Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 40 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    21:54
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    alı bey adlı tıpdan 6 ay sure beklenmezkı bır ay ıcınde kesınlık kazanır adlı tıp raporu katı rapor dur senın hayatı tehhlıke yasayıp yasamadıgın ısınden gucunden kalır hasarını hesaplar kazaya baglı nekadar uzvun kaybolmus onu bakar doktor tam kaynamamıs dıyorsa amelıyatın ıyı gecmemıs demekdır femur kırıkları sıgara tıryakası degılsen en gec 6 ayda ıyılsır toparlanma surecı bır yılı bulur bır kısının engellı sayılabılmesı ıcın 8 ay ıle 18 ay gecmesı gerekır bu surec ıcıresındekı hallerde doktorlar tedavının son surecını bakarak bır yılda da katı sureklı veya surelı rapor verırler maddı ve manevı tazmınat davvasında ceza avukatı tutun normal avukatlar para kazanıcagız deyıp kandırıyorlar bılıyorum dıye yanlıs maddeden dava acıp 10 sene srduren avukatlar tanıyorum ben sızın mahkemeye beklemenız gerekmıyor senın sakatlıgınla mahkemenın ılgısı yokkı suankı mahkemen kamu davası gorulen bu sen sıkyetcı oldugun ıcın davada karsı taraf kusurlu cıkar ıse sen kaybettıgın uzva ve gelır durumuna gore maddı ve manevı yı oyle acıcaksın sunuda eklıyeyım tutacagın avukatı bır lıra verme tutucagın avukatın butun masraflarını karsı tarafın trafık sıgortası karsılıyor yapman gereken avukatla ıyı bır sozlesme yapmak trafık kanunlarını ıyı arastırıp oyle avukat tutun alı bey trafık kanunlarını ıyı anlayan bır sru hukuk sıtelerı var

Üye
    atas09 Avatarı

Gerçek Adı
    ali
    Son Giriş
    10.10-2013
    Saat
    22:41
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aydınlattığınız için teşekkür ederim

Üye
    efkarlı Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    19.03-2017
    Saat
    13:13
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar benimde femur parcalı kırık var bende heyete gırdım ortopedı/ 20 yazdı nöröloji /5 yazdı evraklarımı ankaraya gönderdım ve 2 ay sonra cevap geldi fizik doktorunada görün demişler bende fizik doktoruna gıttım dereceler yazdı ben anlamadım sordum hocam ben oturamıyorum ayagım kapanmıyor dedı o derecelerı gören zaten oturamadıgını anlar bunun ana bı faydası varmıdır tekrar fızzzzzzık raporunu gonderdım ankaraya

Üye
    mahsun33 Avatarı

Gerçek Adı
    mahsum eroğlu
    Son Giriş
    27.12-2013
    Saat
    23:26
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam arkadaşlar ben Mahsun. Ben de geçen sene eylül ayında trafik kazası geçirdim. Sağ bacağım femur ve tibia parçalı kırıklar oluştu. Bir ameliyat oldum. Dış platinler takıldı. Ameliyatımın sağlam olmamasından dolayı 45 gün sonra ikinci bir amelyat geçirdim. Dizden aşağı ve dizden yukarı çiviler takıldı. Ameliyat sırasında doktor htasından dolayı diz kapağım kırıldı. Şu an ayağım 5-6 cm kısaldı. Ve dizim 90 derece dönüyor. Şu an 1 yıl 1 hafta doldu hala yüzde 85 kadar kaynama var. Heyete girdim 6 ay ertelediler. Benim de durumum müsait olmadığı için bu rapora ihtiyacım var. Yüzde kaç rapor alabilirim? Cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    3

mahsun33;

Ne kadar oran verileceğini ancak yapacakları muayene ve tetkik tahliler sonucunda doktorlar verebilir, ancak ilgili bölümler şöyle... :

Tibia şaft kırığı (dizilim bozukluğu) Bozukluk tespiti muayene ve artritik dejenerasyona göre yapılmaktadır..

10 - 14 derece için:% 20
    15 - 19 derece için:% 30
    20 derece için: Derece başına +1 (2), % 25 (% 50)’ye kadar..

tibia ve femur kırığından takılan platinler sonucunda kısalma ve yürüyüş bozukluğu için:
    Tablo 3.4 - Tibia ve femur kırığı için hangi oranda rapor verilir?
    Diziniz için:
    tdv5p - Tibia ve femur kırığı için hangi oranda rapor verilir?

