Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    suvi1880 Avatarı

Son Giriş
    28.09-2017
    Saat
    10:33
    Yaşadığı Yer
    Şişli | İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İYİ GÜNLER;

Kızımın raporu 12/06/2012 de bitmişti eski raporu % 51 ve ağır engelli idi.Şimdi ise yeni raporu aldık % 76 ama ağır engelli hayır yazmışlar .Kızımın spina bfida rahatsızlığı var.Engel oranı yükseldi ama ağır engelli yazmıyor.Bir tutarsızlık var.
    Acaba İstanbul il sağlık müdürlüğüne itiraz etsem mi.

Konu hakkında bilgisi olan bir fikir verebilirmi acaba...

Şimdiden teşekkürler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:02
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Kızınız tekerlekli sandalye kullanıyor ve tuvalet ihtiyacını TAK vb. şeylerle gideriyorsa, Ağır Özürlü ibaresi nasıl konmamış, akıl almıyor!

Bence raporu aldığınız hastaneye gidin ve başhekimle görüşün. O isterse Ağır Özürlü ibaresi ekleyip yanına da kaşe imza koyabilir.. Şansınızı deneyin derim...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    suvi1880 Avatarı

Son Giriş
    28.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Şişli | İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bülent bey;
    düzenli olarak tak yapıyor şu an 7 yaşında..ama tekerlekli sandalye kullanmıyor.il sağlık müdürlüğüne itiraz ettim başka hastaneden heyete girmesi gerekiyor dedi.ben yine de başhekime gitsem olaki olumlu yazıyı eklettirsem,geçerli olurmu çünkü il sağlık müdürlüğüne de itirazda bulunmuştum.

Yani olumlu yazıyı alınca il sağlıktaki itirazımı geri çekebilirmiyim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Bilmiyorum. Ama şansınızı deneyin. Bana olabilirmiş gibi geliyor.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    suvi1880 Avatarı

Son Giriş
    28.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Şişli | İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Istanbul sağlık müdürlüğüne itirazdan sonra haydarpaşa hastanesinde tekrar heyete girdik ve sonucun da yeni rapor bugün elime ulaştı ağır engelli olarak ve % 67 olarak yapılmış.ben raporumu istediğim gibi aldım.darısı herkesin başına yılmayın hakkınızı arayın.
    Herkese iyi günler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sürecin olumlu sonuçlanmasına çok sevindim. Hayırlı olsun.