Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bykadir Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir Durak
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:22
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar,
    Ben daha önce özürlü raporu aldım.Sürekli rapor değil.Bu raporu vergi indirimi için verdim.Şu an defterdatlıkta.Çalıştığım işten ayrıldım.Raporun aslını defterdarlıktan istedim vermediler.Anca aslının aynıdır imzalı nüshasını verdiler.Bundan bir kaç tane verin dedim onu vermediler.Ben bunu bunu dilekçe ile hastahaneden istesem verirlermi acaba.Birde herhangi bir devlet hast. istesem o raporu verirler mi? Mesela ben raporu bilecik devl.hast. almıştım ve oradan taşınıp konyaya yerleştim.Acaba konya devl. hast.dilekçeyle baş vursam o raporu bana ekleme yaparak ve birkaç nüsha olarak isetirler mi?Ya da bilecik devlet hast. postayla baş vursam bana raporu yollama ihtimali var mı?Yoksa bileciğe mi gitmem gerekiyor.Tekrar rapor almakla uğraşmak istiyorum.Süresinin bitmesinede çok var.Birde eğer istene biliyorsa konyada hangi hastahaneye ve hangi birime dilekçeyle müracat etmek lazım.Yardımcı olursanız sevinirim.

Üye
    susuşum'B'aşkaydı Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet ÖZKARA
    Son Giriş
    20.05-2016
    Saat
    15:00
    Yaşadığı Yer
    Bodrum /MUĞLA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    2

raporu aldığınız hastahaneden aslı gıbıdır kaşelı onaylı alabılırsınız ama bu posta yolu ile olurmu bılemıyorum doğrusu...
    elinizde aslı gıbıdır kaşesli raporu noterden tastıklettirip çoğaltabilirsiniz sanırım...

Üye
    bykadir Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir Durak
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bence noter aslını ister.Elimdeki aslının aynıdıra bir daha aslının aynıdır vurulmuyor herhalde.İşte bulunduğum yerdeki hastahaneden isteyince olsa keşke daha iyi olacak.

Üye
    sesene Avatarı

Gerçek Adı
    Selim ERDEM
    Son Giriş
    28.11-2016
    Saat
    09:47
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

Vermezler..

Raporlar malesef hala otomasyon uzerinden belli 1 sistem tarafindan denetlenemiyor.

Yani ; Sizin raporunuzun gercek oldugunu Konya'daki hastahane bilemez.

Dolayisi ile size raporun "aynisidir" seklinde kendi duzenleyerek rapor veremez.

Ya raporu aldiginiz Bilecik Hastahanesine muracaat etip "asli gibidir" raporu alacaksiniz ve-ya Konya'da hastaneden yeni rapor cikarcaksiniz.

Üye
    bykadir Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir Durak
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sesene;

Şimdi benim raporun "aslının aynıdır" vurulu elimde.Onla konyaya müracat etsem olmaz mı?Birde benim raporun süresi bitmeden yeni rapor verirler mi?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

OLmaz. Arkadaşların dediği gibi, rapor ancak alındığı hastaneden şahsen başvurularak talep edilebilir
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    bykadir Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir Durak
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Teşekkürler arkadaşlar.O zaman lazım olduğunda baştan rapor alıncak.