Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 34 mesajın 31-34 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mavigul Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: pps_977 Mesajı Gör
    onlar beni polio dan değerlendiyor. benim asıl derdim post polio.. polio hayatımı 1 ektiledi ise post polio 5 etkiledi. bunu maliye nereden bilecek?
    postpolio nun kötü etkileri nedeniyle ben de muzdaribim fakat doktorlar bunu ciddiye almıyor bile... post polionun yaşam kalitemizi daha da bozması engellilik oranını arttırmıyor maalesef

Üye
    idrs Avatarı

Gerçek Adı
    idris
    Son Giriş
    28.02-2017
    Saat
    11:58
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bülent abi bende aynı durum dayım ben vergi indirimin den faydalanmak için 4 sene önce baş vurdum ve vergi indirimim onaylandı
    size sorum bu sureçten sonra vergi indirimim iptal edilme gibi birşey olabilir mi?
    kazanılmış hak geri alınabilir mi?
    Eğer öyle olursa yasal boyutu ve avrupa insan haklarına gidebilirmiyim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    951
    Verilen Beğeniler
    1.237

Sakatlık indirim hakkı bir kez elde edilmişse, bu hak çalışma yaşamı boyunca devam eder. Ne yeniden başvurmanıza gerek var ne de onların bu hakkınızı iptal etmeye.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Nostradamus Avatarı

Gerçek Adı
    Uğur
    Son Giriş
    12.04-2016
    Saat
    23:06
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    polioları ortopedi bazı durumlarda 4.1 e göre değerlendirebiliyor fizik tedavi ise 3.4 e göre fakat muhtemelen heyet kurulu 3.4 e göre değerlendirecek çünkü tüm poliolar için en geçerli tablo ve maliyeninde dikkate aldığı tablo 3.4 .Maliye ve doktorlar kişinin sağlık durumuna sinirsel faktörlere ve durumundan kaynaklanan sorunlara bakmıyor tamamen dış görünüşe ve kişinin var ise kullandığı yardımcı aparatlara bakıp önlerindeki tablodan en uygununu belirleyip oranı yapıştırıyorlar.Maalesef yeni tablolara göre engelli birey yardımcı aparat kullanmıyor ise engelli statüsüne girmiyor ve % 40 oranıda alamıyor...

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123