Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 28 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    meral gürel Avatarı

Son Giriş
    12.02-2009
    Saat
    13:08
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    12 senelik Omurilik felçlisiyim. 2005 te aldığım heyet raporu ile engelli kartı alamıyorum. Hangi devlet hastanesi kolay rapor veriyor :?:

Üye
    lakoste Avatarı

Gerçek Adı
    TOLGA..
    Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    ANADOLUM
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    6

yetkili hastaneler

girişi düz olan yeni saglık raporu vermeye başladı sanırım çok az kişi biliyr ama gitmeden bir ara derim vermeye başlamışmı diye kagıthane devlet hastanesi 1 leventte girişide düz inş başlamıştır.
    sakın bakırköye gitme ana baba günü gibi girişide 1 kat düz degil zaten birde sıra alman lazım gece 3 te sabahta 8 orda olman lazım bide şişli etfal var orayı tam bilmiyoum ama iyiymiş işte yardımcı olabildiysem e mutlu...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Şişli Etfal için de iyi diyorlar.

Ama Bakırköy çok çok çok kalaalık ve zor. Onu biliyorum.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Özhan Avatarı

Gerçek Adı
    Özhan aktaş
    Son Giriş
    08.12-2011
    Saat
    08:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yok be kardesim bakırköy osmaniyedeki hastene çok kolay 1günde işim bittı.hemde öğlene dogru gttim,personel cok yardmcı oluyor.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi Osmaniye Polikliniği'nden online randevu almak için: 1. Adım : Kimlik Doğrulama

Özkan, tüm poliklinikleri dolaşıp imza alarak bir günde sakatlık raporu mu aldın?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    istikbal Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    22.09-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    43

Şişli Etfal = Cehennem - Ben cennetliğim çok huzurlu hayat yaşadım, dünyada azap nasıl çekilir diye merak ediyorsanız mutlaka şişli etfale uğrayın hayatınıza yeni heyecanlar katın.

Üye
    ali.demir Avatarı

Gerçek Adı
    ali demir
    Son Giriş
    25.09-2014
    Saat
    10:33
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu gün bende göztepe araştırmaya gittim. rapor için dilekçe vermemi söylediler. Dilekçeyi yazdım evrak kayda götürdüm kaydettirdim. Başhekim yardımcısına imzalattım sonrada kurula teslim etmek için gittim. Kuruldakimemurlar dilekçeleri haziran 15 de alacaklarını söylediler alırkende dilekçeyi getirdiğinizde de 9. aya kurul için günvereceklerini söylediler.

aynı gün ok meydanı hastanesi osmaniye polikliniklerine gittim başvurumu aldılar. Fakat kurul için 07.09.2011 gününe randevu verdiler..Yoğunluk varmış...

Anlamıyorum ya bu zorluklar neden .. ne yapacağız istanbuldaki tüm hastaneleri tek tek mi dolaşacağız anlamıyorum... bu ne zor bir iştir ...Allah yardımcımız olsun...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Türkiye'de rapor çilesi korku filmi gibi...

Üye
    phall Avatarı

Gerçek Adı
    Fatih
    Son Giriş
    20.05-2012
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İstanbul üNV. aldığımız rapor geçerlimi, Tedavi gördüğümüz yer nihayetinde_? Bülent bey % 90 raporla araç alırken raporda %90 iş göremezliği mevcut yazması yeterlimi_?

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar kimse haseki hastanesinden söz etmiyor bence en iyisi orası, hem düz ayak hemde aynı gün alınabiliyor ve de kolay alınabiliyor. tavsiye ederim. ayrıca orası bana uğurlu geldi. çünkü vergi indirimi raporumu oradan aldı. % 48 olarak, Ankara ise oranı hiç değiştirmeden kabul etti.

Üye
    rusa Avatarı

Son Giriş
    05.09-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    istanbul-ataşehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

şili etval ..de 2 tecrubem....zor demekle yetıneyım.....ama kolay veren hastane de duymadım....istersen işlem sırasını anlatayım....benim piskolajıden oranım ıçın tam 4 gididşim..doktor once tedevı edecem sonra rapor dedi..şişli etvalın dez avantajı....cok agır işlemesi ve yogunlugu....telefonla randevu yok..gıdıyon barkot alıyon...hastalıgına gore pplıkılınıge yonlendırılıyon...asıl cıle ozman başlıyo...polıkılınıkler yogun ya gec alıyolar yada daha sonra gel dıyıorlar..buda şu demek..her severınde saglık kurulundan sevk barkodu alacan demek...(not:sacma ama verdıklerı barkodlar gunluk..bırkac hastalıgın varsa bırıne gırıp dıgerıne gıremeyınce..hopada tekrar saglık kurulundan sevk ıcın sıra ve barkod alacan)...buboyle devem edıyor anlayacagın...vesselem sonunda alıyorsun...ama ..aması var işte..saygılar...

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Eftal içlerinde en kötüsü derim. Hem mimari olarakta pek uygun değil.
    Size en yakın hastane neresi ise oraya başvurun. Engelliniz ağır. Yanınızda birisi ile giderseniz. Kolayca dr muayenlerinizi olup kurula teslim edebileceğinizi umuyorum.
    Sıra beklemeyin heyet dr ları için. Öncelik sizin! Sabah gitseniz 1-2 saatte evraklarınızı dr lardan onaylatıp. Heyet için imzayı beklersiniz.
    1 hafta sonrada gidip en kötü raporunuzu sizin yerinize biri gidipde alabilir.
    Kolay gelsin!

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:57
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    3

Bende raporu hasekiden aldım, hastane kalabalık olsada doktorlar işi biliyor dert anlatmıyorsun, tahlil tetkik hepsini yapıyorlar, benim rapor cıkarmam 1 ay sürmüştü, tahlilleri en az 15 gün sonraya atıyorlar.Cıkan raporu ankara aynen %60 olarak onaylamıştı.

Üye
    ***Neri*** Avatarı

Gerçek Adı
    neriman
    Son Giriş
    08.12-2016
    Saat
    19:58
    Yaşadığı Yer
    BÜYÜKÇEKMECE İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    3

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: OturanBoğa Mesajı Gör
    Türkiye'de rapor çilesi korku filmi gibi...
    Evet tam bir korku filmi insan vazgecesi geliyor o an Ben Bakırköy devlet hastanesinden almıştım felaket izdiham vardı yanında biri olmassa kosusturacak hayatta halledemessin ben bir haftada zor aldım insanlar resmen birbirlerini eziyorBenim zamanımda Bakırköyde günlük 50 kişiden fazlasına bakmıyordu heyet ve millet geceden geliyodu isim yazdırmak icin ben bir hafta süründüm ama sana tavsiyem şişli etfal derim ama oda kım bilir ne zamana atar ben en son silivri devletten almısdım hastaları dahi çok anlayıslı sadece imza alıp çıkacam diye bütün doktorları bi günde bitirdim öğene kadar tek doktorum kalmısdı o da o gün yok die ertesi güne kaldı imzalarımı topladım ve heyete girdim raporumu aldım

Üye
    Cümle Mühendisi Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bilmem
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşım ben bakırköy den yeni rapor çıkardım.h sınıfı ehliyet için .fazla kalabalık olmuyor ve aynı gün raporu teslim ediyorlar.evet poliklinik geziyorsun hepsi zaten aynı katta o yüzden fazla zaman kayıbı olmuyor.personel gayet anlayışlı ve yardımcı olurlar kesinlikle .ama mutlaka randevu alıp gitmeni tavsiye ederim.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon