Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 17 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sasalı bülent Avatarı

Gerçek Adı
    bülent çelik
    Son Giriş
    22.02-2016
    Saat
    11:17
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    05 10 2012 tarihinde izmir alsancak devlet hastanesinden yüzde 41 rapor aldım hastalıklarım şunlardı hiper tansiyon yüzde 10 diybet yüzde 30 bel kayması yüzde 7 ve evraklarımı ankaraya gönderdim vergi indirimi icin acaba ankara her hangi bir yüzdelik indirimi yaparmı raporumda arkadaşlar bi bilgi verirseniz sevinirim tam sınır olduğu icin korkuyorum indirim yaparlar diye

Üye
    Bacıbey Avatarı

Gerçek Adı
    Havva
    Son Giriş
    24.06-2015
    Saat
    01:19
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Düşürülüp düşürülmeyeceğini bilemeyiz. Aynen onaylanabilir belki.. Beklemek gerekiyor. Düşürülecek olursa itiraz hakkınızı kullanırsınız.. 1 ay kadar bir zaman içinde belli olabilir sonuç. Sonucu aldığınız zaman bizimle paylaşır mısınız?

Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    21:54
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın celık muhtamelen dusuk gelır 99 yılına kadar olan seker tanıyon gıbı hastalıklardan rapor alıp emeklı olan kısılerın suan da emeklılıklerı sgk a tarafından sorgulanmakda bır coguda dava yoluna gıtmekde suan yuksek saglık kuruluna gıden raporların gelme surelerı bıraz daha uzuyor ıcınıze karartmak ıstemem ama cok sınırdasınız sıze ne tıp1 nede tıp2 demıs ankaradan tıp2 olarak onaylanırsa oranız baya duser

Üye
    sasalı bülent Avatarı

Gerçek Adı
    bülent çelik
    Son Giriş
    22.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

fulya 35 arştırdiğima göre 2012 de alınmiş olan raporların maliye sağlık kurulunun değiştirme yet kisi yok diye okudum yanlış bilgimi acaba hemde yargıtay tara fından onanmış bir dava sonucu var bacı bey sonucu alınca paylaşacam.

bu sorumu oturan boğa da ceveplarsa sevinirim rapor tarihim 05 10 2012 ve yüzde 41 yeni alınan raporları maliye düşüre bilirmi yetkisi varmı.

Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın sasalı bulent beyın yerıne ben versem cvabı sakıncası varmı zor bır soru degıl ılla ondanmı cvp alınca tatmın olucaksın malıye oran dusurmez malıye raporunu yuksek saglık kuruluna yollar raporunu vergı ınrımle ılgılıdır malıyenın ısı ankara yuksek saglık kurulu yukseltebılırde dusurebılırde sasalı 2012 dekı raporların degılde 99 yılana gerıye donuk alınmıs seker tanısyon gıbı farklı sonradan saglamken sanradan engellı olmus kısılerın raporlarını malulen emeklı olucakmıs gıbı malulıyet tespıtı ıcın anlasmalı oldugu hastanelere yolluyor senın durumunda vahım gorunuyor suan erken yaslılıkdan emeklı olanların ve yenı rapor alıcakların durumları vahım bır durum

Üye
    sasalı bülent Avatarı

Gerçek Adı
    bülent çelik
    Son Giriş
    22.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın fulya hanım yazdığınızı tam olarak anlayamadım ama benim şeker hastalığı başlangıcımda 2012 ağustos falan yeni 2012 ağustos ayında şeker ve tansiyon ilac rapporu almıştım yine yüksek sağlık kurulu müdahele edermi orana cevep larsan sevinirim senin verdiğin cevaplarda tamin edici .

Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın celık 2012 yada eskı farketmıyor sgk a sımdı senın gıbı durumu olanları malulen emeklı olucak gıbı anlasmalı oldugu hastanlerı sevk edıyor emeklı olanlar bılhassa sen dua et sekerın aclık tokluk derece aldıgın oranlarda cıksın senı korkutmak ıstemem ama hal boyle plot bolge denızlı ıle eskı sehırmıs gorustugum emeklı magdurları var denızlıden cevre ıllerden bazı arkadslar tam tesekullu her hastaneden rapor alıp emeklı olur dyen arkadslar vardı baska ıllerden alına bılır dıye vergı ındırım raporunu sadece baglı oldugun ılın hastanelerınden alabılıryorsun ıtırazsa hakem hastane yok ıse sevklı alabılıyorsun adam gıtmıs denızlıden urfaya vana antepe baska ıllere sgk da raporları ıncelemıs ılındekı rapor vermeye yetklı ıken nasıl oralardan alır deıyerek 99 yılına kadar olan sureclerı sorguluyor x hastanenın kolostroldan %10 almıssa sorgulanan hastanede vermıyor suan bıldıgım bırcok emeklı zede var malulluk ıcın raporunu tespıt ettıren senın durumun da krıtık bulent bey

Üye
    sasalı bülent Avatarı

Gerçek Adı
    bülent çelik
    Son Giriş
    22.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

fulya hanım ben kendi oturduğum il olan ve tamn teşekküllü bir hastane olan alsancak devlet hastanesinden aldım raporumu ön yüzündede işli sonuclar am yinede gönderirlerse giderim başka bir hastaneye şekeriminde aldığım oranlarda cıkacağına eminim cünkü sahtekaelık yaparak almadım raporumu gercekten hastayım ve belimdende kayma olduğundan ayakta durmakta zorlanıyorum. sanıyorum sonucu beklemek gerkiyor birde düşürse oranı vergi mahkemesine müracat edeyimmi sonuc alırmıyım zaten kendimde izmir adliyesinde calışıyorum.cevaplarsanız sevinirim.

Üye
    sasalı bülent Avatarı

Gerçek Adı
    bülent çelik
    Son Giriş
    22.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar bu gün cok mutluyum telefonla öğrendiğime göre ankara maliye raporumu %40 olarak onaylamış alah herkezin yardımcısı olsun.evraklarım 1 kasımda postaya verilmiş izmir maliyeye ulaşması icin.hayırlısınla erken emekli olacam.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:08
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

Gözünüz aydın.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    sasalı bülent Avatarı

Gerçek Adı
    bülent çelik
    Son Giriş
    22.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cok teşekür ederim bülent bey(oturan boğa) allah herkesin yardımcısı olsun

raporum defterdar darlıktan 27 11 2012 tarihinde postaya verilmiş bugün işyerime sordum hala yok diyorlar 15 gün oldu maliye ile adliyenin arası 5 km acaba ne yapmam lazım daha bekleyeyimmi izmirde oturuyorum her gecen günde benim zararıma bu gün emekli olsam 1800 lira maaş alacam ama şuan 4 cli olrak 900 lira maaş alıyorum bilgi verirseniz sevinirim

Üye
    sasalı bülent Avatarı

Gerçek Adı
    bülent çelik
    Son Giriş
    22.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

taze bir haberi paylaşıyorum sizinle bugün defterdarlığa gittim evrağın akibetini sormak icin oradaki müdür yardımcı oldu emekli olacaklar evrağın işyerine gelmesini beklemeyip eğer deftedarlıkta işi bittiyse direkt ssk ya başvurabiliyormuş ben sabah ssk ya gidiyorum emekli olmak icin ssk zaten evrağı resmi olrak istiyormuş defterdarlıktan dan.

arkadaş ben emekli tahsiz numarasını aldım bu sitede bana
    yardımcı olan herkese cok teşekür ederim

Üye
    sasalı bülent Avatarı

Gerçek Adı
    bülent çelik
    Son Giriş
    22.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ankaraya telefonla sorabilirsinis sn aysucan yalnız evrağınız ankaradan gelip defterdarlıkta işi bitmesi lazım izmirde sibisten takib edebiliyoruz evrağın durumunu sanırım ist. yok onun icin bizzat gidip soracaksınız işi bitince ssk ya baş vuracaksınız.

Üye
    sasalı bülent Avatarı

Gerçek Adı
    bülent çelik
    Son Giriş
    22.02-2016
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar ben emekli oldun allah sizede göstersin

Üye
    capsi Avatarı

Gerçek Adı
    adnan
    Son Giriş
    26.11-2017
    Saat
    12:42
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Hayırlı olsun.

Tahsız no nasıl aldınız,tazminat olayı anlatırmısınız?

Sayfa 1 / 2 12 SonSon