Üye
    mahsun33 Avatarı

Gerçek Adı
    mahsum eroğlu
    Son Giriş
    27.12-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kısmet hanım şimdiden teşekkür ederim ben gösterdiğiniz tablodan hiç bir şey anlamadım bana sözlü olarak yazarsanız daha iyi olur.

Üye
    fulya35 Avatarı

Gerçek Adı
    fulya
    Son Giriş
    02.01-2017
    Saat
    21:54
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

efkarlı mehmet bey sızın dız kapagınızda fıleksıyonunuz var acılarına olcup bıcecekler ona gore acının derecesıne gore puan alıcaksın anlatıgın rahatsızlıga gore %42 dolaylarında alma durumun var sımdı onune gelen heyete gırdıgı ıcın vatandas hak edene puan vermıyor

Üye
    efkarlı Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    19.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürler fulya hanım cok dogru söylüyosun ben hangı doktora gırdıysem derdımı anlatamadan tamam gıt dıyorlar ama benım ne acılar cektıgımı bılmıyorlar agrılarımı bılmıyorlar evrakı alıyo gıt tamam baska bısey yok bızım hayatımız onların elınde bı raporum dusuk gelırse ben ne yaparım nerde calısırım zordan yuruyorum heyet doktorları hıc buna dıkkat etmıyorlar bız hakkımızı ıstıyoruz baska bısey ıstemıyoruz bısey daha 4 ay oldu benım daha ankaradan evraklarım gelmedı ınsallah gelır beklıyom hayırlısı olsun bız allahımıza guvenıyoz

Üye
    emre95 Avatarı

Son Giriş
    24.10-2013
    Saat
    00:37
    Yaşadığı Yer
    hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam
    2013 temmuz ayında motor kazası geçirdim.ayağımda tibia ve fibula açık kırığı oluştu ayağıma çivili platin taktılar.Ayak bileğimi henüz tam oynatamıyorum ve his kayıpları var.Bilgisi olan varsa iyileşme sürecini ve ne kadar süreceğini söylermisiniz.yaşım 18
    Saygılarımla
    Emre Çelebi

Üye
    maltalı Avatarı

Son Giriş
    20.01-2014
    Saat
    19:15
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım ve burda çok güzel bilgiler var öncelikle bunu söylemek istedim. benim oglum 2012 de trafik kazası sonucunda sag fumur bunu parcalı kırık oluştu 100/18 heyet raporu verdiler aktüel hesaplama yapıldı hesabımıza yatan memla oldu aradan gecen 10 ay sonra kazanın oluşturdugu hasardan dolayı 2 nci ameliyat olduk sigorta şirketine epikriz raporlarınla birlikte dilekce yazdım aktüel hesaplamasını birkez daha istedim bana gelen cevabta aradılar maluliyet oranınnın artması durumunda yeni rapor gönderilmesiyle işlemyapılacak diye aradılar bizde heyete girdik ve 100/36 cıkan sonuç kazadan kalan sonuç oglumda ise kalcasını dondurdular yaşı ufak oldugu için protez takamıyorlar biz bu raporla tekrar aktüel hesaplama yaparlarmı saygılarımla cevab larsanız sevinirim tşk ler herkeze sıhhatlı ömürler dilerim inş

Üye
    mahsun33 Avatarı

Gerçek Adı
    mahsum eroğlu
    Son Giriş
    27.12-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tşkkür ederim kısmet beni bilgilendirdiğin için...

Üye
    maltalı Avatarı

Son Giriş
    20.01-2014
    Saat
    19:15
    Yaşadığı Yer
    manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hastaneden alınan raporlarda devamlıdır yazıyorsa şirket itiraz etme hakkı varmıdır kazadan 5 ay sonra alınan heyet raporu

Üye
    mahsun33 Avatarı

Gerçek Adı
    mahsum eroğlu
    Son Giriş
    27.12-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar meraba ben iki sefer heyete girdim beni 6 ay ertelediler dizim 90 derece döndüğü için benim bu raporu almam için ne yapmam gerekiyor,bana yol gösterrirseniz sevinirim.ama ayğım % 90 kadar kaynamış zayıf yani benim ne yapmam lazım.şimdiden teşekkür ederim.

Üye
    efkarlı Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    19.03-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar benim raporum geldı bılgı amaclı yazıyom herkes hakkını bılsın dıye bana /26 rapor vermişler

Üye
    mahsun33 Avatarı

Gerçek Adı
    mahsum eroğlu
    Son Giriş
    27.12-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    slm ben heyete girdim % 18 yazdılar kabul etmelimiyim bu sonucu bilemedim

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon