Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sebboy Avatarı

Son Giriş
    13.09-2015
    Saat
    18:10
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşımın adına soruyorum arkadaşlar bilgisi olan yardım edebilirmi?? yaklaşık 10 yıldır çalışıyor fakat rahatsızlandı konuyla ilgili 6 aydır tedavi görüyor fakat doktorlar iyilşeceği yönünde çok umutlu değiller sanırım.6 aydır dışarı dahi çıkamadı kardeşini trafik kazaında kaybetti sonradan psikoljik olarak yerden yere vurmus kendini şimdi psikoljik tedavi görüyor.Bir anda işte hayat .... iğneler ilaçlar vs. uzun zamandır dışarı dahi çıkamadım diyor.tedavisinin uzun zaman alacağını gerekirse malulen emekli olabileceğini falan söylemişi doktor bu konuyla ilgili arkadaşım nerelere başvuracağım dıor arkadaşım açıkcası hiç araştırma izlenilen bir yol varmı böyl birhak ediliyor mu şu an doktorlar çalışmamı kesinlikle istemiyor heyet raporu verdiler hastanede yatş falan diyolar bu sitede bu konuyla ilgili yardımcı olabilecek bu konulardan anlayan kişilerle görüşmemiz mümkün mü diyor.Özürlü raporu almam için heyete girmem söylendi heyete girmedim diyor bilen arkadaşlar yardımcı olurmusunuz

Üye
    kaybolan yılllar Avatarı

Gerçek Adı
    Serdar Kerem
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    15:32
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

kardeş tanı ne konmuş psikolojik tanı nedir bende psikolojik tedavi gördüm
    şizofreni tanısına % 45 en az ama diğerlerini bilmiyorum bin bir çeşit psikolojik tanı var.
    birde sigorta başlangıcı günü kaç gün onlarıda yaz emekliliğini ben sana söyleyeyim
    allah şifa versin

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:18
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    maluliyet cetveli'ne göre malul durumda ise, 10 yıllık sigortalılık süresi ve en az 1800 gün primi de varsa, malulen emeklilik talebiyle sigorta müdürlüğüne başvuru yapabilir. Onlar hastaneye sevk eder. Verilecek raporu sgk sağlık kurulu değerlendirir ve kişinin malul durumda olduğuna karar verirse, malulen emekliliği onaylar.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...