Saat
    06:54
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bişey sormak istiyorum...

MALULEN EMEKLİLİK İLE VERGİ İNDİRİMİ HAKKI KAZANILARAK ALINAN EMEKLİLİK ARASINDA
    ( MALİYE ONAYLIYOR YA, 15 - 16 - 17 YILDA EMEKLİ OLUYORSUN VS ) )
    FARK VAR MI ? AYNI YOLA MI ÇIKMAKTADIR ?

Üye
    İron Avatarı

Gerçek Adı
    iron
    Son Giriş
    24.04-2017
    Saat
    01:54
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    100
    Verilen Beğeniler
    60

Arkadaşım %40 altına düşürmek Devletin işine gelmez. Neden daha fazla emekli maaşı ödeyeyim politikası bu hatta barajı %60 bile çekerlerse şaşırmam ben.

Üye
    ALANSO Avatarı

Son Giriş
    23.03-2017
    Saat
    06:54
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Birde yeni çıkacak olan malulen emeklilik yasası yeniden değişiyormuş, kronik hastalığı olanlar da
    artık kapsama alınacakmış...

Mesela hepatit b kornik hastalık, düzelmez. O gruba giriyor mu ?

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 123456 ... SonSon