Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gururlu Avatarı

Son Giriş
    16.07-2014
    Saat
    10:28
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    hakem hastane ehliyet ve araç için olumsuz rapor verirse diğer hastanelerden alınan rapor kabul edilir mi? ben doğrudan hakem haastaneye müracaat ettim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.253

İlk müracaat hakem hastanesine miydi?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    gururlu Avatarı

Son Giriş
    16.07-2014
    Saat
    10:28
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

van da deprem sonrası doktorların çoğu gittiği için sadece van devlet hastanesinden rapor alınabiliyor.van devlet hastanesi de hakem hastane.hakem hastane ehliyet ve araç için olumsuz rapor verirse sonradan gideceğim diğer hastaneleriden biri olumlu rapor verirse emniyet hakem hastanenin raporu olumsuz deyip diğer hastanenin raporunu kabul etmeyebilir mi.bu gün başvurdum.eğer sorun olacaksa başvuruyu devam ettirmeyeyim.kurul yarın.lütfen acil yardım.sabah da bu başlığı açtıydım ama "taşındı" diye not yazılmış nereye taşındığını bulamadım.

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

hastanenin hakem hastane olabilmesi için öncelikle farklı iki hastaneden iki farklı karar çıkması lazım bu durumda gönderilecek üçüncü hastane hakem hastane olur örneğin askeri kararlarta ankara gata hakem hastanedir ancak 1. veya 2. raporu veren gataysa hakem hastane olarak başka bir yere sevk edilir içiniz rahat olsun istediğiniz karar çıkmasa bile başka bir hastaneye başvuru yapabilirsiniz

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    963
    Verilen Beğeniler
    1.253

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Evet, demirc'nin yazdığı gibi, hastanenin statüsü önemli değil, önemli olan, il sağlık müdürlğünün "bu rapora dair hakemlik yap" demesi. O da ancak itiraz sonrası olur. Yani, ilk elden alacağınız rapor "hakem hastanesinden alınan rapor" muamelesi göremez.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...