Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 32 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    erkan_kaptan_52 Avatarı

Gerçek Adı
    Erkan
    Son Giriş
    11.02-2017
    Saat
    21:28
    Yaşadığı Yer
    Ordu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bende sürekli %60 raporumu %5 düşürdüler eski raporumun aslını buldum onla idare edicem yeni rapor çıkarmana gerek yok yada itiraz etmene gerek yok bence seni uğraştırırlar hiç bakmadan göz kararı yazıp geçiyolar. yazıklar olsun.

Üye
    daytona77 Avatarı

Gerçek Adı
    erdem
    Son Giriş
    01.06-2012
    Saat
    11:01
    Yaşadığı Yer
    yalova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

s.a ben 2009 senesinde %43 heyet raporu aldım engelli olarak işe girmek için işkurdan yönlendirdiler.işe girdim .vergi indirimi için verdi dairesine baş vurdum fakat beni tekrar hastaneye sevk edip rapor istediler.raporum %26 indi fakat vergi dairesindeki memur ilk raparun geçerli dedi ben erken emekli ola bilirmiyim beni bilgilendirirmisiniz tşkr erdem

Üye
    daytona77 Avatarı

Gerçek Adı
    erdem
    Son Giriş
    01.06-2012
    Saat
    11:01
    Yaşadığı Yer
    yalova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilgin için tşkr öncelikle ben şimdi %43 lük raporunun aslı bende bu raporla engelli memur sınavına gire bilirim deyilmi ...

Üye
    sevgiliye Avatarı

Gerçek Adı
    engin
    Son Giriş
    29.06-2015
    Saat
    00:30
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaslar gercektende göz kararı yazıyorlar ben derdimi uzun uzun anlattım doktora bana dediki bizim elimizden birsey gelmiyor bizlerede verilen kitapcıklar var oraya bakıpta yazabiliyoruz özür oranını dedi heyete girince orda hic bakmıyorlar sadece kimligine bakıyorlar tamam diyip gönderiyorlar işte biz özürlülerin degeri bu doktorların gözünde bu kadar degersiziz

Üye
    Angel Virgo Avatarı

Gerçek Adı
    Tarık Uzel
    Son Giriş
    24.08-2015
    Saat
    13:16
    Yaşadığı Yer
    Kırklareli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim rapor Ankaraya gitti ve ben vergi indirimi için 15 haziranda heyete gireceğim. Onunla beraber raporum gelecek mi?

Üye
    mgold Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa
    Son Giriş
    28.02-2016
    Saat
    15:23
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim %40 raporum Ankaradan yüzde otuz olarak geri geldi 1 sene sonra tekrar rapor çıkarttım yüzde 34 verdiler.Şimdi tekrar rapor almak için başvuracam ama artık bıkkınlık geldi hastane de rapor almak için yaşadığım süreç beni bezdirdi.Sağlam olsam zaten neden bu kadar uğraşayım.Birde benim anlamadığım %40 alan özürlü oluyor da yüzde otuzdokuz olan sağlam mı oluyor.Bu %40 sınırının kalkması lazım.%40 altında rapor alanlarında vergi indiriminden erken emeklilikden gibi avantaj lardan özür oranına göre faydalanması gerek.Yani kısaca memlekette özürlü olacak san en az %40 özürlü olacaksın.

Üye
    sevgiliye Avatarı

Gerçek Adı
    engin
    Son Giriş
    29.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

daha önce paylasmıstım sorunumu sizlerle ben ortopedik özürlüyüm dogustan 01/08/2010/ da aldıgım %45 sürekli ayakta duramaz ayakta calısamaz agır birsey kaldıramaz ibareli raporum var raporumlan vergi indirimi icin müracat ettim bu gecersiz denildi yeniden rapor almam gerektigini söylediler beni %45 rapor aldıgım hastaneye sevk etti bu sefer aynı hastane bana %18 verdi bende il saglık müdürlügüne itiraz ettim beni marmara egitim ve arastırma hastanesine hakem heyetine girmem icin sevkettiler gittim hastaneye tekrar kontorollerden gectim sadece kulak burun bogaz kalmıstı muayane olmam icin ortopedik doktor bana %18 verecegini soyledi ne kadar derdimi anlattıysamda dinlemedi yürürlülük öyleymis elinden birsey gelmiyormus sana %18 veren hastanenin verdigi oranı bende onaylıyorum dedi bende aynı hastane bana önce %45 sürekli verdi onu onaylayın dedim kabul etmedi nedenide yürürlülüge uyuyormus oturdugu yerden karar vermek cok kolay ne sıkıntılar cektigimi bir ben birde alah bilir anlamıyor defalarca derdimi anlatmama ragmen bana istersen oranı yazmayayım dedi git tekrar itiraz et baska hastaneyi iste dedi bende baska hastaneye gidersem senin yaptgını yapmayacakmı dedim oda evet benim verdigim oranı orasıda verir dedi hocam yapma etme dediysemde bildigini okudu bende benim ortopedik filmimi evraklarımı doktordan aldım ve hicbir oran yazdırmadım yazsaydı %18 yazacaktı bende doktora kızdım hiçbirsey yazma benim kagıtlarımı ver ben yırtacam dedim kagıtlarımı aldım cıktım hastaneden 2 hafta oldu bu oran yetersiz oldugu icin kulak burun bogaza gitmedim anlayacagınız kagıtlarım elimde ben simdi ne yapmalıyım vergi indirimi nasıl alcam lütfen yardım edin bilgisi olan arkadaslar ben 01/08/2010 aldıgım sürekli raporumu nasıl onaylattırabilirim raporumun aslı elimde lütfen bana bir yol gösterin ,,simdiden tesekkürederim ,,,

Üye
    Av.Deniz Demir Avatarı

Son Giriş
    27.02-2013
    Saat
    14:12
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hakem hastane tarafından tespit edilecek özür oranınız % 40 ve üzeri olursa Maliye Bakanlığı bunu kabul etmek zorunda. Özür oranınızı Maliye Bakanlığı merkez Sağlık Kurulu tekrar düşürürse, bu karara karşı 30 gün içinde dava açabilirsiniz.

Üye
    AhvaliAŞK Avatarı

Gerçek Adı
    Neyine Lazım ?
    Son Giriş
    25.04-2013
    Saat
    21:20
    Yaşadığı Yer
    Aksaray
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

güzel insanlar şahsımda yüzde 41 olan özürlü raporum vardı lakin raporumu kaybettim ve yeniden rapor cıkarmak icin aksaray devlet hastanesine başvuru yaptım

ve derken doktorların hebsini gezdim son bir doktor kaldı oda psikoloji doktoru derken dısarda arkadaşlar le doktoırlar hakkında konusuyorduk..

dedimki aslında raporum vardı ama kaybettim bulamıyorum dedim ve dedilerki şahsıma

kardeş niye böyle ugraşıyorsun heyete git ve deki raporumu kaybettim de onlarda arşivden raporunu getirirler ve yeniden mühür basarlar verirler dedi..

kafam o anda dank etti ve hemen dediklerini yaptım heyete gittim durumumu anlattım onlarda hemen arşivden raporumu getirdiler ve üc bes tane fotokobisini cektim sonra başhekime gönderdiler ve başhekimde aslının aynısıdır diye yeni tarihli kaşe vurdu işlerimide bu şekilde hallettim

hattaki kura ile özürlü memur alımına dahi bu fotokobili raporla basvurur yaptım..

sizede tavsiyem bu şekilde rapoır alın..

Üye
    sevgiliye Avatarı

Gerçek Adı
    engin
    Son Giriş
    29.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaslar ben ben bir hafta önce bimer e yazı yazmıstım raporumla alakalı bimerden nasıl cevap geriye alcam sikayet ettigim yere telefon nosu olsun imeil adresim olsun ev adresim olsun yazmıstım basvuru sorgulaya bakıyorum böyle yazılar var lütfen yardım edin
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    BİMER 07.07.2012 BİMER
    SAĞLIK BAKANLIĞI 12.07.2012 BİMER
    MALİYE BAKANLIĞI 12.07.2012 SAĞLIK BAKANLIĞI
    İSTANBUL VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI 13.07.2012 GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI
    GELİR VERGİLERİ GRUP MD. 13.07.2012 İSTANBUL VERGİ DAİRESİ BAŞKANLIĞI
    GELİR İDARESİ BAŞKANLIĞI 13.07.2012 MALİYE BAKANLIĞI

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:32
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    52
    Verilen Beğeniler
    56
    Blog Mesajları
    10

İki kez başvurdum.Bir tanesi Halkbank la ilgili şikayetimdi.Halkbank'ın genel merkezinden telefonla arayarak şikayetim hakkında yapılan işlem hakkında bilgilendirdiler.İkincisi de 15 gün önce Araç muayesi hakkında idi..Ulaştırma bakanlığından e-mail ile dönüş yaptılar..

Üye
    sevgiliye Avatarı

Gerçek Adı
    engin
    Son Giriş
    29.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teskkürederim verdigin bilgi için bende bekleyecem artık aramalarını veya e-mail

Üye
    sevgiliye Avatarı

Gerçek Adı
    engin
    Son Giriş
    29.06-2015
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bu forumda neden özel mesaj yazınca cevap verilmiyor Birseylere cevap veriyoruzelimizden geldikçe bilgi almakiçinde arkadaşlara soruyoruz bilgi alıyoruz bir sıkıntı yok bu konuda sagolun çook yardımcı oldunuz birsey sordumözeldenForum Moderatörü nesordugumada pişman oldum birdahadaasla böyle birsey yapmıyacagım
    moderatör özel mesaja cevap veremez diye bil kuralmı var bir daha birsey paylaşmamaya karar verdim

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:13
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

@sevgiliye
    Önce bir soruyla karşılık vereyim; siz bizim günde kaç özel mesaj aldığımızı hiç düşündünüz mü?
    İnanın bu rakam aklınıza gelenin çok daha üzerinde ve çok önemli ve kişiye özel olmadıkça özel mesajlara cevap veremiyoruz, istesek de yetişemeyiz zaten.
    Mesajınıza kibarca forumda konu açınız şeklinde cevap verdim, bu asla bir baştan savma yöntemi değildir.
    Burası bir paylaşım sitesidir, genel bir konuda sorular forumdan açılır,bilgisi olan arkadaşlarımız yorumlar yapar, verilen cevaplarla genelde bir doğruda buluşulur ve bu paylaşımlardan aynı konuda sorunu olan tüm üyelerin faydalanması amaçlanır.
    Forumumuzun, paylaşımcılığın ve kardeşliğimizin amacına daha uygun gördüğümüz yönteme yönlendirmemiz ilgisizlik olarak kabul edilmemeli düşüncesindeyim.

Üye
    ahmet_11 Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet yüksel
    Son Giriş
    14.07-2015
    Saat
    13:06
    Yaşadığı Yer
    bilecik
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    benim hastanede engelli başvuru sonucum 42 den 38 düşürülmüş şuan ankaraya gönderilmiş. eger oradan gelen sonuç yüzde 41 olmaz ise ben itiraz etmeden başka bir yere tekrar başvurabilirmiyim. illaki itairaz mı etmem gerekiyor ?

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon